Jump to content
Dogomania

ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1


Recommended Posts

na tym zdjęciu:

[IMG]http://i58.tinypic.com/2nupukw.jpg[/IMG]

to ona całkiem jak "nasz" Marley z cudnej adopcji schroniskowej :(

[IMG]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10592793_693708864044289_6151926665584536345_n.jpg?oh=e798f485f911b5fe940675e785f6d634&oe=5482759E[/IMG]

Erka - wydaje mi się, ze ona może isć do domu z ogródkiem, ale jak jest na ogrodku to powinna być pod kontrolą, a nie samopas

Link to comment
Share on other sites

Psie malagosku.
Uratowane 3 sztuki I mamusia przez Panią i jej siostrę, która wzięła jedno z dzieci Karusi.
Maleńtasy u mnie na DT (został jeden) a mamusia dzięki Paniom została wysterylizowana i poszła do super domku w Skarżysku K.
Tak że poniekąd dzięki Karusi następna psia rodzinka uratowana ;)

Poszło takie :loveu:

image.jpg

Ojej, kto wziął nietoperza?

Link to comment
Share on other sites

Psie malagosku.
Uratowane 3 sztuki I mamusia przez Panią i jej siostrę, która wzięła jedno z dzieci Karusi.
Maleńtasy u mnie na DT (został jeden) a mamusia dzięki Paniom została wysterylizowana i poszła do super domku w Skarżysku K.
Tak że poniekąd dzięki Karusi następna psia rodzinka uratowana ;)

Poszło takie :loveu:

image.jpg

Ojej, kto wziął nietoperza? 

 

Okazało się, że dla nowej Dogomanii piszę zbyt szybko i odpowiedź nie mogła zostać opublikowana. Pozwólcie, że wyrażę swoje zdumienie: ??????

Link to comment
Share on other sites

Ojej, kto wziął nietoperza? 

 

Okazało się, że dla nowej Dogomanii piszę zbyt szybko i odpowiedź nie mogła zostać opublikowana. Pozwólcie, że wyrażę swoje zdumienie: ??????

Nietoperka wzięła Pani dr.wet z Warszawy :smile:

Wczoraj Polly polly zawiozła ostatnią też do Warszawy.

Mam luz od obsrajdków :multi:

 

Ale mnie wqku...... to nowe dogo :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Zawoziłam dwóch kawalerów do Krakowa.

Pekińczyk mag.dy był niekulturalny, bo szczerzył się i wrzeszczał na mojego biednego "owczarka", który prawie przebił się przez blachę do silnika, aby tylko zejść z pola widzenia pekińczyka.

Pekińczyk magdy leżał kołami do góry, ziajał, mimo włączonej klimy i udawał, że umiera. Patrzył mi cały czas w oczy i jęzor przyklejał do nosa, że niby mu słabo w samochodzie.

Jedną ręką trzymałam kierownicę, a drugą kilkakrotnie nalewałam wodę do miski, żeby królewicz popijał i nie umierał.

Najbardziej spragniony był na autostradzie. 

Link to comment
Share on other sites

 ratunku nic nie moge znależć  tylko za  pomocą  poszukiwania " membersa"    pod tytułem  wegielkowa :)  udało mi się odnależć Kielce ale reszta watkow nie ma  tak znaczących uczestników i co ja teraz zrobię . Jak sie szuka teamatów ?? Kto wie ?

Link to comment
Share on other sites

ratunku nic nie moge znależć  tylko za  pomocą  poszukiwania " membersa"    pod tytułem  wegielkowa :)  udało mi się odnależć Kielce ale reszta watkow nie ma  tak znaczących uczestników i co ja teraz zrobię . Jak sie szuka teamatów ?? Kto wie ?

Wchodzisz membersowa na swój profil i dalej w posty. Są wszystkie sybskrypcje. Membersowa Dorothy z holland jest ekspertem w te klocki:)))))))))))))
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...