Jump to content
Dogomania

>ESSA< juz w swoim WSPANIAŁYM DOMU!!!! odeszła za TM..............


mosii

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proponuję:
Ułożyć Essunię w pokoju,
znależć Rysię za wersalką i Sisi w zakamarkach kuchni,
zapiąć obie na smyczy w pokoju z Essunią,
uprzątnąć drobne i ruchome elementy z pokoju,
wpuścić kolejno: Lakusia, Sonię i Oksunię,
dla bezpieczeństwa na chwilę opuścic pomieszczenie.
Poród Essuni szybki, sprawny i bezpieczny.
Potem posprzatać i zajrzec do lodówki.
No i na komp!
Całuje.
Porada bezpłatna.

Link to comment
Share on other sites

Nie przerażaj sie, dasz rade Mossi.
Z siusianiem i kupkami to calkiem może byc jak u kobitek, kiedy brzucho duże to naciska już gdzie się da i trza latać na tronik, a cóż Essa nie zna naszych konwenansów. i to tez jest oznaka że tuż tuż.
Masz tam taki jakby kojec dla niej zrobiony? Żeby poczuła się bezpiecznie, nawet jak ktoś wchodzi, zazwyczaj suka tam się chowa, no a potem małe się nie rozchodzą.
Jak dasz rade to zrób coś takiego prywatnie dla niej, rozłoż prześcieradło czy cóś. Gazetki też są dobre- szczególnie że będzie teraz częściej brudzić, a poza tym taka niby kupeczka to normalka u przyszłej mamusi.
Jej tez nie jest lekko, na pewno się stresuje całą tą sytuacją. Tobie się udziela, potem jej, potem innym psiakom, potem jej i tak w kółko.
Relax, relax, relax
albo jak mówią inni: adin, dwa, tri.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Mecka ma rację. Jako mama trójki ludzkich szczeniąt, własnoręcznie urodzonych mogę nieśmiało zapewnić, że to siusianie i kupkanie przed porodem to normalka (w tym względzie chyba niewiele się różnimy od suczek). Trzymamy kciuki za Essunię i za poród "siłami natury" (no i za dzielną akuszerkę Mosii).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kara.']cietyrie piat szest siem wosiem...Musi pomóc bo dalej po rusku nie umiem:placz:[/quote]

dziewiać, dziesiać, adinaccać... itp. :)

Mosii - jestem pełna podziwu. Wystarczy mi czytanie tych postów, aby nie móc się już doczekać maluszków.

Essunia - dawaj czadu!!! ... i wyrzucaj z siebie szczeniulki! Najwyższa pora!

Link to comment
Share on other sites

Kobitki kochane!!!Czy nie jest wystarczającym to że [B]mosii[/B] ma już dość tego czekania i tej biednej psinki,ma jeszcze nami się zjmować?
Sama tu zaglądam co jakiś czas,ale wierzcie mi nie poganiajmy natury,niech sama sobie da redę i nie stresujmy [B]mosii[/B] bo i tak wiele robi dla tych biednych psiaków,Na pewno da znać jak tylko coś się stanie.[B]Naprawdę Mosii podziwiam Ciebie[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...