Jump to content
Dogomania

Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU


jusstyna85

Recommended Posts

dziewczyny! dajcie znak czy przelewac deklaracje, czy sie wstrzymac, bo czekacie az sie uzbiera odpowiednia kwota ze stalych? poprsze o info na priva, zeby nie zgubic watku. przelalam juz na niego w ubieglym miesiacu, zadeklarowalam stale i podtrzymuje checi! pozdrawiam i calusy dla biedaczka!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny wyrzucą mnie z pracy pewnie bo przez pół dnia rozsyłam wątek na pw ale jest nadzieja na jeszcze jedną stałą deklarację od osoby o nicku shadow1. po Weekendzie da odpowiedź. Napisała ma na pw : "Odp: błagamy o deklaracje stałe chociaż 5 zł [INDENT] hmmm-coś pomyślę przez łikend i się odezwę.chociaż 250 to nie moge obiecać ale dam znać."[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carolinascotties'][B]mam do wystawienia zestaw najnowszych kosmetykow Vichy (krem i sztyft pod oczy), ktory - dzieki pomocy dogomaniakow wygralam w konkursie na forum wizaz.pl i zadeklarowalam, ze przekaze je na dogomaniacka bide...

dwa psiury, na ktore chcialam przekazac kosmetyki znalazly dom - wiec przekaze bazarek na Volwerina - niestety nie moge zajac sie bazarkiem... - komu moge wyslac te rzeczy? prosze o PW.[/B]

[B] z tego bedzie pewnie cos ok 90 zl

zrobie zdjecie i opisy - ktos bedzie musial wystawic i wyslac :)
[/B][/QUOTE]

Witam. Jeżeli jeszcze nikt się nie zgłosił do wystawienia bazarku, to oferuję swoją pomoc.
Oferuję również 10 zł stałej miesięcznej deklaracji na Volwerina.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za to,co robicie :)

Ja od 3 tygodni męcze sie z chorobą i alergią na sierść ,co chwile przegrywam i ląduje z gorączką w łóżku,bo nie mam czasu wyleczyć się...

Pozwólcie,że jutro uporządkuje deklaracje.

Baaaaaaaardzo wszystkim dziękuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carolinascotties'][B]mam do wystawienia zestaw najnowszych kosmetykow Vichy (krem i sztyft pod oczy), ktory - dzieki pomocy dogomaniakow wygralam w konkursie na forum wizaz.pl i zadeklarowalam, ze przekaze je na dogomaniacka bide...

dwa psiury, na ktore chcialam przekazac kosmetyki znalazly dom - wiec przekaze bazarek na Volwerina - niestety nie moge zajac sie bazarkiem... - komu moge wyslac te rzeczy? prosze o PW.[/B]

[B] z tego bedzie pewnie cos ok 90 zl

zrobie zdjecie i opisy - ktos bedzie musial wystawic i wyslac :)
[/B][/QUOTE]
Karolinko masz zapchaną skrzynkę. Havanka zaproponowała, że może zająć się bazarkiem. Czy jesteście w kontakcie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']Dziękuje za to,co robicie :)

Ja od 3 tygodni męcze sie z chorobą i alergią na sierść ,co chwile przegrywam i ląduje z gorączką w łóżku,bo nie mam czasu wyleczyć się...

Pozwólcie,że jutro uporządkuje deklaracje.

Baaaaaaaardzo wszystkim dziękuje[/QUOTE]

Ślicznie wszystkim dziękujemy w imieniu psiaka , nie wiem komu Justyna już wysłała numer konta, bardzo prosze sioę upomnieć jak ktoś jeszcze nie ma . Wieczorem wpisze wpłaty .
Coś nas Justyna pech prześladuje z tymi chorobami nie dośc że mi się dyskopatja odezwała, to mam problem z bólami w stawach i tracew czucie w rekach, nawet pisać mi ciężko, przeważnie leże , bo tak najmniej boli. W związku z tym prosimy o wyrozumiałośc , będe rzadziej na dogomani .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaa']Ślicznie wszystkim dziękujemy w imieniu psiaka , nie wiem komu Justyna już wysłała numer konta, bardzo prosze sioę upomnieć jak ktoś jeszcze nie ma . Wieczorem wpisze wpłaty .
Coś nas Justyna pech prześladuje z tymi chorobami nie dośc że mi się dyskopatja odezwała, to mam problem z bólami w stawach i tracew czucie w rekach, nawet pisać mi ciężko, przeważnie leże , bo tak najmniej boli. W związku z tym prosimy o wyrozumiałośc , będe rzadziej na dogomani .[/QUOTE]
Na pewno trzeba wysłać nr konta do: ulvhedin, havanki, Wiga, sybisia.
za chwilę podliczę wszystkie deklaracje, a wy tylko po mnie sprawdźcie i wstawcie na 1 stronę

