Jump to content
Dogomania

Lucky odszedł ...


Wunia

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dokładnie Aniu - Lakuś miał Ciebie! i był z Tobą szczęśliwy. Nie odchodził anonimowo, gdzieś tam na ulicy, albo w schronisku. Odchodził w swoim domku... do końca z ukochaną Panią...
Zrobiłaś wszystko co mogłaś, ale niestety takie nieszczęścia się zdarzają :( i nikt i nic nie można na to poradzić.

Link to comment
Share on other sites

obejrzałam wyniki.....nerki były wydolne , stra mocznica może być spowodowana antybiotykiem , jedno nie tak---nigdy nie podaje sie furosemidu wtedy , tylko płucze i płucze 3 litry wlewów
taka niemalże dializa
biedactwo , pocieszające że nic nie czuł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Przepraszam Cię Majqa..przepraszam p.Jolu...przepraszam Wszystkich!
Tak bardzo chciałam dobrze dla Lakusia...tak bardzo drżałam o niego...tak bardzo pokochałam.
Przepraszam Lakusiu !!![/QUOTE]

Za co przepraszasz???

Lakuś, zanim odszedł, znalazł swoje miejsce na ziemi, a także swego ludzia.
Poznał, co to jest godność i miłość. Nie jest anonimowy... Będzie żył we wspomnieniach, a tam będzie czekał. Szczęśliwy, że ma na kogo...

I za to Ci wielka chwała!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Przepraszam Cię Majqa..przepraszam p.Jolu...przepraszam Wszystkich!
Tak bardzo chciałam dobrze dla Lakusia...tak bardzo drżałam o niego...tak bardzo pokochałam.
Przepraszam Lakusiu !!![/QUOTE]
Aniu, dziękujemy za Lakusia. Dzięki Tobie był szczęśliwy. Miał dom i Ciebie. A Ty byłaś przy nim do końca. A mógł odejść w cierpieniu, samotny w kanale.
Trzymaj się Cioteczko. Lakuś patrzy na Ciebie z Psiego Nieba i macha ogonkiem. i prosi,żebyś nie płakala

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Przepraszam Cię Majqa..przepraszam p.Jolu...przepraszam Wszystkich!
Tak bardzo chciałam dobrze dla Lakusia...tak bardzo drżałam o niego...tak bardzo pokochałam.
Przepraszam Lakusiu !!![/QUOTE]
Słowo przepraszam jest tu zupełnie nie na miejscu, choć rozumiem, że to jedno ze słów wyrażających ból i rozgoryczenie. :-( Nie ma za co przepraszać, a raczej... Jak przepraszać i to w takiej sytuacji? Za co? Za ofiarowane zwierzęciu chwile ciepła, radości, miłości, zrozumienia, poczucia bezpieczeństwa??? Tak, to prawda, nie ma już Luckusia z nami ale dane mu było przeżyć "jedyne w swoim rodzaju, przysłowiowe 5 minut". Jeśli należy gdziekolwiek szukać winowajcy to jest nim parszywe przeznaczenie, a z nim się nie wygrywa... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Przepraszam Cię Majqa..przepraszam p.Jolu...przepraszam Wszystkich!
Tak bardzo chciałam dobrze dla Lakusia...tak bardzo drżałam o niego...tak bardzo pokochałam.
Przepraszam Lakusiu !!![/QUOTE]

[quote name='UBOCZE']Za co przepraszasz???

Lakuś, zanim odszedł, znalazł swoje miejsce na ziemi, a także swego ludzia.
Poznał, co to jest godność i miłość. Nie jest anonimowy... Będzie żył we wspomnieniach, a tam będzie czekał. Szczęśliwy, że ma na kogo...

I za to Ci wielka chwała!!![/QUOTE]

[quote name='majqa']Słowo przepraszam jest tu zupełnie nie na miejscu, choć rozumiem, że to jedno ze słów wyrażających ból i rozgoryczenie. :-( Nie ma za co przepraszać, a raczej... Jak przepraszać i to w takiej sytuacji? Za co? Za ofiarowane zwierzęciu chwile ciepła, radości, miłości, zrozumienia, poczucia bezpieczeństwa??? Tak, to prawda, nie ma już Luckusia z nami ale dane mu było przeżyć "jedyne w swoim rodzaju, przysłowiowe 5 minut". Jeśli należy gdziekolwiek szukać winowajcy to jest nim parszywe przeznaczenie, a z nim się nie wygrywa... :-([/QUOTE]


[B]Podpisuję się pod słowami UBOCZA i majqi[/B].

