Jump to content
Dogomania

Prosze przeniesc...koniec


giselle4

Recommended Posts

nie ma sensu wyręczanie prokuratury-nie ma też takiej potrzeby , jeśli złożysz zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa i opiszesz , prokuratura sma zbiera dowody to przyspiesza sprawę
poza tym , przykłądowo Świdnica przysłała tylko umowę z Dobrocinem , a okazuje się , że mięli też z Uciechowem
to bardzo ważne , a nam nie przysłali tej drugiej umowy -nie dali nam do wglądu zfałszowanych umó adopcyjych -a prokuraturze muszą to dać , bo polecieliby wszyscy za utajnieniewięc szkoda czasu -niech ci do których to należy to robią

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ada-jeje']Musze dobrze sledzic watek, bo na naszym terenie kroi sie to samo, jak do tej pory zbieram dowody w postaci umow z gmin.[/QUOTE]

w okolicach Słupska - Dobrocin -2 ?

zobaczcie tylko: (i podpiszcie)
[URL]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5290[/URL]


[URL="http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5290"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

czerda, Rambo jest u nas, chyba jakoś będzie kończyć się mu kwarantanna
Psiak jest łagodny ale warczy przy jedzeniu. Myślę że nie nadaje się do domu z małymi z dziećmi.
Lekki dominator...nie lubi innych psów. Na spacer wychodzi chętnie ale za to z powrotem musimy go zaciągać na siłę. Widać że te dni spędzona w klatce mu nie służyły.
Gdyby były jakieś pytania co do świdnicy można pisać na pw...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']
rotek , czy w Uciechowie jest czarny pies , głądkowłosy , młody ze Środy i co znim , ma na imię Rambo i czerwoną obrożę z datą szczepienia
straszne z nim miałm problemy , bo kochani weci zawiadomili powiatowego że kogos pogryzł i trzymali go bezwzględnie na obserwacjii-bez wody i jedzenia , bo się go bali....
Rambo nikogo nie ugryzł , odkręciłąm to z powiatowym i szmawzięłąm klucz od klatki wchodząc tam na ich oczach--Rambo był szcześliwy i to świetny psiak , myślę że ktoś go wyrzucił i napisał imię na obroży , sku...[/QUOTE]

czerda: post #1008
[url]http://www.dogomania.pl/threads/142281-O%C5%9Brodek-Pomocy-dla-Zwierz%C4%85t-Niechcianych-i-Porzuconych-w-Uciechowie-PSIAKI-DO-ADOPCJI/page101[/url]

Mari23 - petycja podpisana.
Ja nie moge uwierzyc, panstwo prawa, XXI wiek, a urzedasy robią z naszymi pieniedzmi co chca..jesli pomysle w ilu sferach zycia tak dysponuja finansami publicznymi, to nikt mnie nie zmusi do placenia podatku, przechodze w tzw. szara strefe...
to sie nie miesci w glowie.
Pomijam juz kwestie humanitaryzm...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='polubek']w wolnej chwili przeczytam i info wrzucę na swój profil na nk niech więcej ludzi się dowie prawdy[/QUOTE]

dobrocin juz ma swoj profil na nk ,dodawajcie do znajomych i polecajcie fotki.
[URL]http://nasza-klasa.pl/#profile/33089236[/URL]

Link to comment
Share on other sites

napisze mi ktos cos wiecej bo jak na razie to juz wiem
ze chodza po pv ploteczki.....na temat Azyla i tego ze niechał wziąc psiakow z Dobrocina
wiec aby rozwiac przynajmniej troszke ten smrodek
...tak ,to prawda
ale tylko dlatego ze
u nas zaraz zamkną schronisko poniewaz jest przepełnienie
a po dwa
to umowe na psiaki Swidnica ma podpisana z Uciechowem.
Swidnica zaplacila drugi raz -13tysiecy do Uciechowa i tamn psy maja pojedyncze kojce.....
nie widze problemu.
U nas moze byc tak ze wpadna z deszczu pod rynne bo jest przepełnienie
bo moga byc zagryzione,pogryzione
a to wiekszy dramat dla nich
i dla nas,bo psy zostały zabrane za ciezkie pianiądze i by odeszły:(
Dlaczego,nie bierzecie poprawki na to co pisze Swidnica
i nie jestescie bazstronni
juz mam tyle maili z oskarzeniami ze wymiekam
i ...ja nie jestem pracownikiem schroniska[polityka schroniska jest ok...ale to moje zdanie]
wiec reasumujac
za 13 tysiecy mozna juz cos zrobic z 8 psiakami
a teraz czekam na lincz:(

