Jump to content
Dogomania

Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa


BajkaB

Recommended Posts

Przez ostatnich kilka dni usiłowałam ustalic co dzieje sie w sprawie,a przede wszystkim zalezało mi na wyciagnieciu oryginału dokumentu fundacyjnego.I wygladało to tak.Pan który prowadzi sprawe jest nieobecny do końca stycznia.Przez kilka dni odsyłano mnie od jednego policjanta do drugiego,bo albo nikt nie wiedział co sie dzieje z aktami,albo nikt nie ma klucza aby wyciagnać owe akta.Jedyne co udało mi sie ustalic,to to,ze sprawa została na początku stycznia przesłana do Prokuratury w Dąbrowie Górniczej w celu przedłuzenia dochodzenia.Dochodzenie ma byc przedłużone aby powołać biegłego.Jaki biegły i po co nie wiadomo,ale słuchy mnie doszły,ze owa nauczycielka za pomocą adwokata usiłuje udowodnic,ze pieski były zadbane,a warunki równe hotelowi Hilton,zaś śmierśc suni spowodowało pewnie UFO.Wprawdzie szkoda jej było czasu i kasy na kupienie psom byle jakiej karmy i wrzucenia wiazki siana,ale teraz sypie kasa adwokatowi.A adwokat,człek który swoje poglady sprzedaje za pieniadze, im wiecej dostanie tym bardziej jego przekonania zbiżaja sie do poziomu absurdu.
A ja na chwile obecną nie wiem dalej gdzie sa akta,co sie dokłądnie dzieje i kiedy otrzymam dokument z KRS który jest mi niezbędny do działalności statutowej.
Ten kraj to porazka..:mad:

Zatem oświadczam,ze nie majac w tej chwili innego wyjścia,jako Naczelna Wiedźma fundacyjna rzucam urok na ową nauczycielkę i okładam ja klątwą.Od tej pory spadac na nia beda same nieszczęścia,dramaty,kłopoty i choroby wszelakiej maści..W końcu wolno mi,prawda?Co najwyżej jej adwokat oskarzy mnie o czary i domagać sie będzie spalenia na stosie..:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='isiak']dlaczego w innych krajach można, a u nas nie? Kiedy widzę na animal planet, jak działa policja dla zwierząt i jakie tam są kary dla oprawców, to mam wrażenie, że polska jest w tym temacie krajem trzeciego świata :([/quote]

masz racje nasza polska to katastrofa pod każdym względem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB']Przez ostatnich kilka dni usiłowałam ustalic co dzieje sie w sprawie,a przede wszystkim zalezało mi na wyciagnieciu oryginału dokumentu fundacyjnego.I wygladało to tak.Pan który prowadzi sprawe jest nieobecny do końca stycznia.Przez kilka dni odsyłano mnie od jednego policjanta do drugiego,bo albo nikt nie wiedział co sie dzieje z aktami,albo nikt nie ma klucza aby wyciagnać owe akta.Jedyne co udało mi sie ustalic,to to,ze sprawa została na początku stycznia przesłana do Prokuratury w Dąbrowie Górniczej w celu przedłuzenia dochodzenia.Dochodzenie ma byc przedłużone aby powołać biegłego.Jaki biegły i po co nie wiadomo,ale słuchy mnie doszły,ze owa nauczycielka za pomocą adwokata usiłuje udowodnic,ze pieski były zadbane,a warunki równe hotelowi Hilton,zaś śmierśc suni spowodowało pewnie UFO.Wprawdzie szkoda jej było czasu i kasy na kupienie psom byle jakiej karmy i wrzucenia wiazki siana,ale teraz sypie kasa adwokatowi.A adwokat,człek który swoje poglady sprzedaje za pieniadze, im wiecej dostanie tym bardziej jego przekonania zbiżaja sie do poziomu absurdu.
A ja na chwile obecną nie wiem dalej gdzie sa akta,co sie dokłądnie dzieje i kiedy otrzymam dokument z KRS który jest mi niezbędny do działalności statutowej.
Ten kraj to porazka..:mad:

Zatem oświadczam,ze nie majac w tej chwili innego wyjścia,jako Naczelna Wiedźma fundacyjna rzucam urok na ową nauczycielkę i okładam ja klątwą.Od tej pory spadac na nia beda same nieszczęścia,dramaty,kłopoty i choroby wszelakiej maści..W końcu wolno mi,prawda?Co najwyżej jej adwokat oskarzy mnie o czary i domagać sie będzie spalenia na stosie..:angryy:[/QUOTE]

a ja słyszałem ze jak sie zuca klątwe to ona wraca z 10razy wiekszą siłą do tego co ją żucił

Link to comment
Share on other sites

:diabloti:Dokładnie bela51,na dobrych ludzi nikt nie rzuca..A poza tym,przeciez mamy XXI wiek i nikt nie wierzy w klątwy..:diabloti:

