Jump to content
Dogomania

Łódź, 6-7.05.2006 XIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych


Malvina

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lara'][b]Ewa&Riva&Vanta[/b] - a w jaki dzień macie wystawę? jak wtedy co I grupa to zapraszamy do naszego "dogocara" :D w 3 chude suczki i 3 chude osobki sie pomiescimy, zreszta musimy przetrenowac przed Tullnem podroz :lol:[/quote]
Dzieki Sloneczko, ale Wy jestescie w sobote a my w niedziele, w ten sam dzien co leony :D musze zmusic do jazdy ktoras z wlascicielek braci Vanty i bedzie git!
No chyba, ze zrobimy sobie wycieczke 2 dniowa i zamieszkamy na campingu 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Riva']
Efekt taki, ze w Gdansku mala zero stresu, wystawila sie jak stara i dostala najlepszego szczeniaka w rasie i nominacje na Besta, z ktorej niestety nie skorzystalysmy z powodow transportowych, buu[/quote]

Ojej , to jednak sie nie udalo znalezc alternatywnego srodka komunikacji powrotnej ...

ale co sie odwlecze, to nie uciecze :)

gratuluje i trzymam kciuki za "nastepne razy"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pomponiki']Ostatnio miałam przyjemność byc oceniana przez pana Havelke w Brnie.Pan lubi psy w dobrej kondycji , ogląda dokładnie zęby,oczy i kątowanie kończyn. Uwaga jak trafi się w stawce Słowak lub Czech można przegrać u niego nawet z najlepszym psem po prostu czesko-słowacki nacjonalizm. Mi przytrafiło sie to dwa razy u tego sędziego.[/quote]
a nie masz do konca racji,w stawce malamutek w tym roku we wroclawiu byla czeska suczka i dostala res.cacib nie cacib.cacib wziela polska suczka.ponadto uwazam ze sedziowanie odbylo sie bardzo uczciwie.tylko ze ja bym czeskiej dala cacib,no ale coz o gustach sie nie rozmawia...
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

Czy jest jakąs szansa, aby termin przyjmowania zgłoszeń był wydłużony o jakiś tydzień? Nie wiem do jakiej klasy zgłosić Naomi... jeśli w Wawie dostanie duże Zwyc.Mł to w Łodzi chciałabym pokazać ją w klasie pośredniej... jeśli zaś w Wawie nam się nie powiedzie to w Łodzi chciałbym ją pokazać w młodzieży. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja bardzo chętnie "wypożyczę" Ci mojego haszczaka :D Wprawdzie będzie w młodzieży, ale jest bardzo spokojna i można jej robić wszystko co się chce :D No i bardzo ładnie chodzi ale jeszcze ją doszkalam. Jak na razie byliśmy tylko w Legionowie, ale wygrała w swojej klasie. Także bardzo chętnie ją użyczę :wink:

Link to comment
Share on other sites

A ja mam takie pytanko :oops: Formularz musze wyslac papierowy - czy moze byc taki, jaki dostalam u mnie w ZK jako "uniwersalny" czy wydrukowac ze strony zwiazkowej czy jeszcze cos innego?

Jakby ktos chcial mlodego, lekko upierdliwego bullka na JH czy cokolwiek innego, to chetnie wypozycze Bigosa - jestesmy w sobote :D

Link to comment
Share on other sites

TUFI.
[b]Wszystko jedno jaki formularz[/b]. Muszą być tylko wszystkie dane. Nie zapomnij o ksero championatu, jeżeli już masz i [b]koniecznie ksero rodowodu[/b] to wymóg oraz ksero dowodu wpłaty (na wystawie płacisz dużo więcej).
[u]Zgłoszenie można przesłać faxem pod trzy numery:
(42) 637 66 00; (42) 637 62 62; (42) 657 00 31 [/u]
Pozdrawiam Dana1

Link to comment
Share on other sites

[b]TUFI. [/b]Ksero metryki nie jest wymagane, ale możesz dołączyć. Gdyby ksero zgłoszenia było mało czytelne, to zawsze można porównać z metryką. Pozdrawiam. Dana 1
[b]NNIKKA.[/b] Nie jestem taka tajemnicza. Pomyśl. Zgadnij. I zatrzymaj to dla siebie. Mam zdjęcie dla Ciebie, ale nie umiem go wkleić. Pozdrawiam. Dana1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...