Jump to content
Dogomania

B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?


YBOT

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Drabster błagam - napisz gdzie prawdopodobnie przebywa - poszukamy, pojedziemy, wyślemy tam kogoś żeby szukać.
Dzis Komendant Straży Miejskiej dostał faksem plakat Bordi i ma rozesłać swoim plcówkom z poleceniem zwracania uwagi.
Wysłałam też wiadomości do części firm taxi - niestety w robocie mam urwanie pały i pełen pokój, nie zawsze moge dzwonić, ale staram się.
Czy ktos rozmawiał z 884. złote Przeboje - radio często słuchane przez kierowców.

Link to comment
Share on other sites

Tak mocno trzymam kciuki, że chyba mi odpadną!!!!


[quote name='lupe'][url]http://jay.au.poznan.pl/[/url][/QUOTE]

Lupe, ja właśnie tam szukałam ale jak weszłam na poszczególne katedry
zwierzęce,to nie znalazłam adresów mailowych :shake:
Ale może teraz to już niepotrzebne.
Mam nadzieję!!!

Link to comment
Share on other sites

Kochani.....dziekujemy najserdeczniej za pierwsze kwoty, ktore wplynely na nagrode za znalezienie Bordusi: to strasznie wzruszajace....:placz: (plus nasza kwota - 100 zl za rozaniec od cioci Dorothy)
[LIST]
[*]:loveu: Ciocia Ala L., Ząbkowice - 100 zl
[*]:loveu: Wujek Waldemar J., Oława/Wrocław - 100 zl[/LIST]mamy juz 300zl! jesli niunia....(tu nie przechodzi mi przez klawiature ta opcja) ......to pieniazki :
-zostana zwrocone,
-przeznaczone na cel wskazany przez ofiarodawce lub
-przeznaczone na najwieksza BIDĘ na dogomanii!!!

Link to comment
Share on other sites

z serca dziekujemy
[LIST]
[*]Cioci Ewie_m za 50 zl dorzuteczki do nagrody[/LIST]______________

suma: [B][COLOR=red]350 zl[/COLOR][/B]
.....ludziki...to duze pieniadze sie robia!!!! moze by tak zwalniac sie z pracy i szukac cio? oplaci sie stokrotnie!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy były tam info - dałam do radia 88.4 - złote przeboje, radio eska, rmi fm. oraz do poznań.net - informacje,ogłoszenia.
Kiedy ma być w Gazetach.
Ja tez oferuję 100 zł na nagrodę - jeśli Drabster wie, gdzie sunia przebywa - to może trzeba ruszyć tam - jeśli jest obszar do przeszukania - pojedziemy w grupie. Tylko gdzie to jest.

Link to comment
Share on other sites

ktos bedzie BOGATY - [COLOR=red][B]450[/B][/COLOR]!!!! a moze to jakis piesek ja znajdzie????
[LIST]
[*]:loveu: Ciociu SuperSuperGogo - wielkie Ci dzieki!!!![/LIST]NIUNIA widziana gdzies TAM TO
[SIZE=7]ONA[/SIZE]
Piotr gada z Drabsterem przez telefon!!!! to ona ale nie daje sie zlapac!!!!
[SIZE=7]BOZEEEEEEEEEEEEE[/SIZE]
[SIZE=7]to ona[/SIZE]
[SIZE=7]mieli ja na rekach!!!![/SIZE]
[SIZE=7]zlap sie NIUNIA!!!![/SIZE]
[SIZE=7]WROC!!!!!!!![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam całość i wydaje mi się, że sunia postanowiła wrócic do Ybot. Znam przypadki psów a nawet kotów, które wracały do starego miejsca. Ta sunia jest po przejściach a Wy daliście jej dom, opiekę, spokój i myslę, że ona za Wami tęskni i wraca. Dobrze by było gdyby TataYbot mógł tam pojechać i poszukać.
Trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...