Jump to content
Dogomania

Zagłodzone chart i dog z lasu - nie przeżyły gehenny :(


Aganiok

Recommended Posts

Wątek i fotkę wstawiam na prośbę Ice 76. Ona znalazła tego psa wczoraj - był przywiązany do drzewa przy trasie lubelskiej
Był z towarzyszem, który niestety nie przeżył - odszedł dziś :(
Ja jak zobaczyłam to zdjęcie to się popłakałam. Ice z tego co pisała - zostawi tego psa u siebie - tak więc nie szukamy mu domu.

[IMG]http://i13.photobucket.com/albums/a264/Aganiok/zagodzony2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i kopiuję co napisała Ice

"Wczoraj wieczorem jak wracałam do domu, przy trasie lubelskiej znalazłam dwa psy przywiązane do drzewa. Są w koszmarnym stanie i zostaną ze mną, mam nadzieję, że uda mi się je podkurować. Mają koszmarne odleżyny, jeden jest pogryziony, suka ma złamaną przednią łapę. Nie mogłam ich tak zostawić, ale przez to nie mam możliwości wziąć Sułatan. Kochani dawajcie go znowu do góry!!!"

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za otwarcie wątku i instrukcje co robić ze zdjęciami.

Sigma ma szansę przeżyć. Obie bardzo się staramy. Ona wyje i piszczy z bólu jak przemywam jej rany i odleżyny, dostaje kroplówki i szereg zastrzyków. A mimo bólu liże mnie i jest cudowna, merda tym chudziutkim ogonkiem tak, że mało jej nie odpadnie:roll:.

Zostanie ze mną, bardzo się zbliżamy przez te zabiegi pielęgnacyjne i nie dam rady jej oddać.

Jej towarzyszka była w dużo gorszym stanie, nerki nie pracowały i nie dałam rady jej uratować. To był dog niemiecki a ważyła 18 kg!!!

Będę was informować na bieżąco co i jak.
Pozdrawiam
Anka

Link to comment
Share on other sites

A więc oba psy były rasowe. Ten sk... to pewnie powszechnie szanowany obywatel, nuworysz, któremu się zabawki znudziły, albo pseudohodowca, któremu wysłuzone suki do niczego się nie przydały... Żebyś zdechł z głodu palancie, przywiązany grubym łańcuchem za kark do drzewa!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...