Jump to content
Dogomania

Bruno z Boguszyc chciałby przekazac swoje deklaracje przerażonemu Śledzikowi...


mikoada

Recommended Posts

[quote name='mari23']oj, tak...:-(:-(:-(


zaraz zrobię przelew, przepraszam, że dopiero dzisiaj, za to będzie "nieco" większy niż deklaracja :loveu:...[/QUOTE]

super, bardzo dziękujemy :) bardzo Was proszę Cioteczki o pomoc w rozsyłaniu wątku...

Link to comment
Share on other sites

Ok już wysyłam nr konta, tylko myślałam, że dopóki Bruno nie jest w hoteliku nie będziemy zbierać deklaracji stałych. Jednorazowe zawsze się przydadzą chociażby na transport. Jeżeli się mylę proszę o sprostowanie, zbieram pieniążki pierwszy raz, proszę o wyrozumiałość :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']Wstępnie było ustalone, że do Donki5, ale chłopak nie uzbierał potrzebnych deklaracji a u Donki ostatnio przybyło trochę mieszkańców...[/QUOTE]

Szkoda ze miejsce przepadlo bo u Donki bylo by mu bardzo dobrze .

Kochane cioteczki, czy ktos wie gdzie mozna kupic chuste dla psiaka z napisem "Szukam domu" albo "Do Adopcji " ?

Link to comment
Share on other sites

Bruno, podnosimy ! W stosunku do innych wątków mało coś tych odwiedzin a taki z ciebie słodziar :) Aż i tylko 185 zł może jednak ktoś się skusi na pomoc dla tego psiaka ? Proszę znajomych spoza dogo , jakby nie patrzeć 5 zl miesięcznie ,to nie jest odczuwalny wydatek dla takich osób. Potrzebujemy ich 37 . Bo my ... sami wiecie , każdy gdzieś ma zwykle po kilka deklaracji. E

Link to comment
Share on other sites

Dla wszystkich cioteczek ktore pytaly o chusty z napisem "Szukam Domu" ,prosze napisac do Owieczki. Owieczka napisala do mnie na PW ze ma taka chuste.
Prosze tez napisac do Atomowki (Atomowka) ,ktora ma kontakt z cioteczka ,ktora kiedys miala taki bazarek i moze sprzedac.

Bardzo Przepraszam Bruna za zasmiecanie watku:oops::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...