Jump to content
Dogomania

Interwencja i ratowanie życia ponad rok temu-teraz zapomnienie.MOZART z Kielc.POMOCY!


divia_gg

Recommended Posts

[quote name='TERESA BORCZ']przywieżcie psika do mnie jak najszybciej, nawet jutro. nie możemy być wszyscy bezsilni.

Jestem w odpowiedzi na "spam" przepraszam to nie moje określenie i bardzo dziekuję za ten własnie który otrzymałam od trzech osób równocześnie. W morzu łajdactwa te kilka osób przywraca człowiekowi chęc do życia i budzi słońce nawet w taki dzień jak dziś.

kiedyś obiecałam erce, naszej wielkiej erce, że przyjmę jak dowiozą pieska w gipsie. nie dowiozła bo jak widać takim ludziom pomaga sporo takich jak ja.

JESTEM ZAŁAMANA TYM CO JEST MOŻLIWE W NASZYM EUROPEJSKIM KRAJU.

PROSZĘ WAS PÓKI JEST TAM O DOKUMENTY STWIERDZAJACE JEGO STAN I ZGŁOSZENIE DO PROKURATURY. TO CO MÓWI TEN CZŁOWIEK NIE MA ZNACZENIA. CZAS ZACZĄĆ WALKĘ Z PRZESTĘPCAMI. NO I RESPEKTOWAĆ PRAWO, MY JE MUSIMY RESPEKTOWAĆ. ZGŁOSIĆ FAKTY. PROSZĘ WAS BARDZO.

UMIEM LECZYĆ DOBRZE TAKIE RANY. PROBLEM W TYM ŻE MAM INNE PSY PO OPERACJACH. MIEJSCE SIĘ ZNAJDZIE W OSOBNYM POKOIKU,ALE MUSZE ZAZNACZYĆ ŻE NIE MOŻE TO BYĆ BARDZO DŁUGO BO W KOŃCU MNIE SĄSIEDZI ZEŻRĄ NA KOLACJĘ. BĘDE GO LECZYC INTENSYWNIE I KARMIĆ, DAJĄC TYM SAMYM CZAS NA ZNALEZIENIE FUNDUSZY, BO HOTELIK MOGĘ ZA TEN CZAS LUKSUSOWY ZAKLEPAĆ, ALBO I PŁATNY DT, JEŚLI NIE ZNAJDĘ DT BEZPŁATNEGO. JA OFERUJE MU TEN SZPITALNY TYMCZAS , JAK KAŻDEMU, BEZPŁATNIE. W MYŚLI PROSZĘ OPATRZNOŚC ABY FACETOWI PRZYTRAFIŁO SIĘ TO CO MAM NA MYŚLI. NIE UKRYWAM ZE NIE BĘDZIE MIŁATWO, ALE NIE WSZYSTKO W ŻYCIU MUSI BYĆ ŁATWE. LEPSZY TRUD OD WYRZUTÓW SUMIENIA.[/QUOTE]

:buzi:Pani Tereso, Malibo - to wprost niewiarygodne - podziw i najwyższy szacunek dla WAS


W kwestii walki o prawo i respektowanie go...podpisuję się obiema rękami- to klucz do ukrócenia przestępcom(sadystom i oszustom) bezkarnych procederów

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malibo57']Teresa zaofiarowała się, ze przyjmie Mozarta. To supwer, jestem pewna, ze błyskawicznie wyciagnie go z ran i odleżyn.
Mozart dostaje ode mnie 1000 tytułem odszkodowania;-) To przeze mnie chyba Kundelkowa Skarbonka jest pusta, bo spóźniłam się z przelewem.
Kto zbiera?[/QUOTE]

Malibo kochana! :) Ja też chcę odszkodowanie, bo życie mnie nie pieści :) Wystarczy mi połowa tej dużej kwoty :)
[U]A tak serio - jesteś prawdziwym "Zwierzątkowym Aniołkiem"!!!!
[/U]

