Jump to content
Dogomania

Dosia odeszła za TM [*]


piechcia15

Recommended Posts

Dosia, kochana jeszcze tylko 2-3 dni pobytu w schronie i może już do DT do Igiełki pojedziesz :)
Trzymaj się kochana nasza - zobaczysz, teraz twoje życie się zmieni diametralnie, na lepsze :)
zobaczysz co to dom, miłość i bliskość człowieka :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie
Kochani nie przejmujcie się tym że trafi przyjazd w tygodniu a nie w sobotę- Kazdy ma swoje ale najważniejsza to jest prawdziwa chęć pomocy Doka&Koka lubię ludzi, którzy sobie radzą w życiu.
Poradzimy sobie ze wszystkim bedzie dobrze. Dosieńka nie wie o niczym-będzie miła niespodzianka a cozatym nowe lepsze życie- zrobimy wszystko by była szczęśliwa. W podrózy coprawda nie będe uczestniczyć ale na miejscu zapewniam zasłużony odpoczynek najedzony brzuch i myslę że miłą atmosferę. Dzieci można śmiało brać -są 2 place zabaw w pobliżu. :lol::lol:
Dosia poczuje wiatr we włosach-w sierści i zobaczy że świat jest piękny. :loveu:

Tylko nie mogę utrzymać w ryzach słonecznej pogody...:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Numer konta jest podany w 1 poście też ;)

Dzięki Akrum.

Dota, mam nadzieję, że uda się wszystko;) Ja obiecuję, że zjawię się w schronie kiedykolwiek by nie był ten transport, więc się nie przejmuj, damy radę ;) Dzieci nie problem, chociaż placu zabaw nie mamy ale na wybiegu z Dosieńką się poznacie i odpoczniecie ;) Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Jesli zmieni się dzien transportu, to u nas w gre wchodzi tylko sroda, gdyz w czwartek dziewczyny nie maja mozliwości podrzucic psa do wawy...bede czekac na info na pw.[/QUOTE]

a piątek?kurczę ja będę musiała czekać na pieniądze,mają być środa-czwartek.inaczej nie wyruszę,bo chwilowo cienko z kasą

Igiełko,dziękuję za troskę,niestety nie będę mogła skorzystać z gościny-będziemy gnać do brodnicy z drugim psiakiem,na dodatek muszę wieczorem choć na chwilę pokazać się w pracy :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dota&koka']Kasiu,od której jest czynne schronisko?chciałabym być jak najwcześniej rano po Dosię[/QUOTE]
Od godziny 9, ale jeżeli chcielibyście być wcześniej to może uda się to jakoś dogadać, o różnych dziwnych godzinach były zabierane psy od nas ;)

Link to comment
Share on other sites

Piechcia,mam prośbę.
mam problem z parcytypacją kosztów.mogłabyś tą kwestię ustalić z Ania+Milva i Ulver?
chciałabym mieć jak najmniej do czynienia z kasą,nie chcę nieświadomie nikogo naciągać
wogóle fajnie byłoby,żebyście co do kosztów same ustaliły ile kasy potrzeba na podróż,ja rzuciłam info ile km jestem w stanie zrobić za jaką kasę (mam 2 litrowy silnik) aha,najważniejsze-będę tankowac tylko na większych stacjach,gdzie jest możliwość dostawania rachunków
błagam,załatwcie za mnie tę sprawę,ja mam głowę zupełnie gdzie indziej :(

Link to comment
Share on other sites

podróż będzie wyglądała tak:
warszawa-pabianice-rypin-brodnica-warszawa

za kilometr,wychodzi 0.40gr
tych do pokonania jest ok 540
co daje 216zł
zgadza się?
w drodze powrotnej zabieram od Ani pieska do wawy,nowi państwo dołożą do transportu.
ponieważ pierwszy raz mam do czynienia z taką sytuacją,uświadomcie mnie jak to wszystko ma wyglądać.czy ja tankuję,biorę rachunki,rozliczam się z kilometrów i dostaję zwrot,czy dostaję potrzebną kwotę i z niej w ten sam sposób się rozliczam?ciemna jestem w tych sprawach.poza tym cienko u nas z kasą na dzień dzisiejszy
wiem,że Ania za transport piesia z wawy do brodnicy rozliczy się na miejscu.tylko tyle wiem :)

Link to comment
Share on other sites

zaraz to jakos poobliczamy:) aczkolwiek tez nigdy nie zajmowałam się kasą za transport gdyż nie jestem kierowcą:) ale piechotka jakoś do tego dojdę:)

Dota, czyli sobota rano tak?ja ci mogę kase wypłacić teraz jak chcesz,mnie to obojętne kiedy płacę.Jak tylko dojdziemy do tego ile to ci zrobię przelew, a żeby było szybciej to ty mi na pw napisz już dane do przelewu:)

Igiełko co mam dać Dosi: szelki/obroża, smycz, miska?

[B]doszły wpłaty:[/B]
28.06
20zł WiolaRuda
20zł Maevel

Link to comment
Share on other sites

a więc tak piechotką ale jakoś obliczyłam i chyba sensownie i uczciwie:)
podzieliłam trasę która wymieniłaś Doto na Warszawa-Pabianice-Rypin (płacę ja, tzn my) Rypin-Brodnica-Warszawa (płaci Ania) a to czy tamci ludzie oś dorzucą to już inna historia.

Wyszło mi że trasa W-P-R to 340km x 0.40zł = 136zł (i tyle ci zapłacę ja)
a trasa R-B-W to 200km x 0.40zł = 80zł (płaci Ania)

czy dobrze to wykombinowałam?:)
Ja ci moge przelać nawet teraz pieniążki i będziesz spokojna o kasę, a mnie rachunki niepotrzebne:)

Link to comment
Share on other sites

jesuu ja też się już doczekac nie mogę.
Piechcia,Ania wręcza mi kasę przy spotkaniu,nie wiem jeszcze jak będzie wyglądała sprawa ze zwrotem kosztu dowozu psiula z brodnicy do wawy.w każdym razie,wszyscy będą zadowoleni,bo koszty rozejda się prawdopodobnie na 3.
nie mam pojęcia ile Dosia ma kasy.znaczy wiem,że do stałych brakuje jej 80zł(aale bystra jestem) ale nie wiem ile jest kasy przeznaczonej na transport.
będę starała się juz na 9 być w pabianicach.nie wiem jeszcze kiedy Aga dowiezie do mnnie psiaka który ma jechac do brodnicy.gdyby Aga mogła przywieźć go w piątek po południu czy wieczorem,mogłabym awaryjnie go przetrzymać do rana.Ania mówiła mi,że to jest młody psiak,nie jest agresywny.jakoś byśmy noc przeżyli (choć Welsh strasznie boi się innych psów)
myślę,że bez nieprzewidzianych przygód dotarłybyśmy do Igiełki koło południa.
Dosiu,Dosiu,już nie będziesz się bała,swoją smyczkę i miseczkę miała :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...