Jump to content
Dogomania

ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1


Recommended Posts

A widziałyście w teleekspresie tego PRZEPIĘKNEGO donka ze schroniska na Paluchu? Boże, jak to się stało, że taki piękny i zadbany pies trafił do schronu? Zgubił się? Jeśli tak, mam nadzieję, że jego właściciel też oglądał ten teleekspres. O zrywaniu łańcuchów też było. Tyle, że Ci którzy trzymają psy na łańcuchu nawet nie wiedzą o takiej akcji, ani się nią nie interesują. Bo jak to? Psa trzymać luzem? Przecież trzeba by załatać dziurawy płot. A jemu dobrze na tym łańcuchu. Przecież się nie skarży.

Link to comment
Share on other sites

Taka młodziutka sunieczka szuka domu. Uratowali ja starsi państwo, była bardzo wychudzona i w zaawansowanej ciąży. Jest już wysterylizowana.

Na razie tylko taka fotka, może jutro uda mi się zrobić lepsze.

 

66cio2.jpg

 

Urocze stworzenie. Za każdym razem jak widzę, te Wasze "znajdy", chciałabym być miliarderką, żeby je ratować. Niestety nie jestem, mogę tylko trzymać kciuki z całej siły, żeby sunieczka szybko znalazła dobry dom.

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj poznałam sunieczkę, przemiła, kochana sunia :smile: . Młodzizna, to była jej pierwsza ciąża z pewnością, czyli ma ok.9-10 mies. Ma  na imię Bella i coś z charta w genach, bo sylwetka i pyszczek charcikowate. 

Sunię państwo znaleźli w Borkowie, w lesie, nie dość,że ma taką szczupłą sylwetkę, to była jeszcze bardzo wychudzona, tylko brzuch trochę powiększony, ciąża była już zaawansowana.

 

syqtc6.jpg

 

iohkrp.jpg

 

1ilsgh.jpg

 

2lmxpb8.jpg

 

jt465f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze takie cudeńko szuka domu:).

 

 

 

34hx7r9.jpg

 

hvq5np.jpg

 

 

Sara i Ika zasiedziały się u mag.dy i jakoś domów nie widać :(.  Myślałyśmy,że przynajmniej labkowata Sara nie będzie długo czekać, ale niestety. Niby jest sporo telefonów o nią, ale niestety nieodpowiednie.

A o biedną Ikę nikt nawet nie zapytał :(.

 

Chciałam wstawic fotki w rozmiarze 640/480, ale dostałam info,że nie mam uprawnien do wstawiania w takim rozmiarze, wiecie może o co chodzi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...