Jump to content
Dogomania

>ESSA< juz w swoim WSPANIAŁYM DOMU!!!! odeszła za TM..............


mosii

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania-tygrysiczka']Essa przesliczna jest,pewnie i maluchy bedą cudne.Mosii znajdziemy im domki,nie martw sie.[/quote]
To wiem, bardziej martwię sie o Esseczke:shake:
Kto ja pokocha???
Bardzo dziekuję Missieekowi, ona dopilnowała aby Essa do mnie przyjechała, to był naprawde ostatni moment....

Link to comment
Share on other sites

Aniu, jestes kochana:multi:
A tych szczeniaczków to juz się nie mogę doczekać:lol:

Chciałam jeszcze bardzo podziekować mojemu TZ, który zamiast do pracy pędził dzisiaj do mnie, naprawiać szkody, zajmować sie psiakami i nawet dostałam pyszne śniadanko. Dziekuję że to wszystko znosisz:oops:
Może się kiedyś ujawnisz na forum;)

Link to comment
Share on other sites

Mossi taki TZ to skarb.
BRAWO dla was obojga.

essi bardzo przypomina naszego najmlodszego rodzinnego Gwozdzisia.
Jest sliczna i pomimo lapki wierze ze szybko znajdzie domek. Ps. z ta lapka moze byc tak ze wygryza bo ja boli-po takich zlamaniach czesto sie uwalniaja martwiaki kosci-takie mini odlamki ktore naogol wedruja na zewnatrz pod skore. Jest to bolesne dla psa stad lizanie i rozgryzanie.
Poza tym przy zmianie pogody i braku cieplego otoczenia moze sie tez odzywac reumatyzm.

Link to comment
Share on other sites

Rany na łapce zostały oczyszczone
wet stwierdził, że teraz juz nie boli ewentualnie przy zmianach pogody.

Posłanko jest
ręczniki, nozyczki, rywanol jest
wet pod tel. jest Malagos i Tomek- dziękuję Wam:loveu:
Czekamy na maluszki:)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z tą młodą wet. Twierdzi, że Lakuś to jej bardziej doga przypomina niż labka, bo wysoki bardzo i wogóle:crazyeye: A ta Pani o której Ci mówiłam, ma popytać o domek dla niego. Ona ma 9 psów już, część przygarniętych, są jeszcze takie, których nie ma u siebie, ale do nich jeździ i dokarmia. Może coś wymyśli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mosii']Posłanko jest
ręczniki, nozyczki, rywanol jest
wet pod tel. jest Malagos i Tomek- dziękuję Wam:loveu:
Czekamy na maluszki:)[/quote]
Przygotowania profesjonalne;) Bedziesz przecinała pępowiny? :) Przypomiało mi się jak dawno temu "odbierałam" poród u mojej suczki. To było niesamowite przezycie. Wtedy nie słyszało sie o sterylizacji suk a zastrzyk anty jakos nie zadziałał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rzenia']Rozmawiałam dzisiaj z tą młodą wet. Twierdzi, że Lakuś to jej bardziej doga przypomina niż labka, bo wysoki bardzo i wogóle:crazyeye: A ta Pani o której Ci mówiłam, ma popytać o domek dla niego. Ona ma 9 psów już, część przygarniętych, są jeszcze takie, których nie ma u siebie, ale do nich jeździ i dokarmia. Może coś wymyśli.[/quote]
Eeee tam Ty masz doga, ja labka i co podobni???:lol:
Info o Lakusiu prosze zamieszczać w jego wątku
to ważne, a potem znależć nie moge

Link to comment
Share on other sites

mosii - a mówiłam, ze zaraz babcią zostaniesz? To całe jej zachowanie było po prostu reakcją na czekający jej poród. Ja byłam dzieckiem jak moja sunia rodziła - rodziła sama przez całą noc po troszkę, ale była dzielna i dała sobie radę sama ze wszystkim - wylizała wszystkie resztki, poodgryzała pępowinki. I była bardzo niespokojna przez jakieś 2 dni przed nadejsciem porodu, nie mogła sobie bidulka miejsca znaleźc - i tak jest z sunią. Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...