Jump to content
Dogomania

Następna sunia collie wyrzucona pod Kielcami! Wróciła do swojego domu.


erka

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnie tez to dziwi, takie dobre, kochane, spokojne psy sie wyrzuca.
Jak jeszcze staram sie zrozumiec, ze ktos z amstaffem/terierem sobie nie poradzi i szuka mu domu (nie wyrzuca), to wyrzucania kolakow nie zrozumiem.

[B]Divia[/B], podaj pls konto. Jak tylko bede robic przelewy, to wplace na sunie.

Jakie nadamy imie suni? Moze DIVA na czesc Divi, ktora ja uratowala.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos moze sunie na collakowe forum wrzucic? Moze ja tam ktos wypatrzy. Rany marze o tym, zeby sunia od razu znalazla DS, ona jest taka delikatna i grzeczna. Jak patrzy to tak jaby mowila "przepraszam za klopot". CUDOWNA jest po prostu. I mowie to ja, fanka najwiekszych kundelkow i niekoniecznie milosniczka rasowcow.
No ale w sumie kazdy psiak jest cudowny bez zwgledu na wszystko:)

Link to comment
Share on other sites

Tej suni nie ma na forum collie, trzeba poprosic kogos tam zalogowanego o wrzucenie malej. Ale czy to cos da? Jest tam wiele watkow psow w typie collie i nic sie nie dzieje, kompletnie nie ma pomocy. Nawet ogloszen nie maja. Dziwne, snobistyczne forum.

[URL]http://collie.info.pl/viewforum.php?f=18[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Mnie tez to dziwi, takie dobre, kochane, spokojne psy sie wyrzuca.
Jak jeszcze staram sie zrozumiec, ze ktos z amstaffem/terierem sobie nie poradzi i szuka mu domu (nie wyrzuca), to wyrzucania kolakow nie zrozumiem.

Divia, podaj pls konto.[/QUOTE]

Juz wysylam.
jak ktos jeszcze to prosze o prv najlepiej, bo to dogo tak szwankuje, ze moze mi cos umknac....

[QUOTE] Jakie nadamy imie suni? Moze DIVA na czesc Divi, ktora ja uratowala.[/QUOTE]

A co do imienia to moja babcia zdecydowala MAJKA. I powiem Wam, ze do niej pasuje. Nawet jesli mial wplyw na to serial:evil_lol: to nawet pasuje bo tamta aktorka tez taka delikatna bardzo :cool3: Nie ze ogladam, ale wiem, hehe.

A teraz wszyscy razem szukamy cudownego domku dla CUDOWNEJ, WSPANIALEJ, DELIKATNEJ, USLUCHANEJ, PIEKNEJ I MIECIUTKIEJ Majki :loveu: Bo to pies do zakochania;)

Link to comment
Share on other sites

W trzecim poście zrobilam spis deklaracji. Narazie marny, ale moze sie rozkreci;) Tu to przeklejam.
[B][U]
Deklaracje[/U][/B]

[LIST=1]
[*]Ulka18 - coś w miarę mozliwosci :cool3:
[*]Basia 1968 - ze 20 zł [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/new_multi.gif[/IMG]
[/LIST]
[U][B]Wpłaty


[/B][/U]A jeszcze dodam ze rano mialam bieg z otwieraniem bramy. Otwarlam, Majka wyszla. Zlapalam ja i "ciagne" na podworko z powrotem. Zamknelam ja w domku letnim, poszlam otworzyc brame, wyjechac. Zamknelam brame, wypuscilam psa :cool3: Nie wiem jak zdazylam do pracy, ale sie udalo. Wiec jedyne co to wiecej zachodu przy wyjezdzaniu samochodem. No i jak wyjechalam rano zostawilam Majke na dworze. Dzwonie teraz do domu i pytam jak tam dama. I co - mama mi mowi ze siedzi w domu, bo jak ona to ujela "jak wyszlam to do mnie przybiegla". No i grzeje duppke na werandzie. A jak dzwonila to tata akurat wszedl i go obszczekala, wiec pannica sie czuje calkiem pewnie juz. Od wczoraj, uwierzycie?? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze w celu wyjasnienia. Majka to nie ten pies ze schroniska. Zrobilam analize zdjec i jednoznacznie mozna stwierdzic ze to nie ona;)
[IMG]http://img714.imageshack.us/img714/3657/img1151.png[/IMG]

a to Majka
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S2GTMZF1oSI/AAAAAAAAB7o/FvwynCUOv9w/DSC02332.JPG[/IMG]
Tamten ma bardziej rudy pyszczek a ona do polowy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Divia_gg, czy na "Forum Collie" wstawić sunię z tym tekstem, który jest na allegro???[/QUOTE]

Mysle ze tak. Bo innego narazie nie wymysle, a wydaje mi sie ze najlepiej ja opiuje. Chyba ze uwazasz cos zmienic to jak najbardziej;) To wstaw, od przybytku głowa nie boli;)

Link to comment
Share on other sites

Już jestem ... tak domek u mnie bez problemu, tylko ja teraz miezkam na wsi , tu na miejscu wprawdzie jest wet, ale nie sądzę żeby zrobił sterylkę, nawet nie robi zwykłego badania krwi, chciałam zrobić Zorbiemu kontrolnie po chorobie ... robi zastrzyki, szczepienia, daje recepty lub leki, ale to tyle. Więc sunia gdyby miała być u mnie, to musiałaby być już PO sterylece.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...