Jump to content
Dogomania

Bruno z Boguszyc chciałby przekazac swoje deklaracje przerażonemu Śledzikowi...


mikoada

Recommended Posts

[quote name='viola005']czy zbieracie juz takze deklaracje stale? jezeli tak, to prosze o dane na pw, z gory dziekuje i pozdrawiam Bruna i jego ciotki[/QUOTE]

Jeszcze nie zbieramy stałych deklaracji, bo niestety Bruncio jeszcze nie w hoteliku, sporo pieniążków brakuje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']Wysłałam przed chwilą do osób deklarujących jednorazowe wpłaty PW z numerem konta. Pięknie dziękuję wszystkim za pomoc ślicznemu Brunowi :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Ja wysłałam swoją jednorazową dopiero 8.07 zaraz jak wróciłam z urlopu:lol:. Bruno 'trza' dozbierać jakoś te deklaracje . Wiem ,że ciężkie to zadanie, ale nie niemożliwe:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']Jeszcze nie zbieramy stałych deklaracji, bo niestety Bruncio jeszcze nie w hoteliku, sporo pieniążków brakuje...[/QUOTE]

rozumiem, mikoada, dziekuje

przy okazji, zwroccie baczna uwage na to, do JAKIEGO hotelu mialby Bruno pojechac, bo ostatnio jest duzo negatywnych odkryc typu Popielarnia, Oborniki Slaskie, a na watku wspolnej pomocy poszkodowanym przez AlineS znalazlam info, ze dogomaniackie psy NADAL SA DO NIEJ WYSYLANE.

Juz naprawde wystarczy tych delicji, dogo traci wiarygodnosc, nikt z darczyncow nie bedzie chcial placic na wyciaganie psow z bezplatnych schronow i przenoszenie do platnych o podobnych warunkach, boksy nie zadaszone, klatki pietrowe w piwnicy bez swiatla naturalnego, szopa i garaz blaszany, przeciez to jest utrzymywanie obrotnych byznesmenow, ktorzy na jakakolwiek krytyke odpowiadaja agresja i pogrozkami, strasza prokuratura, czy ja sie w koncu obudze z tego koszmaru?!

jestem na dogo zaledwie 3 miesiace i mam juz nerwy w strzepach przez to wszystko, powaznie mysle o rezygnacji z uczestnictwa, skoro tak to ma wygladac.
Nie moge nawet linkow zamiescic, zadne nie wchodza, posty trzeba edytowac tylko w opcji zaawansowanej, bo inaczej nie poprawia, strony otwieraja sie godzinami.

Przepraszam za te zale, ale poniewaz nie zamieszcza mi linkow, pisze gdzie moge, aby uwrazliwic na te tematy uczciwych dogomaniakow, powstal watek Czarne Kwiaty Hotelarstwa Dogo, sa i inne, gdzie to jest omawiane, bo COS Z TYM TRZEBA ZROBIC, inaczej to po prostu nie ma sensu.

Prosze osoby mogace zamieszczac linki o ich podawanie, sa na watkach Obornikow i AlinyS.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o stałe deklaracje brakuje 185 zł, wszystkie dane znajdują się w pierwszym poście oraz w tytule wątku. W miarę możliwości staram się na bieżąco uaktualniać :)
Jeśli zdarzy się cud i szybko zbierzemy brakującą kwotę Bruno ma szansę trafić do hoteliku u Donki5, który cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Cioteczki i Wujkowie prosimy o wsparcie, Bruno czeka...

Link to comment
Share on other sites

viola005, dogomaniacy wiedza gdzie sa dobre hoteliki i jak tylko okazuje sie ze cos jest nie w porzadku to natychmiast sie informuja . Niekoniecznie na watkach ale na PW. Ja dostalam PW o Obornikach jeszcze zanim wszyscy sie dowiedzieli (od cioteczki ktora tam byla i widziala ). Ja rowniez rozsylalamm info do znanych mi cioteczek na PW i w taki sposob rozchodza sie wiesci na Dogo. Ostatnio sa problemy z Dogo bo ktos probowal sie wlamac i zniszczyc wszystko.
Na Dogo jest jak w realu,spotkasz roznych ludzi z roznymi problemami. Jednak kiedy widze psiaka ktory zostal wyciagniety ze Schronu i dostaje druga szanse na zycie zapominam o problemach z Dogo. Ciesze sie kazdym psiakiem ktory znajduje wlasny domek i ma swojego ludzia do kochania.

Nie zniechecaj sie, popatrz ilu psiakom pomogli Dogomaniacy. Bez Dogomani gnily by w Schronach albo zostaly by uspione albo zagryzione.


BRUNO CIAGLE POTRZEBUJE DEKLARACJI ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Ludu drogi,
nie mam jak przejrzeć wszystkich stron w poszukiwaniu numeru konta. Zadeklarowałam wpłatę i jej nie zrobiłam ponieważ nadal nie dostałam danych :( Bardzo proszę o przesłanie danych do wpłaty na adres [email][email protected][/email] lub jakiejś informacji co jest, co się dzieje, co robimy. Przepraszam ale na prawdę nie mam kiedy tu wchodzić.

Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania1']Ludu drogi,
nie mam jak przejrzeć wszystkich stron w poszukiwaniu numeru konta. Zadeklarowałam wpłatę i jej nie zrobiłam ponieważ nadal nie dostałam danych :( Bardzo proszę o przesłanie danych do wpłaty na adres [email][email protected][/email] lub jakiejś informacji co jest, co się dzieje, co robimy. Przepraszam ale na prawdę nie mam kiedy tu wchodzić.

Pozdrawiam serdecznie[/QUOTE]

Już wysłałam odpowiedź na adres mailowy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...