Link to comment
Share on other sites

Mówiłam to i powtarzam Ci Aniu nadal: Tamte 4 czy 5 lat było podłym, nieszczęśliwym życiem. Teraz te kilka miesięcy u Ciebie to był dla Lakunia raj. Mógł się cieszyć tym cudownym życiem dłużej, i to jest przewrotność losu, która rozdziera serce. Jednak nic nie zmieni tego, że nie odszedł sam, w zimnie, z głodu, popychany i przeganiany... miał dom, miał Ciebie, przez te niecałe 4 miesiące dostał taką masę miłości, ile nawet żyjące 15 lat psy nie mają. Nawet te, które mają normalne domy, ot są, ale przecież z tych naszych rozmów wiem, ile robiłaś. Prawie nikt nie siedzi z psem 24 godz. na dobę, nikt nie karmi psa łyżeczką, nie daje psu 5 misek różnego jedzenia do wyboru, nikt nie zakłada specjalnie rolet w okna, żeby pies miał chłodniej, nie nastawia budzika na co chwilę w nocy, zeby dawać pić... a to tylko kilka rzeczy, które mi się przypomniały.
Byłaś jego wybawcą, miłością życia i aniołem.
Teraz On będzie Twoim.

Link to comment
Share on other sites

Może to zabrzmi jak nietakt, ale reguły dogomanii są jasne i musimy rozdysponować pozostałe pieniądze po Lakusiu.
Ktoś w końcu musi to napisać, więc będę pierwsza.

Było wielu darczyńców i powinni się wypowiedzieć, ja mam prośbę, aby całość przeszła na Kundelkową Skarbonkę, która wsparła również Lakusia, jak i wiele biednych, potrzebujących psów. Tu podlinkowany banerek, jeśli ktoś chce zajrzeć, a nie wie o co chodzi:


[SIZE=4][COLOR=#ff0000][URL="http://www.dogomania.147660-Kundelkowa-skarbonka-POMA-A-Chcemy-dalej-pomagac-kundelkom#post13059488"][U][IMG]http://i912.photobucket.com/albums/ac324/Malwi87/dogo/kundelkowaskarbonka3.jpg[/IMG][/U][/URL][/COLOR][/SIZE]

Co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Tak bardzo boli..,tak strasznie żal...ciągle jestem w szoku...nawet Wam nie podziękowałam.
Dziękuję Wszystkim za ciepłe słowa,za wsparcie,za pomoc..
Mmd,Tobie za te setki godzin na telefonie.
Dzięki Wam dane mi było poznać i pokochać Lakusia.
Dziękuję!

Nie ma cudownych domów,nie ma cudownych ludzi..są tylko cudowne psy!!
Lakuś był najcudowniejszy!!
Odwiedzajcie Lakusia tutaj,a ja będę już u siebie...w lasku.
Dla Was kochani!!

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/298/fc3d2adff82d7d81med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Nie ma cudownych domów,nie ma cudownych ludzi..są tylko cudowne psy!!
Lakuś był najcudowniejszy!!
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/298/fc3d2adff82d7d81med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

Aniu, sa też cudowni ludzie, czego jesteś znakomitym przykładem.
Byliście super dopasowanym teamem, byliście dla siebie. Ty dla Lakusia, a on dla Ciebie. I to w tym wszystkim jest najważniejsze. Tyle dane mu było żyć, ale ostatnie miesiące spędził z najcudowniejsza i najbardziej kochaną Panią, która przełożyła wyjazd za granicę, bo nie wyobrażała sobie oddania swojego przyjaciela do kojca. Wiesz... ludzie oddają swoich Rodziców do domów starców, gdzie nie zawsze są szczęśliwi i nie mają skrupułów, tylko problem z głowy....
Ty udowodniłaś wszystkim, co robiłaś, jak ważnym członkiem Rodziny był Lakuś. Za to właśnie ściskam Cię bardzo mocno.

