Jump to content
Dogomania

Prosze przeniesc...koniec


giselle4

Recommended Posts

To jeszcze nic. Nas najbardziej chyba zabolał wpis Ryszarda Wawryniewicza - PIS-owieskiego wicestarosty powiatu świdnickiego na facebook-u dziennikarza Dominika Panka ([url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100000407634175&v=wall&story_fbid=111703988866217&ref=mf[/url])

[URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100000856744669"]Ryszard Wawryniewicz[/URL] [B]Problem polega na tym, że gminy żadnych zierząt w Dobrocinie nie porzuciły. Boto fajnie medialnie brzmi, a trudno Ekostraży przyznać, że na mocy oficjalnej umowy gminy płaciły organizacji pozarządowej za prowadzenie tego schroniska w Dobrocinie i to ta organizacja nie wywiązała się z umowy, a nie gminy? I dlaczego tylko prezydent Świdnicy i burmistrz Pieszyc? Przecież inne gminy też kierowały tam zwierzęta? A może Ekostraż zamiast donosów założyłaby schonisko dla zwierząt i zaczęłaby robić coś pożytecznego? Samorządy chętnie zapłacą za dobrze prowadzone schronisko. A w ogóle wkurza mnie to ppolskie pieniactwo - zamiast próbować rozwiązać problem - sąd, prokuratura, ABW, CBA, dobrze, że Marsjan na pomoc nie wezwali.

[/B][COLOR=Red]Ciągle czekamy na materiały. Mamy czas do wtorku![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zawsze tak jest, niech organizacje pro zwierzece buduja schroniska, a my wlodarze za psie pieniadze bedziemy im dostarczac zwierzat, a za kase podatnikow to oni sie beda premiami dzielic. Trzeba go zapytac dla kogo sa ustawy, co on robi w tym PISie. Jego wpis nalezalo by wadrukowac i do wojewody skarge na niego napisac z zalacznikiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']mnie powaliło to , ale jeszcze bardziej wiadomość , że dzisiaj popołudniu w Dobrocinie przybyło psów - onek i onka z cieczką i jej szczeniorek 3 miesięcznyy
psy są prawdopodobnie z Kudowy[/QUOTE]


Ludzieeeeee...tam wszystkie prawa przyrody są łamane...w jeden dzień namnażają się trzy psy w różnym wieku!
Niech to...klęłabym gdybym mogła!

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie pomyslslam, ze skoro mozna odebrac wyprawkę dla szczeniaka/kociaka na whiskasie i pedigree można by powysyłac i błoby na Dobrocińskie psiaki albo na te w dt. Ja wiem z eto nie jest karma dobrej jakości ale skoro tam brakuje?
JA juz zamowilam dla psiakow ktore dokarmiam, np. suczki sąsiada na łańcuchu.

Trzeba podac adres swoj, pesel i już.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Masz racje Kizimizi. One tam odpadki jedza, taka karma im nie zaszkodzi :(
Gdzie trzeba wyslac zgloszenie?[/QUOTE]

wchodzi sie an stronke pedigree.pl albo whiskas.pl (chyba tak sie to pisze) i wypełniasz zgłoszenia w "WYPRAWCE DLA SZCZENIAKA/KOCIAKA" podajesz kiedy sie urodził (nie może mieć wiecej niż 6 mcy więc trzeba czasem skłamać chociaż w Dobrocinie nie brakuje szczeniorów), swoj adres i pesel. Trzeba zapamietac jaka date urodzenia i imie sie podało bo to pozniej weryfikują.

Link to comment
Share on other sites

[B]W Dobrocinie jest miejsce, gdzie zakopano 80 psow...[/B]
Jutro bedzie prokurator na miejscu, dzisiaj nie mieli firmy utylizacyjnej, jutro beda oodkopywac...Pracownik wskaze, badz juz wskazal miejsce.

Grazynka napisze wiecej, ja musze z dzieciem isc na dwor.

