Jump to content
Dogomania

ODNALEZIONA po niemal 2 latach! Skradziona suczka West - Daga! Hurra!


aga34

Recommended Posts

Wczoraj szukałam wątku Dagi, tak mnie tknęło, bo widziałam na ulicy dziewczynę z podobnym psiakiem. Jakoś mi się o niej zaczęło myśleć i nie bez przyczyny, jak się okazuje. Tak strasznie się cieszę!!! :multi::multi::multi:
Kibicowałam Wam od początku, płakałam, oglądając filmiki. Nie umiem ubrać w słowa mojej radości i wdzięczności za Waszą wytrwałość! Gratuluję!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziekuję wszystkim za dobre słowa i rady. Naprawdę bardzo się cieszę. Wetowi szczena opadła, ha ha ha.
Postaram się dzisiaj wstawić fotki Dagi.
Wczoraj wieczorem byliśmy jeszcze na rozmowie u ludzi od których ją odebraliśmy.
Dowiedzieliśmy się, że Oni dostali ją na przechowanie od baby która nam ją ukradła. Na początku nie wiedzieli, że jest kradziona, było im szkoda psa, bo wiedzieli jak ta baba traktuje psy i postanowili Dadze pomóc. Naprawdę o nią zadbali. Miło nam się z nimi rozmawiało, szeczególnie że o Dadze i jej śmiesznych zachowaniach i nawykach. Jestem im naprawdę wdzieczna, że obyło się bez szarpaniny i policji.
Daga dzisiaj zajeła swoje miejsce obserwacyjne przy dzwiach balkonowych tak jak robiła to zawsze. Wczoraj obszczekała psa, którego nigdy nie lubiła. Jest to pies sąsiadów, którego Lawa też nie lubi i śmiać mi się chciało jak to wspólny wróg potrafi jednoczyć.
Sąsiedzi się cieszyli, z balkonów do nas wołali, że wrócił pies który do wszystkich się cieszy i na nikogo nie warczy. Lawa ma swoich wybrańców, nie każdego lubi.
Jestem naprawdę szczęśliwa, a wczoraj wieczorem padłam jak kawka, chyba emocje zaczęły opadać. Śmiałam się do męża, że co ja będę teraz robić, że chyba się zanudzę, bo odeszło mi jedno bardzo czaso i praco chłonne zajęcie.

Link to comment
Share on other sites

strasznie się cieszę. Cudne wieści. Jestem pełna podziwu dla waszej wytrwałości. Co do nudy... skoro tak doskonale posiadłaś wiedzę z zakresu poszukiwań to może załóż coś w rodzaju brygady tropiącej i pomagaj w szukaniu zaginionych? ;)
Gratuluję jeszcze raz :)

Link to comment
Share on other sites

Aga hehe wszyscy tu świętujemy odnalezienie Dagi. Masa osób cieszy się razem z Tobą, wczoraj dzwoniłam jak wariatka do znajomych ,którzy pomagali z plakatami i każdy reagował suuuuper pozytywnie. Wszyscy przesyłają miziaki dla małej i pozdrowienia.

Mam nadzieję, że kiedyś uda nam sie spotkać na żywo, bo nie ukrywam, że się z Wami w jakiś sposób zżyłam przez ten czas:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga34']Dziekuję wszystkim za dobre słowa i rady. Naprawdę bardzo się cieszę. Wetowi szczena opadła, ha ha ha.
Postaram się dzisiaj wstawić fotki Dagi.
Wczoraj wieczorem byliśmy jeszcze na rozmowie u ludzi od których ją odebraliśmy.
Dowiedzieliśmy się, że Oni dostali ją na przechowanie od baby która nam ją ukradła. Na początku nie wiedzieli, że jest kradziona, było im szkoda psa, bo wiedzieli jak ta baba traktuje psy i postanowili Dadze pomóc. Naprawdę o nią zadbali. Miło nam się z nimi rozmawiało, szeczególnie że o Dadze i jej śmiesznych zachowaniach i nawykach. Jestem im naprawdę wdzieczna, że obyło się bez szarpaniny i policji.
Daga dzisiaj zajeła swoje miejsce obserwacyjne przy dzwiach balkonowych tak jak robiła to zawsze. Wczoraj obszczekała psa, którego nigdy nie lubiła. Jest to pies sąsiadów, którego Lawa też nie lubi i śmiać mi się chciało jak to wspólny wróg potrafi jednoczyć.
Sąsiedzi się cieszyli, z balkonów do nas wołali, że wrócił pies który do wszystkich się cieszy i na nikogo nie warczy. Lawa ma swoich wybrańców, nie każdego lubi.
Jestem naprawdę szczęśliwa, a wczoraj wieczorem padłam jak kawka, chyba emocje zaczęły opadać. Śmiałam się do męża, że co ja będę teraz robić, że chyba się zanudzę, bo odeszło mi jedno bardzo czaso i praco chłonne zajęcie.[/QUOTE]
mysle ze sie nie zanudzisz ;-) zaczniesz sprawdzac ogloszenia o innych zaginionych psach, jestem tego pewana.

