Jump to content
Dogomania

Nieufna Nesi w SWOIM DOMKU!!! Doczekała się kochana Nesi!!!


diana79

Recommended Posts

  • Replies 971
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Diana ta pani jest z Twojej miejscowosci. Nasza radosc byla zbyt wczesna, to jest legowisko dla psa,a ze psina spi z panstwem w lozko wiec legowisko jest do oddania. Diana jezeli mozesz, to umow sie z pania a legowsko mozna by na bazarku na kase zamienic. Zawsze to grosz do grosza.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]PILNE!!! poszukujemy transportu dla Nesi z CIESZYNA DO KLUCZBORKA, lub najpozniej w niedziele z Jastrzebia Zdroje do Kluczborka.
[/B]Pomimo ze kojec bedzie dopiero koncem przyszlego tygodnia, to przeciez sunia moze przez jakis czas przebywac z innym psem w jednym kojcu, to samo potwierdzil p. Tomek z ktorym rozmawialam telefonicznie. Uzyskalam rowniez zgode Wiosny, ktora na chwile obecna ma samochod w naprawie. Nesi pojechalaby od razu do hoteliku do Wiosny, i tam pozostanie do moment adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Nesi była u szkoleniowca w Cieszynie, dowiedzieliśmy się, że sytuacja jest trudna, jest agresywna w stosunku do mężczyzn, ale jest dla niej nadzieja. Ma trafić do hoteliku, do czasu znalezienia jej DS, ale potrzebny jest transport. informacje od szkoleniowca są gdzieś w granicach strony 50+.

Link to comment
Share on other sites

Nessi wróciła do schroniska. Jest w tym samym boksie z tymi samymi dwiema suńkami, z którymi była przed wyjazdem.
Tomek prowadził ją na smyczy, dalej panika totalna. Może na sekundę zawiesiła na mnie wzrok, gdy ją zawołałam.
To taki pies ani do adopcji do DS, ale nie ma też powodu do eutanazji.
Przed nią jeszcze bardzo, bardzo długa droga do wzglednej normalności.:shake:

Link to comment
Share on other sites

czyli teraz tylko problem jest w transporcie? Nesi od razu będzie mogła pojechać do Kluczborka jak znajdzie się transport?
kurcze szkoda, że musiała wrócić do schronu :-(
a co jeszcze powiedział pan Tomek?
bo to, że jest lękliwa i boi się mężczyzn (i mopa) to było wiadomo przed jej przybyciem do szkoleniowca, oraz to, że nie jest agresywna do innych zwierząt
w sumie to ja za bardzo nie wiem co udało się ustalić więcej poza tym co było wiadomo przed jej pobytem u p. Tomka?

nie może ktoś z Was poprosić o przejęcie wątku? wtedy można przynajmniej tytuł zmienić, że potrzebny transport

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...