Jump to content
Dogomania

Prosze przeniesc...koniec


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pirania15_15']w Dobrocinie normalnie można pojechać i wybrać psiaka np. do adopcji? Jeżeli ktoś szuka psa na DS? Tak z ciekawości pytam... :) W razie jakby ktoś ze znajomych chciał psa to zawsze mogę zaproponować żeby pomogli ratując jednego z Dobrocina...[/QUOTE]

Mozna, tylko napewno nie oprowadza w kazde miejsce (wiec wszystkich psow nie mozna zobaczyc), najlepiej miec zdjecie danego psa wtedy przyniosa go i pokaza...

Link to comment
Share on other sites

to nie są umowy w umowie sa zawarte warunki umowy-wszystkie umowy które widziałam są zfałszowane , nie ma więc sensu , imowa o 85 psó ze Świdnicy zawarta jest w jednym zdaniu -napisanym przezpana s...., który ma zresztą wyrok za fałszerstwa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']na spotkaniu gmin w sprawie zabrania pó z D. Świdnica nic nie powiedziałą o tym , że mięlli umowę z Uciechowem a odwozili psy do D.
twierdzili tylko , że mają zdjęcia swoich psów 85-których już nie ma w D więc poszły do adopcjii , dlatego zabrali tylko 9 bo tyle z 96 ich psów zostało a już po wydaniu się co dzieje się w D zapłacili jeszcze S... 70 tys , wiedząć już że to przekręt
poprostu całkowite bezprawie =-oni myślą że to się nie wyda???
nie ma tkiej możliwości -to pienidze publiczne
jeśli chodzi o to czy pan s... wyda psy -chętnie to zrobi , on twierdzi że te psy to -przybłędy--a reszta to jego i byłej żony
i , że on kocha zwierzęta i zależy mu tylko na ich dobru
3 psy wilkowate ze szczeniakiem , które wg . pana s....przybłąkały się tydzień temu odebrał dzięki gizel właściciel-pan s.....zamierzał , że dostanie za nie pieniądze od dzierzonoiowa......[/QUOTE]

Przybłakały sie???? a ja slyszalam od niego, ze ktos je powiozł białym busem i wywalil jemu na podworko
na jakim ja swiecie zyje
jak on te wszystkie klamstwa pamieta?
ale psiaki juz w domku:)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze czesc psow zostala znaleziona na przystankach...tak jak 2 szczeniaki w zeszlym tygodniu!
Pan S zapytal mnie, czy mialaby sumienie tak je zostawic na tym przystanku..On nie mogl..musial je ze soba zabrac!
:)
Az sie Pani Wetka oburzyla na te opowiadane glupoty...

Link to comment
Share on other sites

może psiaki wybrały się w podróż???
a te kilkadziesiąt same przyszły , żeby nareszcie zaznac psiego szczęścia
zobaczcie tutaj
[url]http://www.wiadomosci.swidnickie.pl/index?Act=show_doc&id_doc=20587[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']to nie są umowy w umowie sa zawarte warunki umowy-wszystkie umowy które widziałam są zfałszowane , nie ma więc sensu , imowa o 85 psó ze Świdnicy zawarta jest w jednym zdaniu -napisanym przezpana s...., który ma zresztą wyrok za fałszerstwa[/QUOTE]

Tak mi szkoda tej suni mam nadzieje ze faktycznie poszła do adopcji,bo byla ładna i mała tym sie pocieszam

