Jump to content
Dogomania

Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wasabi81']Jestem na zaproszenie Mysza2!
Deklaruje 20zl miesiecznie- narazie do konca roku!
Prosze o nr konta na PW i dodatkowo SWIFT banku na przelew zagraniczny!!

Calusy dla Volwerinka:loveu:[/QUOTE]

Dziewczyny, nie miałam do czynienia z przelewami zagranicznymi, prosze wyjaśnijcie mi co to jest SWIFT ? i gdzie go mam szukać?

Link to comment
Share on other sites

Swift Code albo BIC to jest 8-literowa nazwa skladajaca sie z kodowanej 4-literowej nazwy banku + 2-literowy kod kraju + 2-literowy kod miasta lub oddzialu banku. Np Citibank w Gdansku ma BIC (Swift) CITIPLPX

Kazdy rachunek bankowy posiada swoj BIC, trzeba prosic bank o jego podanie (telefon wystarczy).

Pani Kasiu, dziekuje za przeslanie konta, jutro zawiadomie siostre,zeby wyslala przelewem internetowym.
Badzmy dobrej mysli, Wolverine.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaa']Dziewczyny, nie miałam do czynienia z przelewami zagranicznymi, prosze wyjaśnijcie mi co to jest SWIFT ? i gdzie go mam szukać?[/QUOTE]
Kaa na stronach internetowych banków na ogół swift jest na pierwszej głównej stronie podawany np bakk PKO BP ma BPKOPLPW . Jak wejdziesz na [url]www.pkobp.pl[/url] to na samym dole jest podany. Inne banki mają w różnych miejscach. Jak nie znajdziesz to można zadzwonić na infolinię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']w innych brak 30 zł jednorazowe odemnie , w stałych jest 5 wpłacone na 4 miesiące. NARAZIE.mam nadzieję że przelew dotarł.[/QUOTE]

Pani Tereso wszystko jest na bieżąco w 2 poście , Pani wpłata była wpisana 11.05. dziękujemy. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']przelew zrobiony. Kiedy psiak zostanie zabrany ze schronu? I jak on się czuje w ogóle ?[/QUOTE]
Volwerinka zabrać będzie można jak będziemy mieć 380 zł stałych deklaracji (300 DT + 80 karma), bo te czasowe albo jednorazowe trzeba przeznaczyć na leczenie, które będzie długie. Na razie stałych jest 300 zł. Musimy mieć stałe deklaracje bo ze względu na jego stan długo będzie musiał być w DT zanim będzie można mu szukać DS.
Kaa obiecała wrzucić filmik żeby pokazać jak się porusza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Ja też już jestem zaglądając z nadzieją że przybyło trochę kaski a tu nic :(.
Teraz muszę popracować ale wieczorem zaczynam szukać nowych dobrych cioteczek[/QUOTE]
Ja też z nadzieją zaglądam, a tu... ubyło, zamiast przybywac kasy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...