Jump to content
Dogomania

Dosia odeszła za TM [*]


piechcia15

Recommended Posts

Dosienka prosi o wsparcie !!!! juz tak malo brakuje do jej nowego godnego zycia !!!!! Pomozcie psinie!!!!!


pozagladajcie prosze [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188018-Jamnik-na-granicy-życia-i-śmierci.-Pomocy!-Diagnostyka-leczenie-DT-DS[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pawel1w25'][B]Dam jeszcze jednorazowo 100 zł. na transport Dosi - tej chudziny . . . [/B]
Tylko proszę o numer konta celem dokonania wpłaty .[/QUOTE]

a to tak w ramach przypomnienia zaznaczę, bo widzę że nie jest ujęte na pierwszej :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Kochani
Już jestem.
Dogo coś szwankuje na całego-ale co tam dobrze że jeszcze jest telefoniczny kontakt ze światem.
Troszeczkę było przygotowań mam nadzieję że o niczym nie zapomiałam-jak tak sie zdarzy to wołać
byle nie głośno żebym nie ogłuchła :evil_lol::evil_lol:
Wszyscy czekamy na Dosieńkę -spryciula Rudzia sprząta zabawki- rozumieć roznosi po całym domu. Bedzie sie ładnie dzielić. :cool3::cool3:
Niedługo mozna będzie pakować suczkę i jechać po nowe lepsze życie- a własnie Cioteczki jak stoimy z transportem? :lol:

Link to comment
Share on other sites

na chwilę obecną doszły wpłaty:

24.06
30zł Maruda666
25zł Bjuta

25.06
50zł oska1983
30zł sylwija
140zł pawel1w25 (100transport+40 deklaracja)
20zł ania z poznania
10zł paulinken

na chwilę obecna Psie Konto dopłaci brakująca kwotę, byleby Dosia już jechała:( a z czasem dozbiera się kasę

Link to comment
Share on other sites

a ja cioteczki chciałam dziś przesłać moją deklarację, a tu psikus i do konta internetowego się nie mogłam dostać.
teraz też próbowałam i nic z tego...
bedę próbowała przez weekend, mam nadzieję że się uda.

A jest już ustaoony mniej więcej termin transportu Dosieńki??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyrkurDagur']Jakiś czas temu otrzymałam PW od [B]piechci [/B]w sprawie deklaracji dla Dosi, ale dopiero dziś odczytałam to PW. Jak na ten moment wygląda sytuacja Dosi? Mogę dorzucić jej 10 zł miesięcznie.[/QUOTE]
Byłoby super, Dosi brakuje 90zł/mies, deklaracji stałych..... Dopisywać? ;)

Link to comment
Share on other sites

jest mały problem..nawet niejeden :/
na ten weekend oiecałam siostrze że do niej przyjadę-wyjeżdża ze swoją rodziną za granicę na stałe i chciałybyśmy pobyć troszkę razem.sobota więc odpada.
żeby Dosia nie musiała już dłużej czekać,załatwimy to w tygodniu (środa lub czwartek,ale musze jeszcze ustalić z Anią czy dziewczynom pasuje)
tylko że...muszę zabrać ze sobą dzieci.nie mam komu ich "wcisnąć"(moooże jeszcze coś wymyślę,ale ciężko będzie)
na dodatek muszę zabrać ze sobą silnego faceta-bryka odmawia posłuszeństwa i trzeba ją pchnąć żeby zapaliła/na naprawę w tym tyg kasy brak
mój marcin będzie w pracy.musi być.no i nie mam kogo zabrać
Dosia,jeszcze tylko parę dni!:)

Link to comment
Share on other sites

dopóki będę się toczyć,będzie ok.problem będzie kiedy będę musiała zatankować :/
samochod jest duży (terenówka)my w piatkę+2 psy mieścimy się spokojnie
muszę skontaktowac się z Anią lub Soemą w sprawie 2 psiaka.dziewczyny muszą dowieźć go do wawy
będzie dobrze.musi być.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...