Jump to content
Dogomania

TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)


kamilawa

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tamusia wyraźnie lepiej sie czuje.Koo nadal piękne, ma dobry humorek jeszcze bardzo sie boi dźwięków i nagłych ruchów, gestów w jej pobliżu ,ale jest o wiele lepiej.Pomaga wkładać łapki w szelki , sygnalizuje potrzebę wyjścia na sioo.
Bardzo się do niej przywiązujemy , a ona do nas.Będzie to bardzo trudne rozstanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Tamusia wyraźnie lepiej sie czuje.Koo nadal piękne, ma dobry humorek jeszcze bardzo sie boi dźwięków i nagłych ruchów, gestów w jej pobliżu ,ale jest o wiele lepiej.Pomaga wkładać łapki w szelki , sygnalizuje potrzebę wyjścia na sioo.
Bardzo się do niej przywiązujemy , a ona do nas.Będzie to bardzo trudne rozstanie.[/QUOTE]

Tami dzielna suńka takie piękne kupki:multi:i tak się pięknie socjalizujesz:lol:
Poker jesteś wspaniała:loveu:a o rozstaniu to się boję myśleć:roll:

Link to comment
Share on other sites

kiedy będziesz mogła.Podam na PW telefon do przyszłego DS i sie umawiajcie.
Bardzo mi zależy ,żeby nowi państwo zadbali szczególnie o bezpieczeństwo Tami czyli szelki, obroża i 2 smycze i zadnych myśli,że my to sobie damy radę.Może dojść do nieszczęścia.I koniecznie adresówka, porządna, nie zakręcana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']kiedy będziesz mogła.Podam na PW telefon do przyszłego DS i sie umawiajcie.
Bardzo mi zależy ,że nowi państwo zadbali szczególnie o bezpieczeństwo Tami czyli szelki, oborża i 2 smycze i zadnych myśli,że my to sobie damy radę.Może dojść do nieszczęścia.I koniecznie adresówka, porządna, nie zakręcana.[/QUOTE]
Pokerku,z Ciebie to tez taka mamuska
dziekuje,ma dziewczyna szczescie ze jest u Ciebie:)

Link to comment
Share on other sites

bardzo dziękuję andzi69 za wizytę
Niedoszły DS podjął decyzję o nieadoptowaniu Tami z powodu jej lęków.Pani nie jest w stanie zapewnić właściwej opieki lękliwej suni jaką jest Tami. Domek został oceniony jako bardzo dobry ,ale dla innego pieska.
Lepiej,że taka decyzja została teraz podjęta, niż miałoby dojść do zaginięcia Tami.
Dziękuję niedoszłemu domkowi za dojrzałość.
Czyli teraz będę prosić o ogłoszenia dla Tami.
A sunia jak to ona słodka, ale ciągle nieufna,ucieka przed nami, a za chwilę podchodzi z naszymi psami i podstawia się do głasków.Na dworze szaleje, zaczepia chłopaków, skacze jak zając, biega na smyczach ,mało ich nie urwie.
Koo śliczne, apetyt róznie ,ale chyba ciut lepiej.
Na szczęście w koo nie ma lamblii, czyli ta cholerna włosogłówka tak ją męczyła.

Link to comment
Share on other sites

Cóż ja mogę od siebie dodać... Z mamą przegadałam w ciągu ostatnich dni kilka godzin przez telefon, właściwie to dzwoniła cały czas. Skopiowałam jej wszystkie posty z datami z forum, wysłałam wszystkie zdjęcia. Mama nie spała kilka nocy, bo to była dla niej bardzo ciężko decyzja - wiadomo, że w Tami trudno się nie zakochać. Jeszcze jak byłam w zeszły weekend w domu to rozmawiałyśmy na ten temat... Ale niestety, liczy się przede wszystkim dobro pieska!!! Dlatego stwierdziłyśmy razem, że nic na siłę, nie jesteśmy jej w stanie zapewnić warunków jakich potrzebuje. Poza tym mamy domek "na wsi" - o którym pisałam Pani Pokerowej w I mailu...A domek znajduje się przy trasie E7.. Świadomość, że mogłoby się coś Tami stać, że mogłaby uciec była nie do zniesienia. A to nie jest tak, że możemy sobie nie jechać... Ogród wymaga pięlegnacji, poza tym jeździmy z babcią, która kiedyś tam mieszkała, więc dla niej są to bardzo ważne wyjazdy. Nie wiemy jak Tami by się tam zachowywała, jak szybko nabrałaby zaufania do nas etc. Mogłoby się skończyć tragicznie:( Mama bardzo cierpi jeszcze po Nuci, płacze, więc strata kolejnego psa by ją zdołowała tak, że wolę sobie tego nie wyobrażać.

Tak jak mówię - Mama była pewna, że ją weźmiemy, ale po postach nie widać było za bardzo poprawy - nadal się boi, ucieka... Przyjazd do nas, gdzie nie ma ogrodu, nie ma piesków w mieszkaniu mógłby być szokiem. Dlatego podjęta została taka decyzja, mam nadzieję, że dobra dla obu stron.
Tami jest przepiękna, znajdie na pewno domek:)

Służę moim kontem na allegro. Trzymam kciuki i będę tu zaglądać.
pozdrawiam
gosia

p.s. domek aktualnie nie jest zainteresowany żadnym kudłaczem. Po śmierci Nuci, a potem po zrezygnowaniu z adopcji moja mama nie chce na razie myśleć o psach. A ja namawiam ją na zasłużone wakacje:)

Link to comment
Share on other sites

No weźmiemy [B]na pewno[/B], i to taką ze schroniska biedną istotkę. Ale aktualnie ja mam sesję, a na pewno będę chciała przyjechać na dłużej do domu i mamie pomagać w tych pierwszych dniach. :)

poza tym Mama nie jest jeszcze do końca gotowa, bardzo cierpi z powodu Nutki, odeszła od nas w listopadzie... Rana nie zagoiła się jeszcze...

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie widać postępy, dziś podchodziła do zięcia i wnusi, siedziała u mnie na kolankach , a w nocy poleżała między nami w łóziu i delikatnie wyszła, bez gwałtownej ucieczki.Małpiszon gryzie chodniczki, takie byle jakie po 6 zł, ale ma pluszaka do tego, a woli chodniczek :mad:
Wczoraj niestety w 1.koo było trochę krwi i zrobiła koo w domu.Dziś już jest OK.Miałam dać jej 3.porcę leku przeciw włosogłówce 27 st. ,ale dałam dziś.Widocznie tyle tego ma,że poprzednie 2. dawki nie wystarczyły.
I juz jesteśmy pewni,że Tami'dziczeje"jak ma problemy z brzuszkiem.Zaczyna sie ucieczką przed nami w domu ,ucieczką na ogródku w kąt i już wiemy ,że coś się będzie dziać z koo. I tak jest, po kilku godzinach jest gorsza koo i to w domu.
Ona ma chyba skurcze jelitek , nie wytrzymuje i robi koo w domu,a potem ma poczucie winy i chowa się.
Jak koo są dobre, to nie brudzi w domu.

[IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4194/tami005.jpg[/IMG]

Nasze kudłatki zaspane o 2 w nocy, Tami lubi się przykleić do któregoś chłopaka.

W sypialni piesy mają poduszki, co kilka dni muszę zmieniać poszewki a na dole w kuchni typowe psie spanka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...