Link to comment
Share on other sites

najlepiej olać tę sprawę
swidnica w pierwszej kolejności zwróciła się do azyla, nie wiadomo dlaczego skoro maja podpisana z nami umowę i wolne 14 miejsc
to chorzy ludzi dla których liczy się pieprzony papier a nie dobro zwierząt. Pewnie gdyby mieli możliwośc oddaliby psy do drugiego pseudoschronu
Wszystkie artykuły jakie przeczytałam na temat świdnicy to jeden wielki stek bzdur. Kłamią przed mediami żeby bronić doopy
W gazetach często podawali że dany pies X po wielkiej akcji ratunkowej trafił do schroniska, tylko tak naprawdę wieźli go do Dobrocina. Daliśmy sobie z tym spokój...nie warto zniżać się do poziomu tych gnojków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']mari23 nie o okolice slupska chodzi, tylko o Malopolske na poludniu kraju. Hotele mordownie staly sie osatnio bardzo modne, przybywa ich jak grzybow po deszczu, a nas za malo zeby to wyzbierac.[/QUOTE]

Ada koło Słupska dobrze ze Emir wział sie za sprawdzanie hotelikow i przytulisk

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']napisze mi ktos cos wiecej bo jak na razie to juz wiem
ze chodza po pv ploteczki.....na temat Azyla i tego ze niechał wziąc psiakow z Dobrocina
wiec aby rozwiac przynajmniej troszke ten smrodek
...tak ,to prawda
ale tylko dlatego ze
u nas zaraz zamkną schronisko poniewaz jest przepełnienie
a po dwa
to umowe na psiaki Swidnica ma podpisana z Uciechowem.
Swidnica zaplacila drugi raz -13tysiecy do Uciechowa i tamn psy maja pojedyncze kojce.....
nie widze problemu.
U nas moze byc tak ze wpadna z deszczu pod rynne bo jest przepełnienie
bo moga byc zagryzione,pogryzione
a to wiekszy dramat dla nich
i dla nas,bo psy zostały zabrane za ciezkie pianiądze i by odeszły:(
Dlaczego,nie bierzecie poprawki na to co pisze Swidnica
i nie jestescie bazstronni
juz mam tyle maili z oskarzeniami ze wymiekam
i ...ja nie jestem pracownikiem schroniska[polityka schroniska jest ok...ale to moje zdanie]
wiec reasumujac
za 13 tysiecy mozna juz cos zrobic z 8 psiakami
a teraz czekam na lincz:([/QUOTE]

Gizelko...tego się spodziewałam po tym jak przeczytałam wypowiedzi urzędasów zaczynające się od stwierdzenia: Azyl nie chciał przyjąć...Azyl odmówił...
Jednak myślące osoby wiedzą,że nie jest sztuką napchać psów w jedno miejsce i doprowadzić,by ze [B]schroniska[/B] stały się [B]mordownią[/B],bo nikt nad tym nie zapanuje!
Strasznie zdenerwowały mnie te stwierdzenia urzędasów,bo całą odpowiedzialność znowu przerzucają na innych...nawet schronisko,które świadomie podjęło się OPIEKI nad bezdomnymi zwierzętami i w zasadzie nie ma niczego wspólnego z zaniedbaniami,malwersacjami w Dobrocinie(no może tyle,że jednak podjęło się pomocy kilku psom) zostaje wystawione jako chłopak do bicia!
Rolą urzędasów jest zabezpieczyć psy bezdomne z ich terenu...rolą schroniska zaś zabezpieczyć psy dostarczone do nich,jednak nie w liczbie zagrażającej raealizację tego zadania!Psy mają być bezpieczne! Jeśli jedno schronisko nie mieści w sobie(mimo działań adopcyjnych na szeroką skalę!) wszystkich psów z rejonu,to znowu ZADANIE DLA URZĘDNIKÓW- znaleźć skuteczne rozwiązanie dla rozwiązania tego problemu![B] I to zadanie urzędników, nie przepełnionego schroniska![/B]
Świdniccy urzędnicy mieli wyjście i oficjalnie podpisali umowę z drugim schroniskiem-Uciechowem...lecz zastosowali jeszcze jedno "wyjście"-bezprawną umowę z Dobrocinem...tańszym,skutecznym i szybko pozbywającym się problemu(jak widać po mogile 85psów!).
Nie uwierzę,że nie wiedzieli...lub choć nie podejrzewali jak wyglądają adopcje u ...nie napisze pana,nie zasłużył sobie...u S.,jak wygląda opieka nad tymi zwierzętami-[B]przecież nikt nie wiezie 5t mięsa jeśli nie widzi tragedii jaka rozgrywa się w tym "pensjonacie"[/B]!!!
A teraz każdą wypowiedź rozpoczynają od stwierdzenia: że Azyl nie chciał...Azyl się nie zgodził! [B]Wielki szacunek za to,że Azyl nie dał się zamienić w mordownię![/B]
I nie on ponosi winnę w jakimkolwiek stopniu za sytuację w okolicznych gminach i w Dobrocinie...[B]ZA TO ODPOWIADAJĄ URZĘDNICY I WŁAŚCICIEL DOBROCIŃSKIEJ MORDOWNI!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Jest mi przykro
bo mam nowa beniutke
i 4 piekne owczarki z ktorych po dluzszym pobycie nic nie zostanie .....chyba ze sie przystosują
jest sliczanA kudłatka Stokrotka i wiem ze zawsze moge liczyc na Poker
ALE ONA TEZ MUSI ODPOCZĄC.....
MAM 2 ZDECHLAKI TAKIE
ze przykro patrzec
one trafily od razy na izolatke
nie na kwarantanne bo musza byc na oku,aby jadly i opoczywały ineczej nie nabiorą ciała.....
i tak sie toczy ten swiat
a ludzie dalej mnoza psiaki i sa szczesliwi:(