Link to comment
Share on other sites

oto moja odpowiedż na komentarz pana Wawryniewicza -świdnickiego wicestarosty , mojego kolegii z liceum ------------------------------------------------------------------------------
hej!
to przykro w takich okolicznościach się usłyszeć po tylu latach , ale nie ma wyjścia i muszę ci powiedzieć jak naprawdę jest w Dobrocinie
ja zajmuję się od zawsze bezdomnymi zwierzętami , mam nawet włąsne pro zwierzęce stowarzyszenie , a sprawą Dobrocina zajmuję się od stycznie
[B]gminy nie porzuciły zwierząt porzucenie to termin z ustawy o ochronie zwierząt , oznacza , że zwierzę jest bezpańskie do czasu adopcjii lub śmierci , stąd sama zapłata za wyłapanie bezdomnego psa to nie koniec ustawowej opieki gmin za zwierzę[/B]
[B]pan Sawicki nie prowadził schroniska dla zwierząt - tylko miał działalność gospodarczą -chó i hodowla zwierząt domowych -nawet nie hotel dla zwierząt , więc nie spełniało to miejsce jakichkolwiek wymogów ustawowych - miejsce w które gmina oddaje bezdomne zwierzęta przede wszystkim zgodnie z ustawą musi mieć nadzór weterynaryjny i opinię organizacjii pro zwierzęcej [/B]
[B]Świdnica posiadała całkiem legalną umowę ze legalym , spełniającym warunki schroniskiem w Uciechowie [/B]
[B]tam opłata jest wyższa -ale zwierzęta idą do adopcjii a nie są uśmiercane żeby było miejsce na następny towar[/B]
[B]na prewno wiesz , że zwłoki ok 100 psó są zakopane obok posesjii pana s...., 4-go będzie ekshumacja i dowiemy się w jaki sposób były zabijane[/B]
[B]to włąśnie miejsce adopcjii gminnych psów na które Świdnica -na 96 psów -ma oświadczenie pana s.... , że ich psy oddał do adopcjii, cóż kwestia poczucia humoru [/B]
[B]zresztą , jak każdy dokument pana s... jest to zfałszowane -a przecież pan s....ma kilka lat do odsiadki za fałszerstwa , więc cóz dla niego jeden papier[/B]
[B]problem w tym jak uwierzyć , że trochę mądrzejsi od pana s.... urzędnicy mogli to robic i w żywe oczy mówili-bezpośrednio mi , że 85 psów pan s....oddał do adopcjii[/B]
[B]nietety , trudno będzie pewnie ze zdjęć stwierdzic które z tych psó leżą pod zięmią [/B]
[B]nie jestem z EKOSTRAŻY i nie wierzę , że prokuratura to rozstrzygnie , ale są inne organa nadzorcze nad finansami publicznymi i urzędnikami państwowymi , któę zostały powiadomione przez moją organizację i wkrutce sprawdzą jak były wydatkowane pieniądze podatników a wiesz , że w obliczu zbliżająych się wyboró wyrok sądu administracyjnego na urzędnika przekreśla jego dalszą karierę [/B]
[B]nietety w takim wypadku to jedyna droga rozwiązania problemu -inni urzędnicy już takich krwawych błędó nie popełnią , bo za to traci się stołęk -tylko stołek --psy , istoty czujące , przyjaciele człowieka , zwierzęta domowe --straciły przez ignorancję urzędników życie[/B]

