Jump to content
Dogomania

Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa


BajkaB

Recommended Posts

[quote name='ANETTTA']czy dacie rade pojechac do sadu .....
pisze do osób nie pracujacych majacych czas i chęć ??/[/QUOTE]


Niestety,w Sadzie byłam tylko ja i Emirowa..Rozprawa sie odbyła,świadkowie zeznawali,następny termin 9 czerwca godzina 11.
Szerzej napisze później

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB']Niestety,w Sadzie byłam tylko ja i Emirowa..Rozprawa sie odbyła,świadkowie zeznawali,następny termin 9 czerwca godzina 11.
Szerzej napisze później[/QUOTE]

Nie wierzę :crazyeye: naprawdę nie ma tam nikogo blisko kto mógłby być w sądzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB']Niestety,w Sadzie byłam tylko ja i Emirowa..Rozprawa sie odbyła,świadkowie zeznawali,następny termin 9 czerwca godzina 11.
Szerzej napisze później[/QUOTE]
To - kolokwialnie mówiąc - lipa. Trzeba ogłosić jakąś mobilizację na następną rozprawę. Tyle osób zaglądało na wątek, byłoby super gdyby ktoś się stawił. Zawsze to inaczej wygląda...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB']Niestety,w Sadzie byłam tylko ja i Emirowa..Rozprawa sie odbyła,świadkowie zeznawali,następny termin 9 czerwca godzina 11.
Szerzej napisze później[/QUOTE]
NO u nas tak jest niestey:(..ale czekamy na te szersze wiadomosci...czekamy...

Link to comment
Share on other sites

A nie można tej rozprawy uczynic medialnej? W Radomiu, jak była rozprawa baby i dziada z Iłży, co ubijali psy i robili smalec, to przed sądem staliśmy z transparentami, hasłami, a na sali też były media i dużo osób nawet z dogo. To musi być po prostu huczne. Jeśli Sąd jej nie skaże na tyle żeby wyleciała z pracy, to wystąpcie do Komisji Dyscyplinarnej dla Nauczycieli przy Wojewodzie. Jej czyn był haniebny i demoralizujący, co w zawodzie nauczyciela podlega surowej karze.

Link to comment
Share on other sites

sprawa pilna zapraszam i błagam o pomoc



[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][URL]http://www.dogomania.pl/threads/185272-Niby-ON-6-miesi%C4%99czny-powykr%C4%99cane-%C5%82apki-5-kg-%28Szansa-na-DT-POTRZEBNE-DEKLARACJE[/URL]
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]
młody onek -psie dziecko
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/186214-Pi%C4%99kne-sp%C3%B3dnice-i-kosmetyki-na-bardzo-chorego-Supe%C5%82ka-niby-ONka-do-ko%C5%84ca-maja-br[/URL].
Bardzo serdecznie zapraszam na bazarek dla Supelka ONkowe chore dziecko pod opieka BajkiB :-(

Link to comment
Share on other sites

Dotarła do mnie przykra informacja ,że pod opiekę Fundacji musi wrócić jeden z synów Nelly
[*] - Nordi. Bardzo prosimy o pomoc w szybkim znalezieniu mu nowego domu.


Z powodu poważnych problemów finansowych oddziału bylibyśmy bardzo wdzięczni za pomoc w zbieraniu fantów i organizowaniu bazarków na pokrycie tych długów... Podopiecznych przybywa , a długi po wyadoptowanych niestety pozostają ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J_ulia']Dotarła do mnie przykra informacja ,że pod opiekę Fundacji musi wrócić jeden z synów Nelly
[*] - Nordi. Bardzo prosimy o pomoc w szybkim znalezieniu mu nowego domu.


Z powodu poważnych problemów finansowych oddziału bylibyśmy bardzo wdzięczni za pomoc w zbieraniu fantów i organizowaniu bazarków na pokrycie tych długów... Podopiecznych przybywa , a długi po wyadoptowanych niestety pozostają ...[/QUOTE]CO sie stało??Dlaczego musi wrócić pod opieke Fundacji??On byl na DS, prawda..??

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [SIZE=4][COLOR=Red][B]Niniejszym podajemy do wiadomości, że w związku ze stwierdzonymi nieprawidłowościami dot. pracy Oddziału Fundacji EMIR w Sosnowcu , a w szczególności dotyczącymi rzetelności rozliczeń finansowych oraz wpłat darczyńców przekazywanych na ratowanie psów – z dniem 1.06.2010 szef Oddziału w Sosnowcu zostaje zawieszony w swoich czynnościach tj. pozbawiony prawa do zbierania pieniędzy w imieniu Fundacji EMIR , podejmowania decyzji oraz reprezentowania fundacji .
W związku z powyższym Zarząd Fundacji EMIR zwraca się do wszystkich Darczyńców, którzy wspomagali finansowo Oddział Fundacji EMIR w Sosnowcu z prośbą o pilny kontakt pod nr tel .785 077 077
– Zarząd Fundacji „Emir”[/B][/COLOR][/SIZE] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata'][INDENT] [SIZE=4][COLOR=Red][B]Niniejszym podajemy do wiadomości, że w związku ze stwierdzonymi nieprawidłowościami dot. pracy Oddziału Fundacji EMIR w Sosnowcu , a w szczególności dotyczącymi rzetelności rozliczeń finansowych oraz wpłat darczyńców przekazywanych na ratowanie psów – z dniem 1.06.2010 szef Oddziału w Sosnowcu zostaje zawieszony w swoich czynnościach tj. pozbawiony prawa do zbierania pieniędzy w imieniu Fundacji EMIR , podejmowania decyzji oraz reprezentowania fundacji .
W związku z powyższym Zarząd Fundacji EMIR zwraca się do wszystkich Darczyńców, którzy wspomagali finansowo Oddział Fundacji EMIR w Sosnowcu z prośbą o pilny kontakt pod nr tel .785 077 077
– Zarząd Fundacji „Emir”[/B][/COLOR][/SIZE] [/INDENT][/QUOTE]
Masakra jakaś, przekazałam 1%, ale to nie ma chyba znaczenia...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...