Jump to content
Dogomania

Łódź, 6-7.05.2006 XIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych


Malvina

Recommended Posts

Gratulacje dla wszystkich;)
Ja troche spozniona ale sie pochwale;)
mamy 3 razy BOB:)
Born to Be Bomba Superman Gaucho BOB w cardisiach i finalowa 6 na BOG1
Imago's GAINLY GOSSIP BOB w pemach
Corinnas GIZMO BOB w schipperkach, pokonujac psa i suke sprowadzanych z USA!

Czy ma ktos moze fotki corgusiow?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Musiałam odgrzebac stary wątek,gdyż spotkało mnie coś niespodziewanego dotyczące tej wystawy...
Otóż wystawa była jak wiadomo na początku maja,nie doszło mi potwierdzenie,ale psa przyjęli mi na wystawę czego dowiedziałam się telefonicznie,więc pojechałam,pokazałam dowód wpłaty i psa wystawiłam.
Po czym niedawno,dwa dni temu przychodzi mi pisemko,że do tej pory nie wpłynęła im wpłata za wystawę. Dzwonię-Pani mnie informuje,że sprawa będzie wyjaśniana(między innymi z pocztą) i że zadzwoni. Narazie telefonu brak..
Ale pytam Panią co mnie to obchodzi,skoro psa wystawiłam więc dowód wpłaty musiałam im pokazać,a Pani na to 'że wszystko się może zdarzyć'. Więc ja pytam czy zdarzyć się może że pieniążki zaginęły w Związku? Czy może na poczcie? Przyznam że pierwszy raz mam taką sytuację i jestem zbulwersowana,bo nie spotkałam się jeszcze z zaginięciem pieniędzy na poczcie. Drugie pytanie-dlaczego czekali pół roku? Po to,żebym ja zdążyła już wyrzucić dowód wpłaty? Bo na co mam to trzymać? Mało mam papierów w domu? [B]Czy ktoś miał kiedykolwiek podobną sytuację?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja mam obecnie taką sytuację, że Włocławek domaga się, abym dopłaciła 100 zł za wystawienie psa, bo jak nie... to poinformują mój macierzysty Oddział. Dowód wpłaty muszę wydrukować z netu i w ten weekend zajmę się wyjaśnianiem tego kłopotu.
A Włocławek był na poczatku września br.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczek-3 miesiące a pół roku to jednak trochę różnicy. Po 3 miesiącach to jeszcze bym się nie zdziwiła,ale pół roku? Przynajmniej oddział domagał się od Ciebie dowodu wpłaty,a ode mnie nikt niczego nie wymagał. Pani niemiłym (moje zdanie) głosem powiedziała że 'sprawa będzie wyjaśniana'. Ale niepoinformowała mnie za bardzo jak. Skoro będzie wyjaśniana beze mnie, to mogli ją sobie wyjaśniać nie przysyłając mi śmiesznych pisemek. Nie mam zamiaru nic płacić,a skargę napiszę napewno.

Link to comment
Share on other sites

Mam tą samą sytuację jeżeli chodzi o Łódź - też dostaliśmy pisemko że nie zapłacone i tez płaciliśmy przez pocztę. Na dodatek aby być uczciwym płaciliśmy zgodnie z wyznaczonym terminem bodajże do konca marca i guzik mnie teraz obchodzi że Panią zachciało się księgować wszystko pod koniec roku - ja zapłaciłam - dowód wpłaty mam, kont się zgadza więc niestety za błędy i niedopilnowanie płatności to nie my ponosimy odpowiedzialność.
A poza tym wszystkim mam pytanie czy nie powinniśmy sprostowania do tego pisemka napisać również na piśmie i wysłać do oddziału Łódź i do swojego macierzystego?

Link to comment
Share on other sites

Ja mialam podobna sytuacje pare lat temu z warszawska zimawa. Nie dojechalam na Torwar, zaplacone mialam w terminie. Po pol roku dostalam pisemko, ze mam uregulowac kase za wystawe. :mad: NAszczescie jakim cudem odnalazlam dowod wplaty i wyslalam im faxem :diabloti:
Ale jeszcze smieszniej mialam wiele lat temu na Wegrzech. Pojechalam na wystawe, na ktora zglosilam psa. Na miejscu okazalo sie, ze jednaj nie ma nas w katalogu.:angryy: A po pol roku Wegrzy upomnieli sie o kase za ta wystawe. Hihi. Po pol roku odnalazlo sie moje zgloszenie :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']Ja mialam podobna sytuacje pare lat temu z warszawska zimawa. Nie dojechalam na Torwar, zaplacone mialam w terminie. Po pol roku dostalam pisemko, ze mam uregulowac kase za wystawe. :mad: NAszczescie jakim cudem odnalazlam dowod wplaty i wyslalam im faxem :diabloti:
Ale jeszcze smieszniej mialam wiele lat temu na Wegrzech. Pojechalam na wystawe, na ktora zglosilam psa. Na miejscu okazalo sie, ze jednaj nie ma nas w katalogu.:angryy: A po pol roku Wegrzy upomnieli sie o kase za ta wystawe. Hihi. Po pol roku odnalazlo sie moje zgloszenie :mad:[/quote]

aaaaa roznioslabym ich !!! :-o

[SIZE=1][COLOR=darkred]ps. tak w temacie to pare dni temu dostalam potwierdzenie CACIBA z Lodzi :-)[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...