Link to comment
Share on other sites

w Dobrocinie normalnie można pojechać i wybrać psiaka np. do adopcji? Jeżeli ktoś szuka psa na DS? Tak z ciekawości pytam... :) W razie jakby ktoś ze znajomych chciał psa to zawsze mogę zaproponować żeby pomogli ratując jednego z Dobrocina...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']Jest mi przykro
bo mam nowa beniutke
i 4 piekne owczarki z ktorych po dluzszym pobycie nic nie zostanie .....chyba ze sie przystosują
jest sliczanA kudłatka Stokrotka i wiem ze zawsze moge liczyc na Poker
ALE ONA TEZ MUSI ODPOCZĄC.....
MAM 2 ZDECHLAKI TAKIE
ze przykro patrzec
one trafily od razy na izolatke
nie na kwarantanne bo musza byc na oku,aby jadly i opoczywały ineczej nie nabiorą ciała.....
i tak sie toczy ten swiat
a ludzie dalej mnoza psiaki i sa szczesliwi:([/QUOTE]

gisellko , więcej info o beni można na PW ? albo na wątek Benkowy ?

Link to comment
Share on other sites

na spotkaniu gmin w sprawie zabrania pó z D. Świdnica nic nie powiedziałą o tym , że mięlli umowę z Uciechowem a odwozili psy do D.
twierdzili tylko , że mają zdjęcia swoich psów 85-których już nie ma w D więc poszły do adopcjii , dlatego zabrali tylko 9 bo tyle z 96 ich psów zostało a już po wydaniu się co dzieje się w D zapłacili jeszcze S... 70 tys , wiedząć już że to przekręt
poprostu całkowite bezprawie =-oni myślą że to się nie wyda???
nie ma tkiej możliwości -to pienidze publiczne
jeśli chodzi o to czy pan s... wyda psy -chętnie to zrobi , on twierdzi że te psy to -przybłędy--a reszta to jego i byłej żony
i , że on kocha zwierzęta i zależy mu tylko na ich dobru
3 psy wilkowate ze szczeniakiem , które wg . pana s....przybłąkały się tydzień temu odebrał dzięki gizel właściciel-pan s.....zamierzał , że dostanie za nie pieniądze od dzierzonoiowa......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']gisellko , więcej info o beni można na PW ? albo na wątek Benkowy ?[/QUOTE]

Już instrukcja do gisellki poszła...da znać natychmiast jak będzie mogła...i szybko trzeba bedzie szukać,bo nie ma miejsc dla dużych psiaków...mamy 2 tygodnie by coś znaleźć stałego(kwarantanna)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']czy jest jakis watek z najbardziej potrzebujacymi psami?[/QUOTE]

kilka pierwszych stron sa fotki ,opisy
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/179244-Zdążyć-na-czas...!-Pseudoschronisko-Umieralnia-w-Dobrocinie!-Ponad-100psów-czeka[/URL]..!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']kilka pierwszych stron sa fotki ,opisy
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/179244-Zdążyć-na-czas...!-Pseudoschronisko-Umieralnia-w-Dobrocinie!-Ponad-100psów-czeka[/URL]..![/QUOTE]

Dzisiaj wysyłam xmartix aktualizacje, ktore pieski sa nadal wraz z opisami zrobionymi przez pania S.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...