Link to comment
Share on other sites

deklaracje stałe




Bela 51 5
kaa 10
anett 10
ammounie 10
szafranekm 10
agnieszka103 5
mikoada 5
kmurdz 15
Tz kmurdz 15
Teresa Borcz 5
daria 5
marzenawtf 10
monika55 10
ladymonia 10
pola53 10
pucka69 10
ulvhedin 15
havanka 10
wiga 50 do końca roku slay 30 6 miesięcy sybisia 5
razem 255



deklaracje jednorazowe



szafranekm 20
carolinascotties 24
gochat 30
Teresa Borcz 30
marzenawtf 40
brucelee 15
baster&lucy 20
panca 30
ammounie 50
miłosz8 10
pucka69 36
żabusia 25
bjuta 15
kotryzy55 20
lawinia 10
razem 375

Link to comment
Share on other sites

Jeśli coś pokręciłam albo kogoś pominęłam to wybaczcie i poprawcie mnie.
Justynko i kaa wracajcie do zdrowia i na wątek, żeby ratować psinkę.
Ja dalej będę rozsyłać wątek aż do skutku.
Nie damy psiaczkowi zginąć.
Bardzo dziękuję jeszcze raz wszystkim, którzy zadeklarowali pomoc :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Mysza2 ogromnie dziękuje za pomoc, :) , powrót do zdrowia to mi już nie grozi niestety, ale ani wątku ,ani Volwerna nie opuszczę. Volwa wczoraj widziałam, wypuściłam go troche żeby pochodził pod biurem, nie podoba mi się to jego utykanie , może to faktycznie trzeba czasu żeby coś pozytywnego zaczeło się dziać , no jak na razie jest bez zmian .
Zaraz jeszcze raz wszystko sprawdze :) , powysyłam konto ( wybaczcie jeśli zrobię dubel ).

Wpłaty
- Slay - 30 zł - sześciomiesięczna
- Lawinka 10 zł - jednorazowa
- Monia 55 - 10 zł - stała
- bella 51 - 5 zł - stała
- pucka 69 - 20 zł - stała ( za 2 m-c)
------------------------------------
75 zł

389zł + 75 zł = 464 zł

Link to comment
Share on other sites

No tak to wygląda

Stałe
- bela51- 5 zł
- annet - 10 zł
- kaa - 10 zł
- Ammounie - 10 zł
- szafranekm - 10 zł
- Agnieszka 103 -5 zł
- mikoada - 5 zł
- kmurdz - 15 zł
- tz kmurdz - 15 zł
- Daria - 5 zł
- marzena wtf - 10 zł
- P. T. Borcz - 5 zł
- Ladymonia 0610 - 10 zł
- monika 55 - 10 zł
- pola 53 - 10 zł
- pucka 69 - 10 zł
- ulvhedin - 15 zł
- Havanka - 10 zł
- sybisia 5 zł
---------------------
175 zł

Inne
- Slay - 30 zł ( 6 m-c)
- Wiga - 50 zł ( 8 m-c)
----------------------
80 zł


Jednorazowe ( wpłacone) .

- Śzafranekm - 10 zł
- Malicja - 30 zł
- Corolinascotties - 24 zł
- MarzenaWTF - 40 zł
- Bruce Lee - 15 zł
- Baster&Lusi - 20 zł
- Agnieszka P. - 30 zł
- Żabusia - 25 zł
- Ammounie - 50 zł
- Gocha T. - 30 zł
- Bjuta - 15 zł
- Kotryzy 55 - 20 zł
- Slay - 30 zł
- Lawinka - 10 zł
---------------------------
w sumie 349 zł

Stałych brakuje 205 zł .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...