Link to comment
Share on other sites

miałam na względzie szybkie, bezkosztowe wyleczenie i podkarmienie psika. nie widać po zdjęciu jaki jest duży, chyba nie taki jak NERO ze zmiażdzonymi łapkami, z Sosnowca. Tamten oceniony na podstawie zdjęcia jako mały, okazał sie olbrzymem, ale już jest wyleczony i wypasiony, ten może się okazać odwrotnie, mniejszy. Ofiaruje pomoc niezaleznie od wielkości psa , biorę pod uwagę wielkość obrażeń .Jakoś wytrzymam. Może jeszcze ktoś się zlituje, u mnie więcej się nie zmieści dokąd moje tymczaski nie znajda super DS. ALE POPYTAM TU JEDNEJ PANI CZARODZIEJKI, MOŻE COS POMOŻE . DAM ZNAĆ JUTRO.

z przejęcia zapomniałam ze to dziś toto dzień. zagram w czwartek, bo przeciez jeszcze sie muszę nauczyć...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma]Teresa JESTEŚ WIELKA!!![/FONT]
[FONT=Tahoma]Dostałam wątek od majqi. :-(:-( KOLEJNA TRAGEDIA:-( [/FONT]
[FONT=Tahoma]Początek m-ca nowego roku a co będzie dalej...?[/FONT]
[FONT=Tahoma]Nigdy nikomu nie zyczyłam źle. Ale takim zwyrodnialcom życzę, by do nich wróciło wszystko to co zrobili tym zwierzakom, w dwójnasób-by czuli to co czują te psiaki. [/FONT]
[FONT=Tahoma]Skąd się biorą ci ludzie:-([/FONT]
[FONT=Tahoma]Nie mam pieniędzy by biedaka wspomóc:-([/FONT]
[FONT=Tahoma]Dobrze, że będzie odpowiadał za znęcanie się nad psem. Za małe są kary, stanowczo za małe. [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Pytasz skąd sie biora tacy ludzie oni poprostu są. to patologie a my im na to zezwalamy. on dziś skatuje psy, jutro rodzinę a potem zaciupie sąsiada albo sasiadkę , i ci sami sędziowie przez nas zreszta utrzymywani, którzy dziś wydają wyroki umarzające z powodu (SIC!!) małej szkodliwości społecznej, jutro gdy dojdzie do tragedii dziwią się jak to się mogło stać, a szerokie media nas częstują rozmyślaniami i debatami na temat czemu to sie stało, i czemu nikt nie zapobiegł.TAK W KÓŁKO PRZEZ WIELE DNI. A POTEM NASTEPNI..... to jest patologia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Teresa zaofiarowała się, ze przyjmie Mozarta. To supwer, jestem pewna, ze błyskawicznie wyciagnie go z ran i odleżyn.
Mozart dostaje ode mnie 1000 tytułem odszkodowania;-) To przeze mnie chyba Kundelkowa Skarbonka jest pusta, bo spóźniłam się z przelewem.
Kto zbiera?[/QUOTE]


Malibo:loveu: ty chyba w totka wygrałaś!:loveu::loveu: Sofia...teraz Mozart:loveu:

[quote name='Emigrantka'][B][COLOR=red]O Bozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee - Teresa/Malibo, niesamowite jestescie po prostu......[/COLOR][/B]

[B][COLOR=navy]Dorzuce 200 zl od siebie, przelew bedzie 1 lutego dopiero niestety[/COLOR][/B][/QUOTE]


:loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:

normalnie nie wierzę, ze tylu dobrych ludzi przyszło na ten watek:loveu::loveu::loveu:

Co do cegiełek...przydałaby się osoba do zrobienia ładnej aukcji cegiełkowej/allegro/cokolwiek - przydałby się tez dobry tekst(Majga?:oops:)...Jeśli nikt się nie znajdzie to sama zrobię allegro - ale ja ładnego nie umiem...tylko takie zwykłe cegiełkowe:oops::oops:...
W porozumieniu z Ewą (EwąB) - nr konta stowarzyszenia dzięki Erce jest już jak widać parę postów wcześniej, a KarOla już wstawiła go do 1 postu.

Czy ktoś pomoże zrobić takie allegro lub chociaż tekst?


