Jump to content
Dogomania

Jamnik Bulik -JUZ W SWOIM DOMU W MILANÓWKU!!!!!


danka1234

Recommended Posts

  • Replies 725
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Są dwa domki zainteresowane adopcją Bulisia,jeden w Warszawie i drugi pod warszawa.Widze że na watku pojawił sie jeszcze jeden,chyba w Krakowie.
Zobaczymy jak sie sprawy potocza,niczego nie przyśpieszam ,domek musi byc pewny na 100% ze bedzie odpowiedni dla Bulisia
bym sie zdecydowała oddac go do adopcji az tak daleko.Miałam nadzieje ze znajdzie sie gdzies blizej mnie bym mogła go miec na oku ale nie ma chętnych odpowiednich domków,te które chciałyby go adoptowac maja juz zwierzeta lub dzieci.

Link to comment
Share on other sites

Lepiej żeby poszedł dalej i domek porządny i odpowiedni dla niego:)
Ze stałym kontaktem chociażby e-mailowy:)
Niekiedy bywa, że psiak jest blisko i ma się z mniejszy kontakt niż z tym dalszym...
Więc trzymam kciuki żebyś wybrała dla niego odpowiedni:):) No i tak na zawsze!:):)

Link to comment
Share on other sites

Jak sie poczyta co te cudowne domki potrafia zrobic z zaadoptowanym psiaczkiem to strach gdziekolwiek wydać psiaczka.

Poczytajcie jak potraktowano zaadoptowanego kilka dni temu jamniczka.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184071-Moja-naiwno%C5%9Bc-doprowadzi%C5%82a-do-cierpienia-psiaka-wroc%C5%82aw-pomocy[/url]!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Dokładnie tak. Średnia życia jamnika to 15 lat a ja sama znam kilka które przeżyły 17 i więcej.
Ruda i Rambo mają po 8 a Ganga ma 6.[/QUOTE]

Mój żył prawie 18...
Trzymam kciuki, oby odpowiedni domek szybko się wyklarował.

Link to comment
Share on other sites

Mój Daffik odszedł w Wielką Sobotę a miał tylko 13 :-(:-( choć tyle , że nie cierpiał :shake:

Życie, teraz mam Fifkę, 2-letnią i mam nadzieję, że będzie żyła sto lat !! Buli i czekam na ten Twój domek, bo jak Daffik mi wyglądasz.

A przy okazji zaproszę :)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/184041-Cuda-dla-Psa-Kota-Pani-Pana-na-Mielec-zapraszamy-do-04.04?p=14522164#post14522164[/url]

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy czekaja na informacje ale niestety nie moge potwierdzic ze Bulis juz ma zapewniony domek na 100% puki do niego nie trafi.
Jest domek w Warszawie który zadeklarował sie ze chce adoptować Bulisia jednak nie wiadomo jeszcze kiedy Bulis mógłby do tego domku pojechac.
Panstwo czekają na badania które mają sie odbyc w przyszłym tygodniu od których bedzie zalezało leczenie i wówczas beda mogli sie określic kiedy adopcja Bulisia byłaby mozliwa.Tak wiec niby domek jest przyzeczony ale w tej sytuacji jeszcze róznie moze sie ułożyć więc nie rezygnuje z rozmów z innymi domkami jesli się znajda.
[B]Aguifere[/B],to jest mój telefon(505748074)prosze zadzwon ,pusc strzałke lub smsa to oddzwonie i porozmawiamy o adopcji Bulisia.Chciałam Ci wysłac pw ale niestety nie chce sie wysłac ,nie wiem dlaczego a dogo tez mi ucieka wiec najlepiej jak sie skontaktujemy telefonicznie i porozmawiamy o wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

Puk-Puk, jakaś decyzja zapadła w sprawie Bulika??



