Jump to content
Dogomania

Kochany Grubcio już za TM........[*]


magdyska25

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki Teresce i ja dotarłam na wątek Grubcia i jestem pełna podziwu dla szanownych cioteczek i wujaszków:klacz::klacz::klacz:. Niestety w tej chwili nie mogę zadeklarować wpłaty bo właśnie bardzo usilnie próbuję zebrać deklaracje dla innej bardzo starszej psinki - 11-letniej Miki, która calutkie swoje życie spędziła w schronisku:shake:. I niestety do dziś nie wie nawet co to spacer bo w tym schronisku wychodzą na spacery tylko psy z jednego boksu i nie jest to boks Miki:-(.
Serdecznie zapraszam - może ktoś zechce odwiedzić Miki. Zbieramy deklaracje na hotelik ale nawet zwykłe podnoszenie wątku to już coś;). Proszę odwiedźcie Miki:modla::modla::modla::
[url]http://www.dogomania.pl/threads/175721-Piekna-wystraszona-Mika-czy-naprawdAE-nikt-jej-nie-pokocha[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Teresy ale widzę, że pozostało mocne trzymanie kciuków za Grubcia:loveu::lol:
Finansowo nie jestem w stanie pomóc, widzę, że w ogłoszeniach też już trudno się wykazać:crazyeye:
Będę śledzić wątek i mocno trzymam kciuki za jutrzejszy dzień!!

Link to comment
Share on other sites

jestem juz:)))Grubcio juz jest u nas:)))))byl strasznie wystraszony ,nie wiedzial co sie dzieje ale super lagodny:))mama mowi,ze cudny misio..zobaczymy co dalej bo narazie znow nie odbiera..pewnie przy nim biega...adopcja poszla sprawnie podobno nie bylo problemow...dziekuje wam wszystkim!!!to jest watek cudow!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...