Link to comment
Share on other sites

czerda,
odłowy w świdnicy prowadzila firma OLECH
podjerzewamy zę częśc z tych zakopanych psów to sprawka właśnie szefowej tej firmy
oprócz odłowu zwierząt miała za zadanie zabierać padłe zwierzęta z terenu miasta. Zamiast oddawać zwierzęta do utylizacji mogła dzielić się kasą z S i do niego zawozić zwierzęta
podkreślałm ze to raczej hpoteza bo nie mam na to żadnych dowodów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rotek_']czerda,
odłowy w świdnicy prowadzila firma OLECH
podjerzewamy zę częśc z tych zakopanych psów to sprawka właśnie szefowej tej firmy
oprócz odłowu zwierząt miała za zadanie zabierać padłe zwierzęta z terenu miasta. Zamiast oddawać zwierzęta do utylizacji mogła dzielić się kasą z S i do niego zawozić zwierzęta
podkreślałm ze to raczej hpoteza bo nie mam na to żadnych dowodów[/QUOTE]
masz racje.....przeciez wszystko by zostało w rodzinie
nowej rodzinie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']oto moja odpowiedź na komentarz pana Wawryniewicza -świdnickiego wicestarosty , mojego kolegi z liceum ------------------------------------------------------------------------------
hej!
to przykro w takich okolicznościach się usłyszeć po tylu latach , ale nie ma wyjścia i muszę ci powiedzieć jak naprawdę jest w Dobrocinie
ja zajmuję się od zawsze bezdomnymi zwierzętami , mam nawet własne pro zwierzęce stowarzyszenie , a sprawą Dobrocina zajmuję się od stycznie
[B]gminy nie porzuciły zwierząt porzucenie to termin z ustawy o ochronie zwierząt , oznacza , że zwierzę jest bezpańskie do czasu adopcjii lub śmierci , stąd sama zapłata za wyłapanie bezdomnego psa to nie koniec ustawowej opieki gmin za zwierzę[/B]
[B]pan Sawicki nie prowadził schroniska dla zwierząt - tylko miał działalność gospodarczą -chó i hodowla zwierząt domowych -nawet nie hotel dla zwierząt , więc nie spełniało to miejsce jakichkolwiek wymogów ustawowych - miejsce w które gmina oddaje bezdomne zwierzęta przede wszystkim zgodnie z ustawą musi mieć nadzór weterynaryjny i opinię organizacji pro zwierzęcej [/B]
[B]Świdnica posiadała całkiem legalną umowę ze legalnym , spełniającym warunki schroniskiem w Uciechowie [/B]
[B]tam opłata jest wyższa -ale zwierzęta idą do adopcji a nie są uśmiercane żeby było miejsce na następny towar[/B]
[B]na pewno wiesz , że zwłoki ok 100 psów są zakopane obok posesji pana s...., 4-go będzie ekshumacja i dowiemy się w jaki sposób były zabijane[/B]
[B]to właśnie miejsce adopcji gminnych psów na które Świdnica -na 96 psów -ma oświadczenie pana s.... , że ich psy oddał do adopcjii, cóż kwestia poczucia humoru [/B]
[B]zresztą , jak każdy dokument pana s... jest to sfałszowane -a przecież pan s....ma kilka lat do odsiadki za fałszerstwa , więc cóz dla niego jeden papier[/B]
[B]problem w tym jak uwierzyć , że trochę mądrzejsi od pana s.... urzędnicy mogli to robić i w żywe oczy mówili-bezpośrednio mi , że 85 psów pan s....oddał do adopcjii[/B]
[B]niestety , trudno będzie pewnie ze zdjęć stwierdzić które z tych psów leżą pod ziemią [/B]
[B]nie jestem z EKOSTRAŻY i nie wierzę , że prokuratura to rozstrzygnie , ale są inne organa nadzorcze nad finansami publicznymi i urzędnikami państwowymi , które zostały powiadomione przez moją organizację i wkrótce sprawdzą jak były wydatkowane pieniądze podatników a wiesz , że w obliczu zbliżających się wyborów wyrok sądu administracyjnego na urzędnika przekreśla jego dalszą karierę [/B]
[B]niestety w takim wypadku to jedyna droga rozwiązania problemu -inni urzędnicy już takich krwawych błędów nie popełnią , bo za to traci się stołek -tylko stołek --psy , istoty czujące , przyjaciele człowieka , zwierzęta domowe --straciły przez ignorancję urzędników życie[/B][/QUOTE]


cytuję odpowiedź, żeby nie umknęła, podnosząc jednocześnie wątek..

mam nadzieję, że pan wicestarosta przeczytał... i jego urzędnicy też !

