Jump to content
Dogomania

Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!


majuska

Recommended Posts

  • Replies 725
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4
[img]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/page4.jpg[/img]

5
[img]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/page3.jpg[/img]

6
[img]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/page1.jpg[/img]

7
[img]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/page0.jpg[/img]

8
[img]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/page.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Ja widzę niepoucinane.


Ciotki ! ostro ze mną koresponduje p. Agnieszka, która na stałe mieszka w Wiedniu, ma mopsa i yorka i jest na Myszkę zdecydowana , opisałam wszystko z czym może się liczyć. Przyjeżdża do Polski na Święta , ma domek pod Szczecinem, niestety ja suni nie dam rady tam wieźć, p. Agnieszka chce po nia przyjechać pociągiem. Nie mamy możliwości przeprowadzenia wizyty ani przedadop[cyjnej, ani poadopcyjnej...nie wiem co robić...może to ten domek właśnie...ale po ostatnich wydarzeniach, nie wierzę już nikomu i nie ufam....to straszna odpowiedzialność, a z drugiej strony to może właśnie byc ten jeden jedyny dom....nie wiem...boje sie strasznie....

Link to comment
Share on other sites

Ale kobieta jest świadoma wszytskich niedogodności i zdecydowana na Myszkę?
Wiesz, strach strachem, ale nie można też wszystkich traktowac z góry jak potencjalnych nieodpowiedzialnych idiotów...
Może wprost napisz Pani, że masz obawy i dlaczego, poproś o zdjęcia jej psiaków, jakieś informacje...
Jak nie ma nic na sumieniu to powinna bez problemu odpowiedziec na wszystkie pytania, przynajmniej ja bym odpowiedziała...

Link to comment
Share on other sites

No właśnie poprosiłam o fotki i domku i psiaków...no i czekam dalej , wiem ,że nie mozna wszystkich sprowadzać do jednego mianownika...ale odpowiedzialność potężna. Pani jest świadoma , chce sunią jaknajszybciej, aby zdążyć załatwić formalności związane z wywiezieniem psa za granicę....

Link to comment
Share on other sites

majusko , no trochę strach , ale z drugiej strony...rany pod Szczecinem, może kogoś ze Szczecina mamy?
ale jeśli Pani chce jechać ze Szczecina pociągiem do Rzeszowa , czyli całą noc , to o czymś świadczy
też uważam ,że jeśli chce naprawdę to nie będzie się dziwić pytaniom i będzie cierpliwa
czasem tak jest ,ze właśnie ten pies a nie inny i koniec

*żabko* śliczne te zdjęcia :loveu:
na pewno się przydadzą
dziewczyny , ale jesteście zdolne !!! i można na Was zawsze liczyć!!
dziękuję bardzo!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Pani chyba musiała by sie zaopatrzyc w klatke,bo tak strachliwa sunia nie wiem czy przejedzie taki kawał drogi na kolanach.I jej załatwianie sie ze strachu....A na Szczecin to becia moze miec jakies dawne namiary,bo tam wyladowało chyba 3 orzechowskie psiaki,ale kto przed Swietami podejmie sie sprawdzac,to były panie bez auta chyba...Zamiast auta miały wielkie serce,teraz adoptujacy maja auta,ale serca brak,jak sie spojrzy na zwroty psiaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Pani chyba musiała by sie zaopatrzyc w klatke,bo tak strachliwa sunia nie wiem czy przejedzie taki kawał drogi na kolanach.I jej załatwianie sie ze strachu....A na Szczecin to becia moze miec jakies dawne namiary,bo tam wyladowało chyba 3 orzechowskie psiaki,ale kto przed Swietami podejmie sie sprawdzac,to były panie bez auta chyba...Zamiast auta miały wielkie serce,teraz adoptujacy maja auta,ale serca brak,jak sie spojrzy na zwroty psiaków.[/QUOTE]
Na to maleństwo to chyba taki transporterek jak na kota by wystarczył. A jak o wizytę chodzi - nie można na dogo namierzyć kogoś ze Szczecina? Nie wierze, że nikogo stamtąd nie ma!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']A jak o wizytę chodzi - nie można na dogo namierzyć kogoś ze Szczecina? Nie wierze, że nikogo stamtąd nie ma![/QUOTE]

mam telefon do 2 osób ze Szczecina które brały od nas psy / są zarejestrowane na dogo chociaz nie uczestniczą czynnie/ więc w razie czego ze sprawdzeniem domku nie będzie problemu. Problem jest w tym że to nie domek w którym ma mieszkac Myszka więc tu chyba bardziej chodzi o sprawdzenie osoby która ewentualnie po Myszkę ma przyjechać. Mam nadzieje że sie myle ale wydaje mi sie że nic z tego nie będzie...

Link to comment
Share on other sites

Tymczasem p.Agnieszka z Wiednia sie odezwał, nadal podtrzymuje chęc adoptowania Myszki i przyjechania po nią. No i przyśle zdjęcia domu i psiaków.... i co robić??? Wizyta w Szczecinie ( a własciwie w jego okolicach to tak nie bardzo do zorganizowania, bo tej pani tam jeszcze nie ma ) a w sumie to Myszka ma z nią po świętach wyjechać do Wiednia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Tymczasem p.Agnieszka z Wiednia sie odezwał, nadal podtrzymuje chęc adoptowania Myszki i przyjechania po nią. No i przyśle zdjęcia domu i psiaków.... i co robić??? Wizyta w Szczecinie ( a własciwie w jego okolicach to tak nie bardzo do zorganizowania, bo tej pani tam jeszcze nie ma ) a w sumie to Myszka ma z nią po świętach wyjechać do Wiednia.[/QUOTE]

Powiem ci co ja bym zrobiła. Wychodząc z założenia że Pani osobiście wybiera się po Myszkę, sikałabym ze szczęścia bo po pierwsze to adopcja bezpośrednia ze schroniska, a po drugie sam fakt jazdy przez całą Polske po psa dobrze rokuje. Jesli jakiś chłop z sąsiedniej wioski przyjdzie po nią - też domu nie sprawdzisz i duża szansa że wyląduje w budzie.... W tym przypadku byłabym bardziej spokojna o jej los, tym bardziej że kontakt jakiś jest, a i Pani z tego co piszesz wydaje się rozsądna. O ile to znowu nie jakiś żart jak z Leopoldem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...