Jump to content
Dogomania

gosia.marta

Members
 • Content Count

  381
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Excellent

1 Follower

About gosia.marta

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday May 14

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Warszawa / Londyn

Contact Methods

 • Skype
  gosia.marta

Converted

 • Location
  Warszawa Powiśle
 • Occupation
  www.dogsandthecity.co.uk; www.whitedog.eu

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej Ciotki, Aramisek się nie odzywał ponad rok i bardzo za to przeprasza :) Dziadunio ma się dobrze, wprawdzie zdrówko trochę doskwiera (artretyzm w stawach, parę ząbków się straciło, słuch przepadł kompletnie!), ale tupta dzielnie, goni koty i jest najcudowniejszym dziadeczkiem świata. Od dwóch miesięcy ma też nową kumpelę, ONkę Sophie z owczarkowej fundacji w Anglii. Przyszła do nas na tymczas, jak się zaczęła kwarantanna, ale postanowiła zostać! Aramis najpierw nie był zachwycony, ale się do niej przekonał, a ona pilnuje, żeby się nie zagubił na spacerach. Aramis ma tendencje
 2. Poszliśmy na bardzo miły leśny spacerek! A oto Ola z Aramiskiem: tutaj pod linkiem, bo nie umiem wstawiać zdjęć na dogo. Mały się nabiegał, spał potem jak zabity całe popołudnie!!
 3. A nie, na razie nie wyjeżdżamy, może być trzeci weekend :)
 4. A tak nam wiało 2 tygodnie temu w Londynie... Aż uszka stawały na baczność! https://photos.app.goo.gl/22cXvLGT2cfSwkE99
 5. Hej dziewczyny! Aramisek znowu w Warszawie, tym razem na dłużej, więc mam nadzieję, że tym razem się w końcu uda spotkać :D
 6. Nie ma sprawy, pogoda i tak zbyt masakryczna na spacerowanie, Aramis głównie śpi w ogródku! :o Dzisiaj wieczorem jedziemy na Mazury, ale w przyszłą niedzielę chętnie się spotkamy, jeśli pasuje :)
 7. A może następny weekend, sobota w ciągu dnia albo niedziela rano? Może być w Warszawie :)
 8. Najlepiej w Kobyłce, bo Aramis będzie niedługo po podróży przez Amsterdam i Berlin, to bym już go nie ciągała do Warszawy (moi rodzice mieszkają w Kobyłce) - ale jeśli nie pasuje, to dojedziemy ;)
 9. Halo Ciotki, czy ktoś ma ochotę się spotkać z Aramiskiem w Warszawie (a jeszcze lepiej w Kobyłce pod Warszawą) na spacer po lesie w sobotę 21 lipca? :)
 10. Aramis oficjalnie ma robotę ;) https://www.forestfarmpeacegarden.org/our-team/ (i tak w ogóle zrobię sobie reklamę, jakby co - tę stronę ja zrobiłam, więc jakby ktoś miał zapotrzebowanie na stronkę zrobioną na platformie Squarespace, a nie chciałoby mu się/nie umiał zrobić jej sam, to zapraszam. piszę też teksty po polsku i angielsku).
 11. Pędząca Kulka :))) https://photos.app.goo.gl/DEBHS7Ul8MWaXib12 (taki to nam śnieg wczoraj spadł. ja już mam dość tej zimy...)
 12. Ha, ha, zupełnie szczerze zapraszam jak najserdeczniej! Lubimy gości :)
 13. Jeżeli któraś z Was planuje odwiedzić Londyn, to dajcie znać! Serdecznie zapraszamy, mamy kanapę dla gości. Aramisek na pewno z radością przywita ciotki i pokaże wam wszystkie swoje ulubione zabawki, które pracowicie zakopuje i odkopuje w ogródku, mamle i układa w kupki. W lecie pewnie przyjedziemy do Warszawy, to się odezwę, może się uda na jakis spacer umówić :)
×
×
 • Create New...