[B]Przy okazji zapraszam na bazarek dla niewidomego Juranda i Jego kumpla niedoli::
[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184170-Ubierz-Maluszka%21-Malu%C5%9Bkie-ciuszki-po-5-z%C5%82-na-niewidomego-podhalana-i-kumpla-do-30.04"]http://www.dogomania.pl/threads/184170-Ubierz-Maluszka!-Malu%C5%9Bkie-ciuszki-po-5-z%C5%82-na-niewidomego-podhalana-i-kumpla-do-30.04[/URL]

I jeszcze jedna wielka prośba:: Poszukujemy transportu Wrocław -> Warszawa dla stareńkiego ślepego i głuchego [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180249-Kochany-dziadeczek-Ami...-czy-13-lat-%C5%9Blepota-g%C5%82uchota-DO%C5%BBYWOCIE?p=14541572&viewfull=1#post14541572"]Amiego[/URL].
Może ktoś pomoże??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Puk-Puk, jakaś decyzja zapadła w sprawie Bulika??[/QUOTE]

Nie ma jeszcze zadnej decyzji bo jak pisałam u Panstwa z Warszawy decyzja o adopcji uzalezniona jest od wyników badań które maja sie odbyc w przyszłym tygodniu i leczenia Pana a Aguifare jeszcze nie dała odpowiedzi czy jej mama zdecydowała sie na adopcje Bulisia wiec trzeba czekać.

Link to comment
Share on other sites

Danusiu prosze wyślij jeśli masz jamniczki w typie Feliksa, bo mam Panią z Wałbrzycha bardzo sympatyczna - ma jamnisię staruszke chora na cukrzycę, niewidomą i kota, miała też innego jamnisia, ale niestety bardoz chorował i umarł na zawał.
Może być sunia, może być piesek

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Danka, no to czekamy dalej .. szkoda, że Buli taki indywidualista, bo w Wałbrzychu jest wolne miejsce w domu dla pana jamnika do towarzystwa dla wysterylizowanej jamniczki. Ale ta już stara (14l) i ślepa, więc może Buli by się obraził ;)

EDIT

ach, no Basia1968 właśnie o tym domku napisała ..

Link to comment
Share on other sites

przed chwilą miałam kolejny telefon - Państwo około 60 - tki mają dorosłego syna - pochowali tydzień temu jamniczka, wiek jamniczka nie gra roli, bo jak Pan mówi, wszystkie są kochane. Chcą czarnego podpalanego jamnisia. Po śmierci poprzednika chodzą i palą mu znicze, nie moga sobie poradzić z bólem po starcie psiaka. Państwo są z okolic Bełchatowa. W trójkę z żoną i synem przekrzykiwali się do telefonu. Kurcze myslę, że warto zadzwonić. Mam telefon - jakby co to piszcie/.

Link to comment
Share on other sites

Basiu ,szystkie aktualne jamnisie do adopcji sa na 1 stronie,jest ich tam sporo.popatrz prosze.
Co do Bulisia ,suczke mógłby zaakceptowac bo to nie jest tak ze do wszystkich zwierząt jest agresywny ale jest dominatem a to zbyt daleko by sprawdzać jak by sie ułozyły ich relacje wiec bezpieczniej szukac mu domu bez zwierząt,choc to widać łatwe nie jest.
Basiu czy Ci Panstwo tylko czarnego jamnisia chca?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-do-adopcji-z-caA-ej-Polski[/url]

Link to comment
Share on other sites

kurcze mówili, że czarnego, ale ja myślę, że oni po prostu tak mówią, bo poprzednik był czarny a to dopiero tydzieńminąłodjego smierci. Ja myślę, że warto im jamiczka polecić. Warto do nich zadzwonic i porozmawiać. To naprawde dobrzy ludzie.Wyśle Ci na pw nr telefonu
Myślę, ze zgodzą się na jamnisia nawet innego koloru.

Link to comment
Share on other sites

Jesli Panstwo chcą czernego to nie wiem czy powinno sie ich namawiac na innego ale jest tez jeszcze 1 czarny 10latek w schronisku,,to on;
[B]Jamniczek [/B]
[B]Kontakt[/B];[B]basia 0607--505072935 lub schroniska -55-248-2341646 do godz. 17 [/B]
Jamniczek został znaleziony w kartonie pod sklepem. wystraszony i zmarznięty trafił do naszego schroniska w Elblągu. Pierwszy dzień pokazywał zęby i warczał.Teraz jest ok. bierzemy go na ręce, głaszczemy. Ma na pewno ponad 10 lat ale jest w dobrej formie. W pobliżu suczek wyrażnie młodnieje. Widać , że tylne łapki są słabsze .Jest ciekawski, ruchliwy jak każdy jamnik.

[IMG]http://img441.imageshack.us/img441/8096/f70fa8a82222770dmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...