Jump to content
Dogomania

Dosia odeszła za TM [*]


piechcia15

Recommended Posts

IVV co do pieniążków, to dziewczyny w pierwszym poście prowadzą aktualne zestawienie. Ciężko teraz jest, jakoś adopcji mało:( brakuje Dosi 140 zł deklaracji stałych, nadal sporo na dozbieranie bazarkami, ale może akurat. Czy Dosia może pojechać bez pełnych deklaracji? jakby sterylki nie było w schronisku to ile będzie kosztowała w dt?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']IVV co do pieniążków, to dziewczyny w pierwszym poście prowadzą aktualne zestawienie. Ciężko teraz jest, jakoś adopcji mało:( brakuje Dosi 140 zł deklaracji stałych, nadal sporo na dozbieranie bazarkami, ale może akurat. Czy Dosia może pojechać bez pełnych deklaracji? jakby sterylki nie było w schronisku to ile będzie kosztowała w dt?[/QUOTE]

Igielko - zgodzisz sie na taka opcje...?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy Piechcia albo Modliszka podejmą się wypisania na siebie Dosi bez pełnych deklaracji. Na dogo niestety najczęściej jest tak, że jak pies wyjdzie ze schronu to wszyscy znikają, bo już bezpieczny i ciężko wtedy zebrać deklarację. Tak ze schronu wyszedł od nas amstaff Drops i Semir i szczęście, że wtedy na naszym pabianickim koncie było trochę kasy, bo co miesiąc musieliśmy z niej dokładać ok. 200-250zł, sunia Sara też zadłużyła się na kilka stów i spłacałyśmy z naszych akcji. Chętnych do wpłat niestety nie było. Tylko, że teraz już nie mamy takiego zaplecza finansowego, więc....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia14']Nie wiem czy Piechcia albo Modliszka podejmą się wypisania na siebie Dosi bez pełnych deklaracji. Na dogo niestety najczęściej jest tak, że jak pies wyjdzie ze schronu to wszyscy znikają, bo już bezpieczny i ciężko wtedy zebrać deklarację. Tak ze schronu wyszedł od nas amstaff Drops i Semir i szczęście, że wtedy na naszym pabianickim koncie było trochę kasy, bo co miesiąc musieliśmy z niej dokładać ok. 200-250zł, sunia Sara też zadłużyła się na kilka stów i spłacałyśmy z naszych akcji. Chętnych do wpłat niestety nie było. Tylko, że teraz już nie mamy takiego zaplecza finansowego, więc....[/QUOTE]
Aha,dzieki za wytlumaczenie..Teraz rozumiem juz,czemu pies nie moze wyjsc bez pelnych deklaracji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']akcja sterylizacja nie pomoże nam, bo oni biorą tylko bezdomne z ulicy sunie.
W schronisku operują głównie w środy, więc na tą środę to już raczej za późno.[/QUOTE]
Sterylizują bezdomne suczki i suczki z domów tymczasowych/hoteli. Nie sterylizują na razie jedynie psów mających właścicieli, łącznie z suczkami z melin itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']wiec jest szansa ,ze caly zabieg moze byc przeprowadzony u Igielki,nawet po miesiacu jak sunia troszeczke odzyje...[/QUOTE]

zwracane jest 75% kosztów (chyba że zgłosi sunię stały deklarowicz skarbonki), operacja nie może być też droga. Do tego może zostać zakwestionowane to, że sunia mogła mieć darmową sterylizację, to z pokryciem kosztów trzeba ostrożnie, żeby nie przeliczyć się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']wiemy coś na temat: Dosia i małe dzieci?[/QUOTE]

właśnie już pytałam dziewczyny, ale ona jest w schronisku i tam nie ma warunków, aby to sprawdzić, raczej nie wygląda na taką, która by zrobiła krzywdę, ale może się bać. Jak bardzo małe dzieci? ja mam sunię, która boi się obcych dorosłych, natomiast do dziecka każdego podchodzi i nie ma żadnych lęków.

Link to comment
Share on other sites

moim zdaniem trzeba poczekać jeszcze przynajmniej na 100zł deklaracji,bo 40 czy 60zł zawsze się znajdzie,ale nie 160:( już za dużo ryzykowaliśmy aby to powtórzyć. A może którys psiak gdzieś poszedł do domu i poprosić by o przekazanie deklaracji,no nie wiem:(, z moich próśb prawie nikt się nie zgłosił:(

Link to comment
Share on other sites

ja też znikomy odzew z pw miałam, ale dziękuje za ten, który był. Dziewczyny a ogarnijcie jeszcze deklaracje w pierwszym poście, po drodze były też jakieś jednorazowe. Właśnie fajnie by było znaleźć jakąś szczęśliwą psinę, z której może część osób zdecydowałaby się przekazać deklaracje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...