Jump to content
Dogomania

Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(


DORA1020

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Alu, robiłaś już bazarki? W tej materii jestem trąba jak ta lala. Gdyby ktoś się podjął, podesłałabym zdjęcia i opisy fantów, na pewno coś bym znalazła. Osoba kupująca wpłaca na Barnabę, ja dostaję info, że wpłata doszła i na podany adres nadaję przesyłkę.

Link to comment
Share on other sites

to jest pies na 100% oddany przez właściciela .Zachowuje się tak jakby był zupełnie w innym wymiarze ,nie obchodzi go zupełnie nic .Jest załamany i nie rozunie co się z nim stało .Jest to pies któremu inne wolą zejść z drogi więc myślę ze moze być dominujący .
Bardzo wychudł ostatnio a jego tylne nogi to tragedia .Co tydzień ,dwa jestem w schronie i podchodzę do niego tylko podnosi wzrok i nie wie co się stało .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Alu, robiłaś już bazarki? W tej materii jestem trąba jak ta lala. Gdyby ktoś się podjął, podesłałabym zdjęcia i opisy fantów, na pewno coś bym znalazła. Osoba kupująca wpłaca na Barnabę, ja dostaję info, że wpłata doszła i na podany adres nadaję przesyłkę.[/QUOTE]
nie robiłam,ale wczoraj miałam lekcję z zakładania bazarku i zamierzałam spróbować w weekend

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']nie robiłam,ale wczoraj miałam lekcję z zakładania bazarku i zamierzałam spróbować w weekend[/QUOTE]
Jeśli wobec tego uznasz, że dodatkowe fanty się przydadzą, podaj mi proszę na PW swój mail, prześlę stosowne opisy i zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Jeśli wobec tego uznasz, że dodatkowe fanty się przydadzą, podaj mi proszę na PW swój mail, prześlę stosowne opisy i zdjęcia.[/QUOTE]

w piątek lub sobotę spróbuję sie zmierzyć z bazarkiem,jeżeli mi sie uda to wtedy poproszę Cie o zdjęcia fantów, może tak być?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...