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]WĄTEK shar pei z Dobrocina...[B]NEGRO[/B]...zapraszamy i o pomoc bardzo prosimy...[/SIZE]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/184737-Shar-pei-NEGRO_JAKI-los-JEGO-_Dzi%C5%9B-tragedia-w-DOBRO-CI-NIE_Umieralnia_a-JUTRO-_Pomocy?p=14598240#post14598240[/URL]


...może też ktos do krajanki zajrzy...[B]bernardynki BELLI z Dzierżoniowa...[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184702-BELLA-z-Dzier%C5%BConiowa_-niespe%C5%82na-1-5-roczny-BERNARDYN_dzi%C5%9B-kwarantanna-a-co-po-niej%21?p=14597435#post14597435"]http://www.dogomania.pl/threads/184702-BELLA-z-Dzier%C5%BConiowa_-niespe%C5%82na-1-5-roczny-BERNARDYN_dzi%C5%9B-kwarantanna-a-co-po-niej!?p=14597435#post14597435[/URL]

...a ta [B]dożka albinoska[/B] z FRANIEM naszym na domek czeka...[B]LUNA[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184698-LUNA_2l-DOG-NIEMIECKI_-Albinos-G%C5%82ucha-a-miga_SZUKA-m%C4%85drego-DOMU_Potrzebne-og%C5%82oszenia%21?p=14597420#post14597420"]http://www.dogomania.pl/threads/184698-LUNA_2l-DOG-NIEMIECKI_-Albinos-G%C5%82ucha-a-miga_SZUKA-m%C4%85drego-DOMU_Potrzebne-og%C5%82oszenia!?p=14597420#post14597420[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/184698-LUNA_2l-DOG-NIEMIECKI_-Albinos-G%C5%82ucha-a-miga_SZUKA-m%C4%85drego-DOMU_Potrzebne-og%C5%82oszenia%21?p=14597420#post14597420"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Misiek- wrak psa odebrany interwencyjnie.
Przez ostatni rok czasu, brak opieki weterynaryjnej. 6 miesięcy bez świeżego powietrza.
Diagnoza weterynarza brzmi: alergiczne pchle zapalenie skóry.
Potrzebne wsparcie dla Miśka na długiej drodze leczenia.
Zapraszam na wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184761-Misiek-wrak-psa-odebrany-interwencyjnie.-Potrzebe-wsparcie!?p=14600447#post14600447[/url]

Link to comment
Share on other sites

Grazynko, ja bylam chwile - Karolinka przeziebiona i musialam wracac.
Dziewczyny porobily zdjecia, byla adkaaa5 z Basia, Pirania 15 15 (nie wiem jak sie pisze), Czerda z Asia.
Ja nie wchodzilam na boksy, czerda przeszla - Pan S oprowadzal. I co mozemy powiedziec...: okazuje sie, ze psow swidnickich jest jeszcze chyba 20. Dostalismy od Pana S ewidencje, adkaaa kseruje, ma dac jeszcze inne dokumenty dotyczace adopcji czy odlowow - nie wiem, zobaczymy co to bedzie.
Duzo by tu pisac a nic nowego nie wniesiemy.
Na dworze cieplo to i psiaki wesole, szczesliwe, ze czlowiek przyszedł. Tam jest naprawde duzo pieknych psow, musimy im pomoc.
Boje sie jednak, ze te wyadoptujemy a na ich miejsce przyjda kolejne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Grazynko, ja bylam chwile - Karolinka przeziebiona i musialam wracac.
Dziewczyny porobily zdjecia, byla adkaaa5 z Basia, Pirania 15 15 (nie wiem jak sie pisze), Czerda z Asia.
Ja nie wchodzilam na boksy, czerda przeszla - Pan S oprowadzal. I co mozemy powiedziec...: okazuje sie, ze psow swidnickich jest jeszcze chyba 20. Dostalismy od Pana S ewidencje, adkaaa kseruje, ma dac jeszcze inne dokumenty dotyczace adopcji czy odlowow - nie wiem, zobaczymy co to bedzie.
Duzo by tu pisac a nic nowego nie wniesiemy.
Na dworze cieplo to i psiaki wesole, szczesliwe, ze czlowiek przyszedł. Tam jest naprawde duzo pieknych psow, musimy im pomoc.
Boje sie jednak, ze te wyadoptujemy a na ich miejsce przyjda kolejne...[/QUOTE]

Brakuje mi słow
u nas z Dobrocina jest mamusia z 6 dzieci...ponoc uciekla im i pognała do Dzieroniowa
nie gonili....6 slicznych suczek,mama kaukazkowata

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...