Jump to content
Dogomania

Łódź, 6-7.05.2006 XIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych


Malvina

Recommended Posts

Z powodu odwołania warszawskiej wystawy było dużo zgłoszeń do Łodzi. Na prośbę wystawców zgłoszenia były przyjmowane jeszcze w tym tygodniu. W poniedziałek będzie próbny wydruk katalogu i będzie można wysyłać potwierdzenia. Pozdrawiam Dana1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To widze, że nie tylko ja dodzwonić się nie moge. Będę dzwinić dalej, ale jak by jakaś dobra dusza mogła sprawdzić, czy jest przyjęta suczka Bearded Collie w championach Zita Brown Vanilka będę naprawde baaardzo, baaardzo wdzięczna :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja też bym chciała wiedzieć jakie świadectwo będzie potrzebne. W zeszłym roku miałam świadectwo zdrowia i książaczkę z zaświadczeniem o szczepieniu p. wsciekliźnie a jakis babsztyl nie chciał nie wpuscić. Kłóciłam się z 5 minut, bo jej się uroiło, że od momentu wejścia do unii obowiązują wyłącznie zaświadczenia od lekarza powiatowego :evil: . Za to ci co wchodzili później wogóle nie byli sprawdzani. :o

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj zadzwoniłam i potwierdziłam obydwa moje zgłoszenia. Nie miałam problemu z dodzwonieniem się i pani, z którą rozmawiałam była bardzo miła. Ale są tam obecnie zawaleni robotą przez te zgłoszenia z ostatniej chwili, po tym, jak Warszawa była odwołana (moje zgłoszenia były wysłane już dawno).

Ale mam pytanie z innej beczki: ja będę sama w sobotę z dwoma dużymi psami i szukam kogoś do pomocy. W zamian mogę zaoferować np. darmowy transport z Warszawy. Jest ktoś chętny?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...