Jump to content
Dogomania

ODNALEZIONA po niemal 2 latach! Skradziona suczka West - Daga! Hurra!


aga34

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Elżbieta481

Tak zostaje nam nadzieją,że te ukochane,a zaginione psiaki gdzieś są,żyją i są szczęśliwe,bezpieczne..
My pamiętamy o Dadze tu w Rumii..
Wogóle to nie wiem co się tu dzieje-tyle psów zniknęło..Oby tylko nie trafiły na walki..
Jak pomyślę,że Rutka tak mogła trafić......
E/W

Link to comment
Share on other sites

Dziękują, że pamiętacie...
Jeśli chodzi o Lawę, to chyba się już zadomowiła, poniżej zdjęcia ze spacerków nad morzem.

W białym towarzystwie, Lawa to ta, która jest przodem na zdjęciu
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_gTxPwddNhVw/TIKK52L_wNI/AAAAAAAADGA/EXzFNHiGeQM/s576/P1030830.JPG[/IMG]


Trochę biegamy
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_ZvhZ5gPedqY/TIJ0JUQ0vZI/AAAAAAAAHqo/PSay6buVDL0/s576/STW%204.09.10%20023.jpg[/IMG]

Ale lubimy też poleniuchować. To jedno z moich ulubionych zdjęć
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_6n0RcKNhGHQ/TIJgGPwSzhI/AAAAAAAALqU/5Jn9YdY7cTw/s576/IMG_5183.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

znalazłam takie coś :

[INDENT]MAZOWIECKIE!!!!!!POMOCY!!!!!
Znalazlem blakajacego sie pieska typu westik west highland white terrier wiek.ok 1,5 roku, bezposrednio po trymowaniu zadbana / biegla poboczem razem z duzym bernardynem wybiegajac pod samochody/ niestety nie ma chipa, ani tatuaza, pojezdzilem ok.3 godziny po okolicy tj.DUCHNOW, BORYSZEW,zostawielm informacje u weterynarza w duchnowie,celestynowie oraz w hotelu dla zwierzat w tej okolicy,jest w tej chwili u mnie w warszawie
podaje kontakt 504 339 769 pzdr. mateusz

------------------------------------------------

[URL]http://allegro.pl/item1121239291_west_highland_white_terrier_szuka_domku_zobacz.html[/URL]

------------------------------------------------

może któraś z nich to Dagusia? (pierwsze ogłoszenie podało, że suczka ma ok. 1,5 roku, ale może to nie dokońca byc prawdą, ludzie różnie oceniają wiek, często "na własną rękę"....)
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Madziulaa123']czyli szukamy dalej? ja się rozglądałam po Katowicach,i Westków prawie tu nie ma ... Prosze powiedzieć czy właścicielka dalej szuka???[/QUOTE]
Madziula jak to westów nie ma w Katowicach. Byłam godzinę u weterynarza na Ordona i dwa westy widziałam :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Biedna Dagusia... To naprawdę piękne i budujące, że właściciele tak długo i uporczywie szukali swojego psiaka! Cały czas miałam jednak nadzieję na happy end... ;( Mam nadzieję, że mimo wszystko Daga trafiła do dobrych ludzi i prowadzi szczęśliwe życie.

Ta historia powinna być przykładem, żeby nie zostawiać psów samych pod sklepami itd. i pilnować ich podczas biegania luzem - nie mieści mi się w głowie, jak można ukraść żywe stworzenie. Raz w życiu zostawiłam swoją westkę pod pocztą na próbę kiedy była jeszcze szczeniaczkiem - wróciłam za kilka sekund, tak bardzo się o nią bałam, a kiedy zobaczyłam jak siedzi smutna a później cieszy się jak wariatka, mało się nie popłakałam. Od tamtej pory wchodzę z nią na rękach, jeśli muszę coś niezwłocznie załatwić i nie dopuszczam do sytuacji, żeby na dworze stracić ją z oczu. Znajomi śmieją się ze mnie, ale mam to w d****, kocham moją suczkę i nie chcę ryzykować jej straty.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wczoraj mieliśmy wielką nadzieję na odzyskanie Dagi, niestety się nie udało. Po wejściu do mieszkania z policją okazało się, że jest tam tylko Chicco. Suczka zniknęła.
Nie wiem co robić, chcemy nagłośnić sprawę i dlatego prosimy wszystkich o pomoc. Może ktoś ma jakieś propozycje i możliwości.
Opis akcji na wątku Chicco.
Pies może być w kilku miejscach:
Gdynia: Kowieńska 21
Rumia Park mieszkanie 80,
Wejherowo osiedle Orlexu przy jednostce wojskowej ul. Sucharskiego 352 B/C/2

Proszę wszystkie osoby, które mieszkają w pobliżu lub mają jakieś znajomości w mediach o pomoc.
Chciałabym też prosić o pomoc kogoś kto się zna na prawie i powie pomoże w załatwieniu przesłuchania dziecka w wieku 10 lat.

Opis akcji z Chicco tutaj:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/181123-Skradziono-Psa-rasy-West-Highland-White-Terrier.[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nieletnia osoba moze być przesłuchana - tak jak każda inna zostanie jednak pouczona o możliwości odmowy zeznań lub odpowiedzi na pytania jeśli mogą one dostarczyć dowodów przeciwko jej bliskim.Biorąc pod uwage wiek - 10lat pewnie przesłuchanie odbędzie się w obecności psychologa. Moim zdaniem powinniście formalnie zawiadomić o popełnieniu przestępstwa kradziezy Dagi ze wskazaniem osoby, którą uważacie za sprawce i z żądaniem przesłuchania m.in. tej dziewczynki.

Link to comment
Share on other sites

Agnieszko zapomniałam Ci jeszcze dopisać żebyście sprawdzali schroniska, bo oni po takiej akcji możliwie że będą chcieli się pozbyć Dagi. Ja jestem bardzo daleko ale trzymam gorąco kciuki. Ankita ma rację że pozostaje Wam tylko założenie sprawy ale to wszystko trwa :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...