Jump to content
Dogomania

Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!


enia

Recommended Posts

  • Replies 367
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:lol:Cuda się zdarzają :crazyeye::crazyeye::crazyeye:- nasz kopciuszek z chlewika trafił do Psiego Raju - DZIEKUJEMY
Na zdjęciach widać, że sunia jest szczęśliwa !!! Bajk21 poproszę o konto na PW - chciałabym dołożyć się na odkarmienie głodomora !!:lol:
[SIZE=4]Zachęcam do naśladownictwa - musimy pomóc !!![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zoja.']U bajk ŻADEN pies nie jest uczepiony. Każdy ma wybieg do dyspozycji i każdy wpada w euforię na jej widok. :)[/QUOTE]
ale pewnie wszystko jest solidnie ogrodzone :)
Baja fajna jest, i pycholek szczęśliwy teraz to chociaż niebo widzi i ludzi i psy a nie tylko krowy...........
ja też poprosze o numer konta......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']ale pewnie wszystko jest solidnie ogrodzone :)
Baja fajna jest, i pycholek szczęśliwy teraz to chociaż niebo widzi i ludzi i psy a nie tylko krowy...........
ja też poprosze o numer konta......[/QUOTE]

I ja radośnie przyłączam się do prośby o numerek :lol:

Link to comment
Share on other sites

:loveu::iloveyou::iloveyou:[COLOR=YellowGreen]jak sie radosniej robi w ten zimny dzien gdzy czlowiek czyta o tych cudenkach:loveu::loveu:[COLOR=DarkOrchid]niewatpliwie cioteczka Bajki jest Czarodziejska ! Bardzo pieknie [/COLOR][/COLOR][url=http://www.fodey.com/generators/animated/wizard.asp][img]http://r9.fodey.com/2090/549914ca4aa04b3eba41c6884645b23c.0.gif[/img][/url]:loveu::loveu:[COLOR=DarkOrange]za ten cud ciotenko Bajki , Tys jest Jedna na milion tak jak Pipinia nasza:loveu::loveu::loveu:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Chciałam napisać,że u Bajk wszystko zrobione jest bardzo logicznie,psy maja naprawdę dobre warunki i widać,że są kochane..jak ostatnio zasypiałam,to tak mi się miło zrobiła jak pomyślałam,że Bajka dostaje jeść,
że ma kocyki w budzie,że jest bezpieczna.Super,że udało sie Ja zabrać...Nie wiem na którym watku czytałam o tym, że sasiad Pipi pytał ile wzięła kasy za sunię...Prawdziwy debil, lepiej by zapytał ile kasy będzie potrzeba na doprowadzenie suni do stanu uzywalności publicznej..Głupota i bezmyślność niektórych ludzi jest porażająca...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelin']Chciałam napisać,że u Bajk wszystko zrobione jest bardzo logicznie,psy maja naprawdę dobre warunki i widać,że są kochane..jak ostatnio zasypiałam,to tak mi się miło zrobiła jak pomyślałam,że Bajka dostaje jeść,
że ma kocyki w budzie,że jest bezpieczna.Super,że udało sie Ja zabrać...Nie wiem na którym watku czytałam o tym, że sasiad Pipi pytał ile wzięła kasy za sunię...Prawdziwy debil, lepiej by zapytał ile kasy będzie potrzeba na doprowadzenie suuni do tsnu uzywalności publicznej..Głupota i bezmyślność niektórych ludzi jest porażająca...[/QUOTE]

