Jump to content
Dogomania

Dosia odeszła za TM [*]


piechcia15

Recommended Posts

[quote name='piechcia15']Kasia z braku czasu tego nie zrobiła, ale żadna chęć jednorazowej pomocy nie pozostanie nie zauważona:) kiedy zapadnie juz decyzja że Dosia jedzie i kasa się uzbiera to powysyłam do wszystkich PW z danymi do przelewu:)[/QUOTE]
Kasia edytowała ale dogo mi nie pozwoliło zapisać. Już wszystko jest na pierwszej stronie. Osoby, które prosiły o numer konta na jednorazową wpłatę ale nie napisały ile zapisałam jako deklarację jed. ze znakiem zapytania.

Piechcia a ta wpłata z bazarku doszła? Przepraszam, nie pamiętam od kogo miała być....

Link to comment
Share on other sites

jeszcze czekamy:)
słuchajcie myślę, że trzeba teraz skołować kasę na transport bo resztę deklaracji się jakoś uzbiera,a w razie czego taką kwotę brakującą nasze konto może dopłacić póki co. No ale jeszcze 200zł na transport. A może któraś cioteczka ma zbędne 200zł:)??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pawel1w25']Dam jeszcze jednorazowo 100 zł. na transport Dosi - tej chudziny . . .
Tylko proszę o numer konta celem dokonania wpłaty .[/QUOTE]
wujaszek - jesteś kochany :loveu:
Dosieńko - zobacz jak się wujaszek w tobie zakochał :)

BARDZO DZIĘKUJEMY :)
ciotki wkrótce podeślą konto :)

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy ślicznie za pieniążki na transport :)
Dosia, już może niedługo będziesz mogła jechać do Igiełki :)


i przy okazji zapraszam na super bazaros z ciuszkami dla Was cioteczki i dla waszych mamusiek :)
chociaż wejdźcie i zobaczcie jak anita_happy żartami tam rzuca i jaki ma dobry humoerk :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/188032-Eksklusive-dla-PA%C5%83-ubrania-letnie-NOWE-42-44-pierwsza-prezentacja-mozna-ogl%C4%85da%C4%87[/url]

Link to comment
Share on other sites

myślę, że już można podawać konto bo kilka dni minie zanim kasa spłynie, a należy zacząć działać.

[COLOR=Black][B][COLOR=Red]dane do przelewu:[/COLOR]
[/B][/COLOR]oto mój nr konta:
37 1140 2004 0000 3902 6530 4732
Piechowska Magda
Pabianice 95-200
tytuł "DOSIA + login z dogo"

K ASIU UMIEŚĆ JE W 1 POŚCIE DUŻYMI LITERAMI:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']myślę, że już można podawać konto bo kilka dni minie zanim kasa spłynie, a należy zacząć działać.

[COLOR=Black][B][COLOR=Red]dane do przelewu:[/COLOR]
[/B][/COLOR]oto mój nr konta:
37 1140 2004 0000 3902 6530 4732
Piechowska Magda
Pabianice 95-200
tytuł "DOSIA + login z dogo"

KASIU UMIEŚĆ JE W 1 POŚCIE DUŻYMI LITERAMI:)[/QUOTE]

Zrobione!;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...