Jump to content
Dogomania

Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!


Kryska

Recommended Posts

Sama juz nie wiem co mam robic.Codziennie jeżdze do kliniki z chorym na nosówke Lutkiem .Wczoraj musowo musiałam byc na grobach ,potem znowu u weta .Nie mialam czasu.
Fidelku ,Irmo,Weliington prosze o dyspozycje i nr konta na które mam odesłac pieniazki.One u mnie leza a moga byc potrzebne.
Prosze mnie nie obwiniac ale ja cały czas próbowałam pomóc tej suni .W chwilii obecnej przez kilka dni nie mam jak.Wszystko juz było ustalone i teraz klapa.Doba za krótka.Poza tym tak szybko robi sie ciemno.Próbowałam równiez poprzez schronisko ale Panowie poprostu to olali.Dyrektor im zlecił ,wiec oni sobie zrobili spacer,przestraszyli sunie i gucio z tego wyszło.
Czekam na Wasza decyzje.
Beata

Przepraszam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no to nie można jej tak zostawić kolejna zimę!!!! a co będzie z małymi jak sunia urodzi...??? tam na działkach na pewno nie przeżyją i ona też pewnie nie...:shake::shake:
prosze, łapcie ją ...nie zostawiajcie jej tak :-(:-( tym bardziej teraz kiedy ta kobieta sama o to prosiła!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

numer konta AFN
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Dorota Romaniuk
Karabeli 4 m 97[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]01-313 Warszawa[/SIZE][/B]

[SIZE=3][B]31 1140 2017 0000 4902 0527 0923 [/B][/SIZE]
[B][SIZE=3]MultiBank[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]z dopiskiem "psy z Kielc"[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Az mnie zamurowalo, to ona jeszcze nie jest zlapana?
Dawno na tym watku nie bylam, i bylam przekonana, ze mala juz dawno w swoim domku, weszlam na watek i az mi sie wierzyc nie chce. Przeciez warszawiacy, Wy juz ja rok lapiecie, a moze nawet wiecej.
Nie rozumiem, chyba za glupia na to jestem, ale wiecej, niz polowa dogomaniakow w W-wie siedzi, a czytajac ten watek, mam wrazenie, ze w tym olbrzymim miescie, tylko jedna gamon mieszka. Powinniscie sie wstydzic warszawiacy, ona powinna juz byc dawno zlapana, wyleczona i wysterylizowana. I miec swoj domek. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Wiem ,ze tu na watku na razie nie moge napisac nic pozytywnego ale razem z Aleksandra B ponawiamy próbe w sobote rano.
Tylko o ile ktos mógłby Nam pomóc w transporcie złapanej i przyśpionej psiny do lecznicy to serdecznie bym prosiła o cynk.:lol: .
Chodzi o droge z działek blisko Palucha na Domaniewska.

Link to comment
Share on other sites

Witaj [B]nowy[/B] dogomaniaku.:lol: :lol: :lol:
Jesteśmy wdzieczne za chec pomocy.
Plan jest taki.razem z Ola jedziemy tam w sobote rano.Musimy w miesku podac sedalin i musimy z pewnej odległosci sledzic zachowanie sie suni po pewnym czasie od kiedy dostałą leki.O ile juz bedzie jej sprawnosc motoryczna zachwiana Aga chce ja złapac na petle.i koc.
A potem to potrzebne tylko autko i do kliniki.
Poniewaz jest juz chłodno o ile nie za bardzo dysponujesz czasem to po prostu podaj swój kontakt telefoniczny i my zadzwonimy po Ciebie.
Mój telefon 505078763 Beata
a mojej Agi 508089603 Agnieszka.

Link to comment
Share on other sites

Czas mam, na dogo mogę wchodzić między 9.00 a 16.00 bez problemów (miła praca biurowa:))), potem różnie (problemy z domowym sprzętem). W sobotę też raczej dysponuję sobą swobodnie (no, do pewnego stopnia, moja TZ też co nieco ode mnie wymaga ;) ), więc nie będzie kłopotów. Myślę, że najlepiej będzie, jeśli, tak jak to juz organizowałyście, poinformujecie mnie telefonicznie, czy sunia jest do zabrania, wtedy dotre na miejsce w ciągu najdalej 40 min (z rezerwą na ew. korki w Alei Krakowskiej). Chyba, że przydadzą sie dwie dodatkowe ręce od rana.:)
Mój numer to 663 741 678 - Paweł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...