Jump to content
Dogomania

Jamnik Bulik -JUZ W SWOIM DOMU W MILANÓWKU!!!!!


danka1234

Recommended Posts

  • Replies 725
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy szukamy jeszcze domku dla Buliego?
Uszykowała ogłoszenia takie do rozwieszania już jakiś czas temu i chciałam je rozwiesić w Poznaniu, bo w piątek będę tam.
I w tej sytuacji nie wiem czy warto je rozwieszać, bo czytałam, że jest jakiś potencjalny domek koło Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']Pozdrawiam Bulisia.[B]A co do ogłoszen wywieś[/B] a jak z tego domku nic nie bedzie a jak ktos zadzwoni to mozna mu inne jamniki polecic przynajmniej tak mysle...[/QUOTE]

Dokłądnie tez tak uważam, poza tym póki nie jest fizycznie w dmku, nawet jak temat dograny to należy nadal tzrymać ogłoszenia wszelkiego rodzaju.

Link to comment
Share on other sites

U nas w toruńskim schronie też są 2 jamniorki, szorstkowłosy średnio-młody-chłopak, i półtoraroczny rudy młodziak - został sam po śmierci swojego samotnego pana ..

nadal uważam, że przez najbliższą dekadę ludzie absolutnie nie powinni dopuszczać do rozmnażania psów, by jakoś rozładować problem bezdomności i przepełnienia schronisk ..
ale walka ze swoistym zacofaniem ludzi w kwestii rozrodu zwierząt i nie tylko, bywa trudniejsza niż niesienie pomocy już potrzebującym ofiarom tej ludzkiej głupoty ..

Buliku witam Cię chłopczyku ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']Pozdrawiam Bulisia.A co do ogłoszen wywieś a jak z tego domku nic nie bedzie a jak ktos zadzwoni to mozna mu inne jamniki polecic przynajmniej tak mysle...[/QUOTE]

Dobra ogłoszenia będą jutro rozwieszone po Poznaniu:)
Chociaż tyle mogę zrobić dla Bulisia:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...