Jump to content
Dogomania

B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?


YBOT

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie rozumiem :shake:
Dwa dni temu czyli w sobotę, tak? I dlaczego nikt nie mówił??
a wczoraj już nie przyszła do jedzenia?
a dzisiaj ?

To, że wołaliście i nie przyszła, to jeszcze nic nie znaczy,
może się chowa gdzieś przed zimnem, może w jakiejs jamie,
kanale i nie słyszała.
Albo dzisiaj tam było za dużo ludzi wczesniej, którzy próbowali ją złapać.
Ale jeżeli jadła tam, to przyjdzie.
Musicie tam być o takiej porze jak ten człowiek ją karmi, bo zakładam, że nie było to jeden raz.

[COLOR="Red"]Będzie dobrze, wiem to na pewno,znajdziecie ją!!!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie właśnie skończyłam rozmawiać z Ybotami !!! Ten cały Drabster co chwila przedstawia inną wersję wydarzeń - tam gdzie wczoraj, czy przedwczoraj rzekomo była Bordi nikt jej nie widział :shake: Panowie z oczyszczalni ścieków, na terenie której miała się pojawiać twierdzą, że w życiu żadnego psa tam nie widzieliiiiiiii !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Drabster twierdzi, że podobno jacyś ludzie, którzy akurat "przejeżdżali koło oczyszczalni ścieków" ja widzieli i do niego zadzwonili - tylko pytanie skąd mieli jego telefon i skąd wiedzieli, że akurat do niego mają dzwonić ????? Pewnie z tych ogłoszeń, których "wisi cała masa" w okolicy....

Słuchajcie to się w pale nie mieści !!!! Nie możemy tak tego zostawić !!!

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie są pewne podejrzenia, co mogło się wydarzyć..., ale to tylko PODEJRZENIA !!! Mam nadzieję, że absolutnie się nie sprawdzą :placz:

Yboty mówią, że wczoraj dowiedzieli się (kolejnej już rzeczy) od Drabstera, że jego Husky pogryzły jego Borderkę... Obawiają się i to bardzo, że podobny los mógł spotkać Niunię :angryy: Psy mogły ją pogonić i dlatego zwiała... Nawet nie chcę myśleć o czymś innym :placz:

O ILE TO WSZYSTKO PRAWDA :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Nie wierze, ze ktos moglby oszukac...:shake: w takiej sytuacji?
tez sledze ten watek(zamiast uczyc sie do egazaminu) i wiem,ze czy wersja Drabstera jest prawdziwa czy nie, za te determinacje i poswiecenie Yboty zostana wynagrodzeni cala i zdrowa Bordie.Trzymam kciuki!!:kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Witokret']Drabster twierdzi, że podobno jacyś ludzie, którzy akurat "przejeżdżali koło oczyszczalni ścieków" ja widzieli i do niego zadzwonili - tylko pytanie skąd mieli jego telefon i skąd wiedzieli, że akurat do niego mają dzwonić ????? Pewnie z tych ogłoszeń, których "wisi cała masa" w okolicy....

Słuchajcie to się w pale nie mieści !!!! Nie możemy tak tego zostawić !!![/quote]czytam o tej suni od poczatku ....Drabster-zachowales sie nieodpowiedzialnie.i nie ma co sie obrazac.mialam nie komentowac ale juz nie moge.....od poczatku Twoje wypowiedzi byly niepowazne,nadasane.to ze masz doswiadczenie z psami nie upowaznia cie do donsow divy.ja tez mam,ponad 20 letnie a diva nie jestem:cool3: .popelniles duzy blad i to przez Twoj brak przewidywania i odpowiedzialnosci suki nie ma.powinienes nabrac pokory bo ona czasem w zyciu baaardzo sie przydaje:roll: .szukaj jej i dziekuj wszystkim ktorzy ci pomagaja.przepros za swoj brak przewidywania bo to dzieki niemu nie ma psa.w zyciu bym nie puscila z linki nowego psa i to jeszcze o takiej psychice jak Bordie.dopiero gdy widze ze pies "wszedl"psychicznie do stada .ale i tak mam oczy dookola glowy .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...