Jedno jest pewne, teraz Pan Skurwiel sie nie wywinie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock'][B]W Dobrocinie jest miejsce, gdzie zakopano 80 psow...[/B]
Jutro bedzie prokurator na miejscu, dzisiaj nie mieli firmy utylizacyjnej, jutro beda oodkopywac...Pracownik wskaze, badz juz wskazal miejsce.

Grazynka napisze wiecej, ja musze z dzieciem isc na dwor.

Jedno jest pewne, teraz Pan Skurwiel sie nie wywinie![/QUOTE]
Przyjechał prokurator [zabierałam z Tarzanka benia i sunke]i od płotu powiedział,,teraz to juz panu odwieszam za wszystkie malwersacje i przekręty,,

wiecej nie slyszalam bo poszli do domu...
ale jeden z pracownikow dzisiaj złozyl doniesienie na POlicje o 84 psach zakopanych koło posesji pana S....
jutro bede na policji to napisze wiecej
ale teraz to juz bedzie siedział .....bedzie...nie odpuscimy draniowi...nie odpuszcze
tyle psow zabił ...to sa jego adopcje:(

Link to comment
Share on other sites

Gminy dalej będą płacić takim skur.........., jak się nic nie zmieni , a winne są też władzE!!! , inspekcje wet. , najlepiej mieć problem z głowy i wsadzić głowę pod ziemię , a winę zwalić na innnych lub rozmyć!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock'][B]W Dobrocinie jest miejsce, gdzie zakopano 80 psow...[/B]
Jutro bedzie prokurator na miejscu, dzisiaj nie mieli firmy utylizacyjnej, jutro beda oodkopywac...Pracownik wskaze, badz juz wskazal miejsce.

Grazynka napisze wiecej, ja musze z dzieciem isc na dwor.

Jedno jest pewne, teraz Pan Skurwiel sie nie wywinie![/QUOTE]


Przeczytałam i internet odmówił posłuszeństwa...MARTWA RZECZ, A NIE ZMOGŁA!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']Przyjechał prokurator [zabierałam z Tarzanka benia i sunke]i od płotu powiedział,,teraz to juz panu odwieszam za wszystkie malwersacje i przekręty,,

wiecej nie slyszalam bo poszli do domu...
ale jeden z pracownikow dzisiaj złozyl doniesienie na POlicje [B]o 84 psach zakopanych koło posesji pana S....[/B]
jutro bede na policji to napisze wiecej
ale teraz to juz bedzie siedział .....bedzie...nie odpuscimy draniowi...nie odpuszcze
tyle psow zabił ...[B]to sa jego adopcje:[/B]([/QUOTE]

wybacz Grażynko,ze tak Cię molestowałam...tak naciskałam...wydzwaniałam,ale ten strach mnie nie opuszczał...TE PSIAKI WOŁAŁY...im już nie możemy pomóc...i gdzie Ci,którzy oświadczeniem tego...NIE WIEM JAK TO NAZWAĆ!!!...OŚWIADCZENIEM TEGO CZEGOŚ SIĘ PODPIERALI POKAZUJĄC SWĄ PRAWOŚĆ I DOBRE CHĘCI...w DOBROCINIE nawet śmierć nie była DOBRA!!!

Link to comment
Share on other sites

Policja miala juz wczesniej zeznania o zakopanych psach, jednak uznali tę wiedzę za mało istotna dla rozwoju sprawy!
Gdyby prokurator nie cofnal sprawy do Policji, nie uslyszelibysmy o tych zwierzetach.
Wyobrazacie sobie?
Podaja im jak na tacy Pana S, a oni nawet nie sprawdza zeznan...!
Jak S ma sie bac, kogo?
Nas, wolontariuszy?

Oby teraz szlo prostsza droga!

Link to comment
Share on other sites

Matko, czemu w tej Polsce dzieja sie tak, ze ludzie wiedza ze ejst zle nawet czasem o tym poinformują ale i tak nikt sie tym nei interesuje a jak jest szum to nagle każdy "wiedział i miał to skontrolowac "...... piep*** nygusy!
I policja i urzędasy są temu tak samo winne!

Czerda urzędnicy odp.dyscyplinarnie chyba kierownik urzedu a jasnym jest ze on dobrze wiedział co tam sie dzieje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...