Jump to content
Dogomania

DRENIU-Kerry Blue Terrier! Już w NOWYM DOMKU!!! :)


mosii

Recommended Posts

Już jestem.A więc sprawa wygląda tak: jadę sama z moim TZ samochodem po dwa psy i fretkę.Anija zostaje w domu, ale dokłada się do paliwa połowę czyli 200zl. Szukamy teraz kolejnych 200zl, bo ja tak jak już mówiłam nie jestem w stanie tego zapłacić.:-(

Z Dredzikiem podobno coraz gorzej. Dziś został ostrzyżony i niewiele z niego zostało:placz: W schronisku dają mu najwyżej parę dni.Trzeba działać już, bo będzie za póżźno.Poza tym transportu na inny dzień już nie będę w stanie załatwić.POMOCY!!!:placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani błagam o pomoc.................
Konisia zorganizowała samochód, sama pojedzie po Drenia
zabiorą też drugiego kudłacza fretkę do domków tymczasowych
To bardzo duzo ze strony Konisi!
Proszę osoby majace konta internetowe o pomoc
Pieniazki muszą być na jutro rano.........

Link to comment
Share on other sites

A więc tak. Przede wszystkim [SIZE=4]WIELKIE PODZIĘKOWNIA[/SIZE] dla [SIZE=4]ANKI5[/SIZE], ponieważ zdecydowała się na sfinansowanie całej podróży:multi: :biggrina: :klacz: Pieniążki ma wpłacić jutro, a my narazie jedziemy za pieniądze [SIZE=4]Aniji[/SIZE], która zaofiarowała się pokryć połowę kosztów podróży.

[SIZE=4]Mossi[/SIZE] i[SIZE=4] Monia70[/SIZE] także zobowiązały się pomóc, więc ich pieniądze przeznaczone zostaną na leczenie Dredka.

O ewentualnym przyszłym leczeniu Dredka poinformuję jutro po wizycie u weta. Narazie proszę o trzymanie kciuków, żeby wszytsko jutro się udało.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam właśnie z Konisią - są po Wieluniem. Niestety warunki pogodowe nie są najlepsze - cały czas sypie śnieg i na drodze utrzymuje się warstwa śniegowego błota.:shake: O ok.14.00 odbiór psów we Wrocławiu.
Mogę wam tylko powiedzieć, że Dredzik vel Marley ma szczęście, że trafi do takiej osoby jak Konisia:lol:

Link to comment
Share on other sites

Chyba trzeba będzie Marioli- dziewczynie, która wiezie psa- sprawić jakiś prezent za poświęcenie! To już kolejne psy, którym ona pomaga wyjść ze schroniska! Wcześniej wiozła Wiktora i Rottkę, teraz te... :multi: Po prostu złota dziewczyna!!!!!!! W sumie to tylko dziękn niej jeszcze nie podcięłam sobie gardła z bezradności ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...