Jump to content
Dogomania

Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!


Szarotka

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oto Allegro Lenki na 14 dni, z wyróżnieniem:
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=931981165[/url]

nie jest to najpiękniesze ogłoszenie świata, bo nie umiem na przykład na kolorowo napisać, ale mam nadzieję, że słodki pysio Lenki do kogoś miłego przemówi!
podałam kontakt do natalijo :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Kochani zajrzyjcie bardzo prosze do Tuni.... Niunia została opuszczona przez właścicieli :( zaopiekowała sie Nia dobra dusza.. niestety sunia ma nowotwór, a tymczasową opiekunke już nie stać na dalsze badania i kolejne operacje..... :( [COLOR=Red]bez operacji Tunia umrze....[/COLOR]
[/B]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/178963-TUNIA-opuszczona-przez-wA-aA-cicieli-konieczna-pomoc-finansowa-w-jej-leczeniu-i-DS[/url]

Link to comment
Share on other sites

Lenko kochana, cos tu ucichło u Ciebie myszko....
Ja ostatnio mam ogrom roboty i parę poważnych problemów mi sie nawarstwiło, ale cały czas o Tobie pamiętam.
Demi i Cynia juz w domkach - jeszcze jak Tobie sie uda to spadnie mi wieeeeeelki kamień z serca.
Kibicuje wszystkim psiakom, ale tym "moim" to najbardziej ;)
Dziewczyny, zaglądajcie tu, zeb wątek nie spadał, a ja obiecuję, że niedługo będę tu częściej.

Link to comment
Share on other sites

Ja nigdy nie zrozumiem mentalności ludzi. Psina śliczna, mała - co dla wielu ludzi jest zaletą, zdrowa.. Jedyny "problem" to to, że nie wiąże się z nią żadna przykra historia, tragedia - najlepiej jeszcze nagłośniona w TV...

A Lenka zasługuje na dom przecież!!!!

MAcie pomysł na jakieś "chwytliwe" ogłoszenia - może być płatne...?

Link to comment
Share on other sites

Napisałam już pw do tamb z prośbą o ogłoszenie Lenki w Dzienniku. Tamb ma możliwość ogłaszania psiaków w Dzienniku i jest taka kochana, że jak tylko może, to ogłasza i już bardzo dużo psów znalazło domy dzięki tym ogłoszeniom. Problem w tym, że są duże kolejki i czasem trzeba czekać dość długo na ogłoszenie, bo nie ma stałej częstotliwości drukowania tych ogłoszeń, czasem ukazuje się tylko jedno w tygodniu, a czasem nawet trzy. Zobaczymy!

Link to comment
Share on other sites

Zaraz wysyłam do tamb tekst z tymi danymi kontaktowymi i czekamy na ogłoszenie. Takie małe, młode sunie jak Lenka zazwyczaj szybko znajdują domy, a ogłoszenia w Dzienniku potrafią zdziałać cuda. Ostatnio po takim ogłoszeniu wspaniały dom znalazł stary, niewidomy pies.
Musimy się tylko uzbroić w cierpliwość, bo trzeba troszkę poczekać (jest pewna kolejka do ogłoszeń), ale naprawdę warto. Jeżeli po ogłoszeniu będą jakieś sensowne telefony, mogę przeprowadzić wizytę przedadopcyjną.

Link to comment
Share on other sites

Dorotko - na pewno skorzystamy z propozycji wizyty przedadopcyjnej.
Tyko niech w końcu się te telefony rozdzwonią, żeby było w czym wybierać...
Tu ostatnio jestem rzadko, ale telefon mam zawsze przy sobie, a jak nie odbiorę to zawsze oddzwaniam.
Tak więc poza tym pierwszym telefonem cisza...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...