Jump to content
Dogomania

Nieufna Nesi w SWOIM DOMKU!!! Doczekała się kochana Nesi!!!


diana79

Recommended Posts

  • Replies 971
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mania1979']obserwuję wątek Nesi cały czas,fajnie że idzie do przodu,oby jej się udało. Podtrzymuję swoją deklarację dla małej w kwocie 20 zł. W miarę możliwości ,wyskubię dla niej coś więcej,ale to po 10;)[/QUOTE]

dziekujemy bardzo :loveu::multi:

[quote name='agrabcia']Jakie cudowne wieści Kochana Nesi juz u Wiosny.
Swoją deklaracje podtrzymuje 40 stale[/QUOTE]

bardzo dziękujemy :loveu::multi:

przypomnę, że teraz dla Nesi jest pod opieką Fundacji Pro Animals i wpłacamy [B]na konto [/B]:

[CENTER][COLOR=seagreen][B][FONT=Tahoma]Fundacja Pro Animals – Na Pomoc Zwierzętom[/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]
[CENTER][COLOR=seagreen][B][FONT=Tahoma]ul. Żeromskiego 6[/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]
[CENTER][COLOR=seagreen][B][FONT=Tahoma]32-500 Chrzanów

[/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]
[CENTER][COLOR=seagreen][B][FONT=Tahoma]PKO BP Oddz. I w Chrzanowie 24 1020 2384 0000 9502 0095 0717


[/FONT][/B][/COLOR]
[B]z dopiskiem dla Nesi + nick[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

No i mamy pierwszy opis o Nessi:
Ale miałam pisać o Nessi - w domu zachowuje się dobrze, myślę, że jej to dobrze zrobi. Nie jest na szczęście jedną z tych, które skulą się w najciemniejszym kącie i z niego nie wyjdą - ona po domu biega, wszędzie włazi, zagląda - oczywiście jak ja albo Patryk podchodzimy to ucieka nam spod nóg, ale nie jest tragicznie przerażona. Wskakuje nawet na psią kanapę, a wczoraj zrzuciła całą kołdrę z naszego łóżka (mamy materac na podłodze, niziutko) i podejrzewam, że wylegiwała się tam całkiem wygodnie. Zaprzyjaźniła się z naszym Grisem i staruteńkim jak sam świat Skórką, to też jej dobrze zrobi bo patrząc na nie do nas podchodzi. O, właśnie Patryk krzyknął mi z sypialni, że wlazła mu na łóżko ;) Na pewno nie wlazła się położyć, pewnie tylko podbiegła zajrzeć i zaraz uciekła, ale powoli powinna się uspokajać. Na pewno nie jest to na teraz jeszcze pies do adopcji, bo niewprawionej osobie wyślizgnęłaby się w sekundę - ona jest maleńka i wciska się w każdą szczelinę. Karmimy ją głównie z ręki, żeby to też ją uczyło, no i trzeba dać jej trochę czasu teraz, zobaczymy jak będzie i jak będzie trzeba to coś w tym truycie zmienimy. Mogę umówić ją na sterlkę na sobotę, 18.09, wtedy Kasia (nasz wet) ma umówioną pomoc siostry.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...