Jump to content
Dogomania

Porzucona,bezdomna suczka szuka domu (mieszka na łące na obrzeżach Piaseczna) Ma dom


Gosea

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gosea - porozsyłaj wątek w wiadomościach prywatnych po osobach z dogomanii - zapraszając je tu, ja porozsyłam ze swojej strony. Samymi apelami na wątku nic się nie zdziała, wątków tysiące, szybko spadają i nie każdy na ten akurat zwróci uwagę.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie [B]tripti,[/B] zapisuje.....na razie nie mam pomyslu, za duzo psow i kotow pod opieka :(
Trzeba poprosic kogos o zrobienie ogloszen , ewentualnie pomyslec o umieszczeniu w hoteliku ale to znowu wymaga zbierania deklaracji, ktos musi sie tego podjac, trudna sprawa:(

Link to comment
Share on other sites

Tripti dała mi PW. Nie wezmę suni, mam swoje dwie w 1 pokojowym mieszkaniu z 3 osobami.

Jak będziecie zbierać, mogę jednorazowo przesłać tylko 10zł, więcej niestety nie mogę:-(
Oczywiście wtedy poproszę o Pw z przypomnieniem.
A ile czasu ta bida tam mieszka?
I który schron ma ją zabrać? A ona da się wziąźć? Żeby nie uciekła w stresie, bo może być tragedia

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Ellig... Wszystkie znane mi DT są totalnie zapchane:-(
Skąd wiadomo, że jutro zabiorą ją do schroniska? Czy będziesz tam Gosea mogła do niej zaglądać? Jeśli znajdziecie malutkiej szybko jakiś hotelik w pobliżu, mogę jutro po południu umówić się z kimś i przewieźć tam sunię . Przed chwilą czytałam o hoteliku za 10 zł + karma. Jeśli sunieczka ma niecały rok, mam jeszcze w zapasie trochę karmy szczenięcej, którą dostałam dzięki ogromnemu sercu Ellig. Czy w tym hoteliku trzeba płącić z góry za pobyt? Bardzo ciężko u mnie z kasą, tylu psiakom trzeba pomóc, ale mogłabym jednorazowo wrzucić 30 zł.
Hotelik jest dużó lepszym rozwiązaniem niż schronisko, pod warunkiem, że zostaną zebrane fundusze na jego pokrycie...

Link to comment
Share on other sites

[B]mru [/B]- potwierdz proszę, czy jak jutro (czwartek) dr R zabierze sunię do schroniska, to jest zagrożenie, że mała pojedzie na giełdę w niedzielę? czy mamy jeszcze dodatkowy tydzień?

[B]mtf zalesie[/B] - właśnie chodziło mi o tych ludzi co szukają suni na podwórko, może akurat.

[B]dziękuje wszystkim za przybycie.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']mam tel.do osoby szukjacej suczki do kolan szczeniaka ale na podworko ,nie na lancuch-moge dac[/QUOTE]


skoro maładała rade na ulicy da rade i na podwórku , wazne by miała budkę i schronienie , a może z czasem się przekonają i do domku wezmą ...
na 100% to lepsze niż niewiadoma w schronie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti'][B]mru [/B]- potwierdz proszę, czy jak jutro (czwartek) dr R zabierze sunię do schroniska, to jest zagrożenie, że mała pojedzie na giełdę w niedzielę? czy mamy jeszcze dodatkowy tydzień?
[/QUOTE]

aj trudno na 100% stwierdzić :( teoretycznie powinno być 14 dni kwarantanny
ale oni czasem liczą odkąd pies zostaje zgłoszony im... czyli tu juz jest jakby po :/
bałabym się - chociaż [B]powinni wysterylizować

[/B]pies to pies ale suki niewysterylizowanej nie powinni wydać... inna sprawa, że jeśli tam trafi to naprawdę za dużo czasu i tak nie ma i najlepiej o ile to możliwe psy stamtąd zabierać szybko do dt/hoteli itp...

Link to comment
Share on other sites

Gosea, a może mogłabyś podpytać ich, co będzie z sunią jak ją zabiorą, bo jak pojedzie na giełdę w niedziele - to źle. Natomiast jak zaczeka na sterylizacje lub w kwarantannie 14 dni, to w bezpiecznym dla niej miejscu ona poczeka, a to daje więcej czasu, żeby coś wymyślić.
Niedaleko w Ustanowie jest fundajca [URL="http://www.przytulpsa.pl"]www.przytulpsa.pl[/URL] - może oni będą mogli pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Gosea i tripti :lol:
Naprawdę w całym Piasecznie nie ma nikogo, kto na 2-3 tygodnie dałby kącik suni? Albo chociaż na podwórko wpuścił? Zgroza! Nie wiem, jak pomóc. Jedyne, co mi przychodzi do głowy to brać sunię pod pachę, do jakiegoś hoteliku wieźć a potem po ludziach o kasę żebrać. Może tutaj? AlinaS ma jedno miejsce wolne.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/148872-PROPOZYCJA-DOMOWY-Hotelik-dla-psA-w-w-potrzebie-Juz-tylko-1-wolne-miejsce[/URL]

Sunia jest młoda, śliczna - szybko znajdzie domek.

I koniecznie trzeba ją ochrzcić! A może ma już imię?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...