Link to comment
Share on other sites

Kilka zdjęć Dagi:

[IMG]http://images50.fotosik.pl/987/666e3030a3e4694d.jpg[/IMG]

[IMG]http://images47.fotosik.pl/977/155dfa5baf1b0876.jpg[/IMG]

[IMG]http://images49.fotosik.pl/967/11cb39020b73970d.jpg[/IMG]

[IMG]http://images43.fotosik.pl/977/70291f7a190b5c00.jpg[/IMG]

[IMG]http://images39.fotosik.pl/960/e2d798930359b767gen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Z tego co się dowiedziałam od ludzi, którzy mieli ją ostatni to nie miała małych. Z tego co słyszałam od informatorów to nie dała się pokryć, przy próbie krycia Cziko został dotkliwie przez nią pogryziony. Aby pokryć suczkę psem trzeba wiedzieć kiedy to robić, a Ci ludzie takiej wiedzy nie posiadali. Pewnie jak chcieli kryć, to jeszcze nie był czas i Daga gryzła psa, a potem jak ich rozdzielili bo psa trzeba było opatrzyć i dać czas na dojście do siebie, to już go przy niej nie było.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze niedawno rozmawiałam z koleżanka o kosztach psychicznych właścicieli po kradziezy psa - o tym,jak mówiłas w reportażu o lękach Twojej córeczki. Już zwątpiłam,że odzyskacie Dagę. Jak wielką moc mają media!!!
Nie martw się,że Daga jest "inna',za pół roku będzie z powrotem Wasza Dagusią. I nigdy,przenigdy nie mysl o tym,żeby ja oddać,to jest Wasz pies,nawet jak zmieniony traumatycznymi przejściami. Teraz Wam i Dadze nalezy sie spokojne,bardzo spokojne i długie wspołne życie. Suki sie dogadają. Co innego ast z pitem,TTb,a co innego szlachetne whesty ;)

Nigdy nie pomyślałam o tym,aby napisac na adresatce suczki,że jest wysterylizowana,a to doskonały pomysł.

Pozdejmujcie banery :) o zaginionej Dadze.

Link to comment
Share on other sites

Moja pierwsza sunia niewysterylizowana rodowodowa onka zginęła z posesji w niewiadomy sposób. Po niecałym roku zginęła w ten sam sposób druga( nowa) onka . Odnaleźliśmy ją utopioną w rzece( woda do kolan). Kama miała jeszcze niezdjęte zdjęte szwy po sterylce. Nie wiem, czy to przypadek, czy ktoś pozbył się jej z tego powodu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta666']A Pusia to ma za małą tą klatkę :sad:[/QUOTE]

klatka powinna byc większa i towarzystwo drugiej swinki. Samotne swinki to nieszczęśliwe świnki,bo to są stadne zwierzątka. Koleżanka jej potrzebna,oczywiście najlepiej przygarnięta ze świnkowych adopcji. Dwa pieski,dwie świnki i wszyscy będą w ten sposob zadowoleni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta666']A mi się wydaje,że to króliczek ;)[/QUOTE]
o jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Nie dośc jestem głucha to jeszcze slepa. AAAAAAAAAAAAAAAAAAA. WSTYD mi,moglabym edytowac tego posta,usunąc,ale niech zostanie,co tam,hahhahahahhaha. Wszedzie świnki morskie widzę; po prostu uważam,ze swinki sa super i wszyscy je mają,a kroliki bywaja niebezpieczne i tupią,więc po co z nich robic domowego pupila ;)
Króliczku,przepraszam,że zrobiłam z Ciebie swinię.

Aga,dziewczyny już chyba przezwyciężyły niechęć?

Link to comment
Share on other sites

Tak Pusia to króliczek. Klatka nie jest za wielka, ale często wypuszczamy ją aby sobie po mieszkaniu pobiegała. Kable przestała gryźć jakiś czas temu, jest to najstarsze zwierzątko w naszym domu, bo ma już 5,5 roku.
Lawa z Dagą docierają się. Są jeszcze sytuacje w których na siebie burczą, ale na szczęście nie jest to jedzenie. Przy drapaniu za uchem i nie tylko już przestały na siebie burczeć. Problem jest jeszcze przy czesaniu, bo Lawa to uwielbia, a Daga nie. Lawa burczy na Dagę jak zaczynam czesać Dagę. A Daga jest poddenerwowana, bo nie lubi szczotki i trochę problemów mamy z opanowaniem sytuacji. Będziemy jednak ćwiczyć aż się dogadają i w tej sytuacji.
Drugą sytuacją w której jeszcze spotykamy rywalizację jest miejsce na łóżku, tutaj Daga rości sobie prawo do wszelkiego rodzaju kanap i warczy na Lawę gdy ta też chce wskoczyć na kanapę, na której akurat leży. Ale nie jest tak za każdym razem, więc myślę że z czasem i ten problem minie. Walka o kanapę jest wtedy jeśli ktoś z domowników na niej siedzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...