EwaB będzie potem - jest na zebraniu tegoś stowarzyszenia i obgaduje co dalej:roll: Co do kosztów jakie już zostały poniesione - pewnie też potem napisze:)


[SIZE=3][COLOR=Red][B]jeszcze raz dzięki, ze jestescie!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']Pytasz skąd sie biora tacy ludzie oni poprostu są. to patologie a my im na to zezwalamy. on dziś skatuje psy, jutro rodzinę a potem zaciupie sąsiada albo sasiadkę , i ci sami sędziowie przez nas zreszta utrzymywani, którzy dziś wydają wyroki umarzające z powodu (SIC!!) małej szkodliwości społecznej, jutro gdy dojdzie do tragedii dziwią się jak to się mogło stać, a szerokie media nas częstują rozmyślaniami i debatami na temat czemu to sie stało, i czemu nikt nie zapobiegł.TAK W KÓŁKO PRZEZ WIELE DNI. A POTEM NASTEPNI..... to jest patologia.[/QUOTE]

A ja myślę że on najpierw znęca się nad żoną, a gdy mu płacz jej nie starcza, zaczyna powoli zabijać psa, pies nie obroni sie jak żona. Żona będzie krzyczała lub ucieknie do sąsiadki, pies ze strachu się posika i skuli:-( nie ucieknie bo na metrowym łacuchu od kata, nie ma możliwości.
Kodeks karny powinni zmienić, a tak psychol wie, że nic mu nie zrobią

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Boże :(
Mogę wysłać maść na odleżyny oraz opatrunki w formie plastrów, specjalne na takie rany, tyle, że u psa ciężko się stosuje. Tylko prośba o pw jeśli chcecie, żebym słała.
Wpłacę też grosik dla biedaka.[/QUOTE]

Myszuniu - dzięki! :) kasy nie wysyłaj, bo wiem, ze u ciebie w tej chwili krucho z tym! ale plastry - mówisz o tych, co wysyłałaś dla kieleckiej bidy ze schronu - te ze srebrem - tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Myszuniu - dzięki! :) kasy nie wysyłaj, bo wiem, ze u ciebie w tej chwili krucho z tym! ale plastry - mówisz o tych, co wysyłałaś dla kieleckiej bidy ze schronu - te ze srebrem - tak?[/QUOTE]
Nie, na odleżyny inne się stosuje ale podobne. Ze srebrem na rany zainfekowane raczej. Jest też maść gęsta, wypełnia się nią dziurę z odleżyną- bardzo dobrze działa.
Gdyby ktoś chciał pytać weta- Granuflex, Granuflex pasta, Versiva ewentualnie Aquacel.

Link to comment
Share on other sites

Gusia - to jutro się weta zapytamy:) i dam znać - pewnie by się przydały jeśli przyspieszyłyby gojenie...

[quote name='__Lara']Mogę zrobić ;) ktoś zasponsoruje?[/QUOTE]

Lara - ale zwykłe allegro czy cegiełkowe? bo teraz to chyba cegiełkowe by się przydało najbardziej...

Link to comment
Share on other sites

Andziu, a nie wzięłaś pod uwagę tego, co napisałam wcześniej, jak obejść sprawę cegiełek? A jeśli nie... Lara musi się wypowiedzieć co do cegiełek. Jeżeli nie Lara to kierunek Isadora7, jeśli nie Isadora to Asior, Selenga, Folen o ile podejmą się cegiełkowego. Każda z tych osób, stąd moja sugestia, zrobi allegro cudniaste graficznie (a to też ważne).

Link to comment
Share on other sites

Majguś - czytałam o obejściu cegiełek - jak nei byłam pewna, że stowarzyszenie wyrazi na to zgodę;) a skoro zdoga jest, EwaB będzie pilnowała wpłat i rozliczen to myslę, ze można spróbować zrobic taką aukcję...tak sobie głośno myślę - ale oczywiscie jestem otwarta na sugestie:)


a moze zrobic i jedno i drugie?

ja cudniastych graficznie allegro robić nie umiem...tylko takie zwyklaste:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...