Jump to content
Dogomania

Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wpłaty
- Ulvhedin- 15 zł - stała
- Kaa- 10 zł - stała
- P. T. Borcz - 50 zł - stała + jednorazowa
-----------------------------
75 zł

529 zł + 75 zł = 604 zł

Jak nie możesz znaleźć , mogę podesłać ;)

Link to comment
Share on other sites

Hura mamy następna stałą deklarację 50 zł Oto odpowiedz od [B]Shadow1[/B]
"Odp: błagamy o deklaracje stałe chociaż 5 zł [INDENT] podaj mi prosze namiary na przelew - na dzis zadeklaruję 50 zł a potem co się zobaczy co czas przyniesie.
Te 50 to deklaracja stała oczywiście."
Hura hura hura
Kaa proszę wyślij namiary do przelewu na shadow1

[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

To stałych brakuje 145 zł. Z tym że mamy jeszcze czasowe 30zł slay przez 6 miesięcy i 50zł wiga do końca roku.
Gdyby dozbierało się jeszcze stałych 65 zł to na pół roku volwerinek miałby zagwarantowany tymczas
Jeszcze raz bardzo dziękujemy shadow1 dobra duszyczko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']To stałych brakuje 145 zł. Z tym że mamy jeszcze czasowe 30zł slay przez 6 miesięcy i 50zł wiga do końca roku.
Gdyby dozbierało się jeszcze stałych 65 zł to na pół roku volwerinek miałby zagwarantowany tymczas
Jeszcze raz bardzo dziękujemy shadow1 dobra duszyczko :)[/QUOTE]

Ja bym w ten sposób nie kombinowała, dlatego że Volwerin aktualnie nie jest psem do adopcji i przez ok. pół roku nie będzie najprawdopodobniej, potem może być tak że okaże sie że z łapą jest na tyle źle że jednak bez operacji się nie obędzie , wiec nastepne ok. 3 m-c rehabilitacji . Kto wie jak to będzie ? i czy nie trzeba będzie płacić za tą operacje i co w tedy?

Zgodziła bym się z doliczeniem do stałych tych wpłat okresowych jeśli byśmy zabierali zdrowego psa . Jak w najbliższych dniach będzie Pianka w schronisku to poprosze ją żeby nakręciła filmik, żebyście wszyscy zobaczyli jak on chodzi.

Link to comment
Share on other sites

ojoj widze,ze dawno zadnej cioteczki nie bylo.......Mysza2 wplace na psiaka 15 zl,tzn deklaruje,ze bede wplacac,musze jakos rozsadniej dysponowac funduszami i wiecej nie moge,wplata bedzie jednak ok 24,wczesniej nie dam rady:(bede zagladac i trzymam kciuki za psiaka!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']ojoj widze,ze dawno zadnej cioteczki nie bylo.......Mysza2 wplace na psiaka 15 zl,tzn deklaruje,ze bede wplacac,musze jakos rozsadniej dysponowac funduszami i wiecej nie moge,wplata bedzie jednak ok 24,wczesniej nie dam rady:(bede zagladac i trzymam kciuki za psiaka!!!![/QUOTE]
:loveu::loveu::loveu:
Bardzo bardzo dziękujemy dobrej cioteczce.
jeszcze tylko 130 zł stałych deklaracji
Hura

Link to comment
Share on other sites

Bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Dalej jest w schronie. Jest dla Volwerinka DT ale musimy dozbierać stałych deklaracji bo nie za szybko będzie nadawał się do adopcji. Chyba żeby jakiś dogomaniak się znalazł
Bardzo bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Myszy2 za zawiadomienie mnie na PW. Jestem na dogo od niedawna i ciagle sie tu gubie, to jest labirynt nie do opanowania.

Moge placic 50zl miesiecznie na tego pieknego psa, ale musicie mnie pilnowac, bo nie nadazam za mnogoscia watkow i postow na dogo. Prosze mnie zawiadomic gdzie wyslac pieniadze dla Wolverina i potem przypominac, licze na Was.
Podaje link do profilu na nk, gdzie jestem codziennie:

[url]http://nasza-klasa.pl/profile/10137547[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...