Mnie "powaliła" wiadomość, że oprawca On-ki/Bajki chciał od niej Łapkę na pożegnanie !!!
Horror, bo już cynizmem tego nazwać nie można ! Podziwiam obecne przy tym osoby,że zachowały zimną krew.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelin']Chciałam napisać,że u Bajk wszystko zrobione jest bardzo logicznie,psy maja naprawdę dobre warunki i widać,że są kochane..jak ostatnio zasypiałam,to tak mi się miło zrobiła jak pomyślałam,że Bajka dostaje jeść,
że ma kocyki w budzie,że jest bezpieczna.Super,że udało sie Ja zabrać...Nie wiem na którym watku czytałam o tym, że sasiad Pipi pytał ile wzięła kasy za sunię...Prawdziwy debil, lepiej by zapytał ile kasy będzie potrzeba na doprowadzenie suuni do tsnu uzywalności publicznej..Głupota i bezmyślność niektórych ludzi jest porażająca...[/QUOTE]
Oni tutaj to mówią,że ja biznes robię na tych psach,że biorę pieniądze za psy.Ograniczony rozum,inaczej nie może zrozumieć,że można jeszcze na psa pieniądze wydawać.Nigdy nikt nawet nie zapytał mnie,co dalej z tymi psami się dzieje.Oni mi zwyczajnie zazdroszczą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Oni tutaj to mówią,że ja biznes robię na tych psach,że biorę pieniądze za psy.Ograniczony rozum,inaczej nie może zrozumieć,że można jeszcze na psa pieniądze wydawać.Nigdy nikt nawet nie zapytał mnie,co dalej z tymi psami się dzieje.Oni mi zwyczajnie zazdroszczą.[/QUOTE]
Pipi- oni po prostu nie są w stanie pojąc, objąć swoim rozumem, że ktoś chce bezinteresownie pomóc jakiemuś psu, a nawet wydać pieniądze na jego leczenie, utrzymanie itp, że można w ogóle mieć jakieś uczucia i ludzkie odruchy wobec takiego stworzenia, z którego- w ich mniemaniu- nie ma żadnego pożytku, żadnej korzyści, które jest zupełnie bezużyteczne i jeszcze tylko generuje wg niech koszty- typu buda czy jedzenie :(
Podziwiam Cię i bardzo szanuję za to, że mając zupełnie inną wrażliwość, poglądy itp. znajdujesz w sobie tyle siły żeby żyć między takimi ludźmi.
P.S. A sunia jest przepiękna :loveu:. Bajk- dzięki, że dałaś jej schronienie i ukłony dla Paros- która szybko zareagowała na prośbę o pomoc dla sunieczki :)
Poproszę o nr konta, na które można wpłacić jakiś grosik dla suni ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak,evita,tak właśnie jest.Ja muszę do miasta zacząć jeździć,do ludzi jakoś wychodzić,kurcze,robię się prymitywna i jakaś wycofana,nie potrafię nawet wytłumaczyć,co ja czuję,myślę.Ale dzięki Bogu,że jestem,że mogę być z Wami,tu na wątkach.To bardzo dużo dla mnie znaczy.Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Suńka jest naprawdę cudowna, taka przytulaśka. Wczoraj dałam jej procha na odrobaczenie, gdybyście zobaczyły co z niej wyszło, szkoda, że nie zrobiłam zdjęcia tej kupie robali, tak długich i poskręcanych, wysłała bym Pipi, to pokazałaby temu chamowi, co zrobił z biednym dzieciakiem. Dzisiaj dam jej znowu, bo to napewno nie wszystko. Mała lata, wścieka się, trudno jej zrobić zdjęcia, bo zaraz jak mnie zobaczy, to leci biegiem, że nie nadążam jej sfotografować, przeważnie jest na zdjęciu tylko pupa i kawałek głowy. W sobotę, albo niedzielę, jak córka będzie miała chwilę czasu lub przyjedzie Zoja, to postaram się o jakieś fajne fotki. Jutro ma przyjechać Abrakadabra, bo mamy odłowić psa, który ma albo złamaną szczękę, albo wrośniętą w podniebienie kość, to Bajka skorzysta z okazji i pojedziemy do lekarza, podam Wam jaką ma teraz wagę, a jaką będzie miała za tydzień, przy takiej chęci do jedzenia. Myślałam, że dzisiaj zdązy zawiezć nas do lekarza Żabusia, ale długo nam się zeszło z odłowieniem jednego wielkiego psiaka, który pojechaaaał do hoteliku, bo u mnie już niema miejsca. Chciałyście nr. konta, żeby wspomóc Bajeczkę, oto ono: 14 1160 2202 0000 0000 4035 0030 Jolanta Boczkowska Ul Polskich Skrzydeł 4/87 03-982 Warszawa, taki mam adres, bo tutaj gdzie mieszkam, to wynajmuję, żebym mogła trzymać psiaki, bo w bloku niewiele mogłabym zdziałać.

Link to comment
Share on other sites

podnosze Bajeczkę z nadzieją na kolejne drobne choć wpłaty....
a wczoraj byłm u jej "siostry" niedoli z tej koszmarnej wsi- Foksia wychodzi na prostą choć przeokrutnie chuda......

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/178683-CoA-dla-domu-wazoniki-album-pojemniczki-na-kawAE-dla-psiakA-w-DT-u-Pipi-do-1-02[/URL]
zapraszam miłośników dupereli :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajk21.'].......................................[B]Jutro ma przyjechać Abrakadabra, bo mamy odłowić psa, który ma albo złamaną szczękę, albo wrośniętą w podniebienie kość,[/B] to Bajka skorzysta z okazji i pojedziemy do lekarza,.......
[b]Myślałam, że dzisiaj zdązy zawiezć nas do lekarza Żabusia, ale długo nam się zeszło z odłowieniem jednego wielkiego psiaka, który pojechaaaał do hoteliku, bo u mnie już niema miejsca.[/b]
Chciałyście nr. konta, żeby wspomóc Bajeczkę, oto ono: 14 1160 2202 0000 0000 4035 0030 Jolanta Boczkowska Ul Polskich Skrzydeł 4/87 03-982 Warszawa, taki mam adres, bo tutaj gdzie mieszkam, to wynajmuję, żebym mogła trzymać psiaki, bo w bloku niewiele mogłabym zdziałać.[/QUOTE]

kolejne psiaki w potrzebie :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jota']Enia, a może DUŻYMI i NA KOLOROWO ?
Dziś popołudniu zrobię przelew na Bajeczkę :)[/QUOTE]
teraz może być?

a tu znowu bazarroo:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/178711-MISZ-MASZ-kozaki-oczyszczacz-parowy-telefon-na-tymczasowe-psiaki-Pipi-do-02-02[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...