Jump to content
Dogomania

TEKILA bokserka z padaczką - Ma już Nowy DOM :)


Bolsbokser

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='mira_c']Asia ani pies z epi, ani dziecko z epi nie są udręką ! I wiesz, że piszę jako osoba żyjąca i z psem i z dzieckiem z epi. Gdzie stanie się opiekunem Laiki było moim świadomym wyborem :)
Litość - hm, chyba nic tak mnie nie denerwuje :angryy: Niestety mentalność ludzi jest taka a nie inna :angryy: Brakuje akcji uświadamiających; o epileptykach się nie mówi, nie pokazuje jak wygląda kolejna faza ataku. A przecież ta konkretna choroba nie jest tragedią ! I nie wymaga szczególnych predyspozycji opiekuna; opiekun ma być normalny, czyli taki jak dla zdrowego psa. Musi tylko pamiętać o podawaniu leków i koniecznych badaniach.Ale przecież ze zdrowym psem też jeździ się do weta.

Ludzie podchodzą nie tylko do psów z epi w taki sposób :angryy: Do ludzi też. Jeżeli powiesz znajomej, że Twoje dziecko ma epi to będzie usiłowała zrobić z Ciebie męczennicę :angryy: No bo tragedia Cię spotkała. A jak zaczniesz uświadamiać, że to nie tak, że to żadna tragedia to usłyszysz,że chcesz pokazać jaka silna jesteś.[/QUOTE]

W 100% Ciebie popieram.
Ludzie są podli i ociemniali NIESTETY,ale to PRAWDA !!!! :angryy::angryy::angryy:
Oby takich jak Ty było więcej.

Jak mówię ludziom, będąc na spacerze z psem, że Albin jest głuchy - ich reakcja jest żenująca, ale i komiczna zarazem dla mnie. Bo nie pozostaje nic innego, jak tylko się śmiać z nich.
Pies biega luzem, reaguje na komendy, jest posłuszny etc. etc. etc. ... a jak po 10 minutach usłyszą, że pies jest niesłyszący, ich reakcja bywa zabawna: "Ojej, ale biedny. Strasznie mi przykro. To jak on sobie radzi? Jak Pani sobie radzi?"...
Moja odpowiedź może czasem bywa zbyt szorstka,ale odburkuję: "Tak,jak widać." I tłumaczę tym ociemniałym ludziom, że jest od urodzenia głuchy - to dla niego żadne kalectwo. Poza tym, nawet gdyby stracił słuch, to i tak nie rozpamiętywałby tego tak, jak to czynią ludzie.
CARPE DIEM !!!

Ale nie o tym tutaj.
[B]SZUKAĆ DLA TEKILKI DOMKU, ALE TO JUŻ !!!!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][quote name='gazzy']Ludzie boją się brać psy z padaczką[/QUOTE][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]No niestety :( [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tylko NAPRAWDĘ nie ma się czego bać ! Pies w trakcie ataku nie zrobi krzywdy nikomu (prócz siebie i dlatego wskazane jest ochranianie głowy psa jak ma duży atak). No i nie trzeba takiemu psiakowi pomagać; jak człowiek chce może głaskać, mówić uspokajająco. Jak człowieka nie ma w pobliżu to psiak sam przejdzie atak.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tekila ma atak raz na kilka tygodni. Małe ataki, krótkie, łagodne. Czy to skreśla jej szanse na własnych ludzi i własny dom??? To naprawdę nic tragicznego !!![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Drogi DOMKU dla Tekili /może to akurat czytasz/ nie bój się tej choroby. Zobacz w oczy panienki - wierne, mądre i kochane. Mogą patrzeć tylko na Ciebie :) Panienka będzie Cię kochać całą sobą :) Posłuszna, spokojna i urocza panienka czeka na Ciebie :) Odezwij się :) Ona cały czas czeka !!![/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinesk@']A moze ogłoszenia z bazarku dla suni? 45 ogłoszen za 5zł:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/212551[/url][/QUOTE]

Potrzebne są ogłoszenia. Kilka zrobiłam, ale ... nie mam czasu sama tego ogarniać. Jak odpalę drugi komputer, to powiem, gdzie ją ogłosiłam, bo teraz nie pamiętam. Przed urlopem to było, możliwe, że niektóre już nieaktualne.

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-EKBpgI7gTC0/TkGQgUQWIXI/AAAAAAAAEB4/Azmgo3z9h4E/DSC_11144.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Patrzcie jaka Tekilka radosna. Jak dotąd tylko smutasa udawało mi się sfotografować. A w sobotę - przeszła samą siebie - ja chyba też :) Udało mi się uśmiechniętą Tekilkę pstryknąć. I z tych fotek jestem najbardziej zadowolona.
Może chociaż zdjęcia pomogą - możecie je wykorzystywać do ogłaszania Tekilki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bolsbokser']Patrzcie jaka Tekilka radosna. Jak dotąd tylko smutasa udawało mi się sfotografować. A w sobotę - przeszła samą siebie - ja chyba też :) Udało mi się uśmiechniętą Tekilkę pstryknąć. I z tych fotek jestem najbardziej zadowolona.
Może chociaż zdjęcia pomogą - możecie je wykorzystywać do ogłaszania Tekilki.[/QUOTE]

ja moge poprosic o zrobienie 30 ogloszen. Tylko na kogo kontakt

Link to comment
Share on other sites

Ja od trzymania za sunię już mam paraliże. Trzymam nawet w nogach.
Sama miałam 18 lat psa który ostatnie kilka lat cierpiał na padaczkę - to był średni pudel Tobiasz. Cudowny, mądry i wierny. Tyle lat ze mną.
Tequila też ma szansę - ale ktoś musi ją dać tej wspaniałej suni.

Trzymam trzymam wszystko. teraz ona na sercu mi leży bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...