Jump to content
Dogomania

Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!


majuska

Recommended Posts

  • Replies 739
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja się nie podejmę, nie znam jej, ani jej hotelu!!! U siebie na miejscu jestem i mogę z Brzyściem negocjować, poza tym w wypadku Zorzy jest duże prawdopodobieństwo dożywocia psa w hotelu i to mnie przeraża. Może trzeba zbierać deklaracje i wtedy decydować, ale mielleccy wolontariusze mają już sporo psów po hotelach,a kasy nie przybywa nam w portfelach niestety!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Moim zdaniem w przypadku Zorzy adopcja to będzie cud:

Wierzę, że Zorza znajdzie dobry dom. Miałam dwa lata temu w DT ONkę Sarę z bardzo widoczną wadą; jej tylne łapki były wykrzywione tak, że kolana były prawie złączone ze sobą, a stopy wyrzucone na zewnątrz. Chyba niezbyt dobrze to opisałam, w każdym razie Sara poruszała się bez większych problemów, a nawet biegała . Znalazła bardzo fajny dom kochający ONki dosyć szybko mimo, że była starsza od Zorzy i nie tak ładna.
Zorzy też się uda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Gajowa*'][quote name='agusiazet']Moim zdaniem w przypadku Zorzy adopcja to będzie cud:

Wierzę, że Zorza znajdzie dobry dom. Miałam dwa lata temu w DT ONkę Sarę z bardzo widoczną wadą; jej tylne łapki były wykrzywione tak, że kolana były prawie złączone ze sobą, a stopy wyrzucone na zewnątrz. Chyba niezbyt dobrze to opisałam, w każdym razie Sara poruszała się bez większych problemów, a nawet biegała . Znalazła bardzo fajny dom kochający ONki dosyć szybko mimo, że była starsza od Zorzy i nie tak ładna.
Zorzy też się uda.[/QUOTE]


Byłoby super!!!

Link to comment
Share on other sites

Miejsce by sie znalazlo, ale skad wziac tyle pieniedzy :???: Trzeba by liczyc 450 zl miesiecznie, a my mamy kilka psow w hotelikach. I perspektywe kolejnych oplat, ze albo bedziemy placic za amstaffke mix Margo u Murki, albo moze wrocic do schroniska. Na duze psy niby sa chetni, a ich nie ma, Ilian piekny onek Halci ile juz siedzi i zadnego odzewu. Deklaracje na Lorka niby byly w namiarze, a po wplatach widac, ze coraz mniej ludzi wplaca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...