Jump to content
Dogomania

Dosia odeszła za TM [*]


piechcia15

Recommended Posts

no to sytuacja rozwija się:) Ania z poznania jak to się rymuje, dziękuje za przybycie, Kar0la transport jest w trakcie poszukiwań, ale też już może klaruje się:) jeszcze liczę na odpowiedź od kilku osób z wczorajszych pw. Dota a z Warszawy do Rypina zabrałabyś? czyli jeszcze fragment podróży z Pabianic do Warszawy zostaje?

Link to comment
Share on other sites

no właśnie jakiś zastój jest:(

ale już tak niewiele brakuje!!! trzeba jeszcze rozsyłać i prosić.

planujecie sterylizację w schronisku jak tak to kiedy?

kiedy Dota może jechać do Rypina?

czy teraz szukamy transportu z Pabianic do Warszawy?

Link to comment
Share on other sites

Akrum, dostałam Twe pw z prośbą o wsparcie, nie mogę nic zadeklarować, ale z mojego bazarku wpłata za dwa fanty pójdzie na Dosię. Proszę, prześlijcie dogomance o nicku kopciuszek na pw nr konta na jakie ma wpłacić. Będzie to marne 14 zł, ale lepsze to niż nic :(
I potem proszę o potwierdzenie wpływu abym mogła wysłać przesyłkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti'] Dota a z Warszawy do Rypina zabrałabyś? czyli jeszcze fragment podróży z Pabianic do Warszawy zostaje?[/QUOTE]

z Piechcią na wątku pobieżnie obliczałyśmy koszta transportu i tak mniej więcej mój transport z wawy do rypina wychodzi ok 120-130 zł
z pabianicami w okolicach 200zł

Link to comment
Share on other sites

Dota... jeśli transport planujesz na weekend to tylko sobota i to odbiór psa od 9-16 (max17) bo w niedzielę nieczynne schronisko.
Co do psa "dodatkowego niby kaukaza...w kagańcu to chyba trochę niebezpiecznie bo w razie jakby wymiotował to nie wiem czy da radę..."sobie ulżyć"? nie znam się,ale tak pomyślałam o tym od razu.

Dota czyli ty byś zawiozła Dosię "całościowo" Pabianice-Rypin (z Warszawy)?czy trzeba szukać jeszcze jakiegoś transportu?

wpłaty jednorazowe - mam pomysł aby Kasia lub ktoś policzył ile osób deklaruje jednorazowo, też je wypisać w 1 poście, a jak już będzie potrzeba to wtedy wyśle się do nich pw z info i danymi

jutro zapytam o możliwość sterylki w schronie, ale po pierwsze tam o fachowca ciężko, a poza tym jednak ta waga daje mi do myślenia:( Ale z drugiej strony jak uzbieramy kasę jeszcze na taki drogi zabieg??:(

Link to comment
Share on other sites

kurczę,o tym nie pomyślałam.faktycznie może być problem kiedy piesowi zachce się wymiotować..z drugiej strony,mam obawy przed wiezieniem wielkopsa bez "zabezpieczenia".
mogę przyjechac do pabianic po Dosię.wtedy do rypina uderzyłabym przez włocławek
dobrze,że uświadomiłas mnie co do godzin otwarcia schronu :) czyli bierzemy pod uwagę sobotę

Link to comment
Share on other sites

no może lepiej jakby nie rzygała i przed podróża nie dostała jeść ;)
ja już miałam obesrany nawet samochód przez malamuta który jechał z nami z włocławka do łodzi, po postoju nocą na jakimś zadupiu nie chciał wsiąść do auta i bartek go musiał WNIEŚĆ do samochodu (nie mieliśmy kagańca) , a na koniec obesrał mi auto - mówię wam, żadna przyjemność :evil_lol:

co do Dosi, to ona nie gryzie, tylko jest płochliwa, a kagańca do samochodu nie polecam (przynajmniej takiego metalowego) bo łatwo wtedy porysować okna albo zbić szyby.
Ja się już sporo najeździłam przez te wszystkie lata i obyło się bez problemów raczej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']
Dota zawsze jak się obawiasz to możesz go przywiązać do zagłówka tak aby nie dosięgnął ciebie :) a haftować będzie mógł swobodnie:)[/QUOTE]

aaaa Piechcia jak bym przywiązała go do zagłówka,to on w tym momencie ma swój wielgachny łepek ma przy mojej głowie...zeszłabym na zawał jak nic :evil_lol:
kombinuję żeby go jakoś przywiązac do klapy tak,żeby na długośc smyczy mógł się ruszyć,zmienić boczek czy coś,ale tak,aby mnie nie dosięgnął
w każdym razie będziemy kombinować żeby wszyscy przeżyli tą podróż :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...