Link to comment
Share on other sites

Aniu odwiedzaj ode mnie Lakusia ... a ja będę tutaj ...


[quote name='mmd']Może to zabrzmi jak nietakt, ale reguły dogomanii są jasne i musimy rozdysponować pozostałe pieniądze po Lakusiu.
Ktoś w końcu musi to napisać, więc będę pierwsza.

Było wielu darczyńców i powinni się wypowiedzieć, ja mam prośbę, aby całość przeszła na Kundelkową Skarbonkę, która wsparła również Lakusia, jak i wiele biednych, potrzebujących psów. Tu podlinkowany banerek, jeśli ktoś chce zajrzeć, a nie wie o co chodzi:
[SIZE=4][COLOR=#ff0000][URL="http://www.dogomania.147660-Kundelkowa-skarbonka-POMA-A-Chcemy-dalej-pomagac-kundelkom#post13059488"][U][IMG]http://i912.photobucket.com/albums/ac324/Malwi87/dogo/kundelkowaskarbonka3.jpg[/IMG][/U][/URL][/COLOR][/SIZE]
Co o tym myślicie?[/QUOTE]
to nie jest nietakt, to twarda rzeczywistość, jestem za Kudnelkową Skarbonką

Link to comment
Share on other sites

Śpij aniołeczku kochany.
Dzisiaj dołączył do Ciebie kolejny piesek - mojej sasiadki. Byłam z nim do końca.
Odszedł w lecznicy, do której Lakuś przyjechał z Rawy, dokładnie w tym miejscu, gdzie Lakuś był diagnozowany.
Tak mi było przykro patrzeć na znajome miejsca. Była tam pani weterynarz, która w lutym wyprowadziła do mnie na smyczce Lakusia, kiedy zabierałam go do Ani.

Biegajcie za Tęczowym Mostem, już wolni od bólu i szczęśliwi

Link to comment
Share on other sites

To znalazłam na zbiorczym wątku psów które odeszły w tym roku, gdzie Maupa4 wstawiła Lakusia.
Tak wielu dogomaniaków Go znało choć tu nie pisali... to jakaś pociecha

[quote name='waldi481']Jak patrze na Lucky-na jego uśmiech to nie mogę uwierzyc,że odszedł..Byłeś piesku potrzebny po drugiej stronie?
Dobranoc kochanie..
Elżbieta[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

A może to jest tak, że Lakuś miał swoją misję tu z nami, którą wypełnił i odszedł. Może miał zapisane w gwiazdach, że znajdzie swoje miejsce na ziemi i dopiero odejdzie.
Dał tyle radości - najpierw swoim wyzdrowieniem, później cudownym charakterem, tym, że podbił serce Ani.
Lakuś uruchomił w ludziach, którzy byli z nim blisko związani masę uczuć i wrażliwości.
A to, że boli nas tutaj to dalszy ciąg. Wolę czuć rozpacz niż być kawałkiem drewna, które nic nie czuje.

Aniu, odezwij się tu czasem, pisz nie tylko maile do mnie. Tu każdy Cię zrozumie, jestes wśród przyjaciół, kochana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']A może to jest tak, że Lakuś miał swoją misję tu z nami, którą wypełnił i odszedł. Może miał zapisane w gwiazdach, że znajdzie swoje miejsce na ziemi i dopiero odejdzie.
Dał tyle radości - najpierw swoim wyzdrowieniem, później cudownym charakterem, tym, że podbił serce Ani.
Lakuś uruchomił w ludziach, którzy byli z nim blisko związani masę uczuć i wrażliwości.
A to, że boli nas tutaj to dalszy ciąg. Wolę czuć rozpacz niż być kawałkiem drewna, które nic nie czuje.

[/QUOTE]

MMD - ja właśnie w ten sposób sobie tłumacze to co się stało...
Pomimo tego, że nie pisałam, nie udzielałam sie, zawsze byłam na bieżąco...

Cały czas nie moge uwierzyć w to co się stało.....:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...