Sajnox,jestem pod wrazeniem..Ale musze stwierdzić,ze nie tylko Nordi urósł,mała tez juz kawał baby..Alez te dzieci(oboje)błyskawicznie rosną..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Edytko zaginął mi Twój adres e-mail... Jest to dla mnie niezwykle krępująca sytuacja, ale jestem bezrobotna i zadłużona, bardzo proszę postaraj się jak najszybciej zwrócić mi tą stówkę którą wydałam na szczepienie i odrobaczenia, oraz podkłady dla Nektarynki :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tebusa']Edytko zaginął mi Twój adres e-mail... Jest to dla mnie niezwykle krępująca sytuacja, ale jestem bezrobotna i zadłużona, bardzo proszę postaraj się jak najszybciej zwrócić mi tą stówkę którą wydałam na szczepienie i odrobaczenia, oraz podkłady dla Nektarynki :([/QUOTE]


Trebusa,pisałam juz kiedyś ze sytuacja finansowa naszegpo Oddziału jest dramatyczna.Nie mamy zadnych prawie wpływów i mase długów u weterynarzy.Pamiętam,ze wydałaś pieniądze na utrzymanie i szczepienie Nektara,ale praktycznie konto fundacyjne świeci pustkami .Wszystkie wydatki związane z leczeniem,szczepieniem i utrzymaniem podopiecznych ponosza wolontariusze.Twoje posty sprawiaja ze czuje sie jak niesolidny dłużnik,który roztrwonił majatek i nie chce zwracac .Rozumiem,ze masz kłopoty i mozesz wierzyc,ale nasi wolontariusze wcale nie sa w sytuacji wiele lepszej.Ja utrzymuje sie ze skromnej renty rodzinnej i z ręka na sercu powiem,ze w tym miesiacu nie wykupiłam leków,ani nie zapłąciłam czynszu,bo musiałam zapłącic za leczenie i diagnostyke naszej Frajdy 450zł.I wierz mi tez nie wiem jak przetrwam do następnej renty w kwietniu.Nigdy bym o tym nie pisała,bo nie zwykłąm sie skarzyc,choc sytuacja finansowa spędza mi sen z powiek,ale poczułam sie naprawde niezręcznie.Nie jestem osoba zamożna,która moze finansować wszystkie potrzeby fundacyjne.Fundacja utrzymuje sie ze zbiórek i dobrowolnych datków,a tych przez ostatnie miesiace po prostu nie ma.Mimo szczerych chęci z bólem serca musze odmawiac pomocy zgłaszanym przypadkom bo po prostu nas na to nie stac.Mam nadzieje,ze planowane niedługo akcje przyniosa poprawe.

Przepraszam Cie za zaistniała sytuacje,ale naprawde jest dramatycznie
Zwracam sie zatem z ogromna prośba:Proszę,pomóżcie w zwrocie dla Trebusy długu za Nektara w kwocie 100zł!!
Jeśłi znajdzie sie kilka lub kilkanaście osób,które moga wpłącic choćby po kilka złotych,szybko uregulujemy zadłuzenie.
Oczywiscie apeluje równiez o wsparcie naszych podopiecznych i pomoc w uregulowaniu zadłuzenia w Klinice Weterynaryjnej(mamy w tej chwili do zapłacenia,a dług wisi nam od 3 miesiecy) .
Będziemy wdzieczni za zakup karmy .

I na koniec jeszcze informacja:

Rozprawa O.P odbędzie sie 9 kwietnia o godzinie 11 w Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej.
Chętnych prosimy o przybycie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tebusa']Edytko zaginął mi Twój adres e-mail... Jest to dla mnie niezwykle krępująca sytuacja, ale jestem bezrobotna i zadłużona, bardzo proszę postaraj się jak najszybciej zwrócić mi tą stówkę którą wydałam na szczepienie i odrobaczenia, oraz podkłady dla Nektarynki :([/QUOTE]


Tebusa wybacz z całym szacunkiem i bez urazy....
Jest jeszcze forma wysłania priva... byłoby znaczniej i taktowniej mimo wszystko. Tak jakoś...

[SIZE=1][COLOR=Silver]i uwierz doskonale Ciebie rozumiem jestem po 7 latach bez pracy, przemocy, wysprzedania się dosłownie ze wszystkiego. Dorabiam się jak Panna Młoda wszystkiego na nowo i nigdy już nie będę miała statusu jaki miałam bo ze względu na wiek zwyczajnie nie zdążę, A pracuję na pół etatu.[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

To są bazarki, na emirowe psiaki. Może ktoś w Was zajrzy ?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/181453-3-strony-bazaku-rA-A-noA-ci-na-Pomoc-w-ratowaniu-koniec-20-marca[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/181871-Filmy-DVD-na-Pomoc-w-Ratowaniu-bazarek-trwa-do-31-03-2010-r[/url]

Link to comment
Share on other sites

Isadora wiem... ale wiedziałam o sytuacji fundacji i miałam świadomość, że mogę jeszcze długo czekać na zwrot tych pieniążków. Niestety sytuacja mnie zmusiła do napisania tego na wątku... Muszę pospłacać swoje długie :(

[b]Bajko[/b] dziękuję i przepraszam... głupio mi bardzo...

Porozmawiam z Igorem (tym co odbierał Nektarynkę) może będzie mógł Wam jakoś pomóc z karmą bo ma dojście do bardzo taniej karmy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...