Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety przekombinowałem trochę z rezerwacją i dziś musiałem wymienić bilet. W pociągu którym teraz będę jechał z Wawy (czwartek 16 z minutami) Super Bilety zostały tylko na pierwszą klasę, lub miejsca rozrzucone po całym pociągu- z założenia odpada ;) Więc jeżeli ktoś chce skorzystać z tej promocji, to lepiej się pośpieszyć :)

Aha, są jeszcze pojedyńcze miejsca w hotelach.

Link to comment
Share on other sites

$andwich napisał:
"A co Wy tak panikujecie z tymi pociągami? Na pospieszne nie ma rezerwacji, a biletów sprzedają tyle, ilu jest na nie chętnych, więc po co kupować wcześniej?"[/quote]

Na niektórych liniach nie ma pociągów pośpiesznych tylko Intery albo Expresy stąd ten pośpiech. A liczyć na to, że kupisz bilet w dniu podróży i to jeszcze ten tańszy (tych niestety jest ograniczona liczba) to lekka naiwność. A różnica cenowa jest duuuża.:lol: :-o

Link to comment
Share on other sites

Ja mam problem, bo mój pociąg, którym będę jechać jedzie chyba aż z Bratysłavy lub z jakiegoś takiego miasta. Mam nadzieję, że zagranicznym hodowcom nie zachce się jechać do Poznania pociągiem, bo chyba tam padnę, jak będzie mnóstwo psów i nie będzie wolnego miejsca.
Ja niczego nie wymagam tylko jeden malutki przedział, gdzie znajdzie się miejsce na podłodze na ciało psa, z którym jadę i dwa miejsca siedzące...
Szkoda, że jadę pośpiesznym, bo tam nie ma rezerwacji i trzeba będzie robić wszystko na "hurra" i po prostu 'kto pierwszy ten lepszy' i to chyba jedyna kwestia, która przeraża mnie w tym całym przedsięwzięciu jakim nazywa się dla mnie WDS 2006 POZNAŃ ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Ja mam problem, bo mój pociąg, którym będę jechać jedzie chyba aż z Bratysłavy lub z jakiegoś takiego miasta. Mam nadzieję, że zagranicznym hodowcom nie zachce się jechać do Poznania pociągiem, bo chyba tam padnę, jak będzie mnóstwo psów i nie będzie wolnego miejsca.
Ja niczego nie wymagam tylko jeden malutki przedział, gdzie znajdzie się miejsce na podłodze [B]na ciało psa[/B], z którym jadę i dwa miejsca siedzące...
Szkoda, że jadę pośpiesznym, bo tam nie ma rezerwacji i trzeba będzie robić wszystko na "hurra" i po prostu 'kto pierwszy ten lepszy' i to chyba jedyna kwestia, która przeraża mnie w tym całym przedsięwzięciu jakim nazywa się dla mnie WDS 2006 POZNAŃ ;)[/quote]

ale to zabrzmiało :hmmmm: :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MichalMi']Niestety przekombinowałem trochę z rezerwacją i dziś musiałem wymienić bilet. W pociągu którym teraz będę jechał z Wawy (czwartek 16 z minutami) Super Bilety zostały tylko na pierwszą klasę, lub miejsca rozrzucone po całym pociągu- z założenia odpada ;) Więc jeżeli ktoś chce skorzystać z tej promocji, to lepiej się pośpieszyć :)

Aha, są jeszcze pojedyńcze miejsca w hotelach.[/quote]

ja tez jade tym pociagiem - hihihi, i bilecik jutro jade kupic

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][B]Światówka - notka prasowa[/B]
[IMG]http://seterkowo.org/pn/themes/set/i/at.jpg[/IMG]

[B]Największa na świecie wystawa psów rasowych odbędzie się w dniach 9-12 listopada na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W ciągu 4 dni zobaczyć będzie można niemal 21 tysięcy psów ponad 350 ras. [/B] Wystawa to ogromne przedsięwzięcie organizacyjne. W niemal wszystkich targowych pawilonach oceniane będą psie piękności. Zbudowane zostanie 80 ringów, jurorzy oceniać będą około 5 tysięcy psów dziennie.
Psy przyjeżdżają do Poznania z najdalszych zakątków świata. Reprezentowane będą 54 państwa, oprócz hodowców z Europy zjadą do Poznania właściciele psów z Peru, Kongo, Brazylii, Wenezueli czy USA.
Goście, którzy przybędą podziwiać psie piękności będą mogli zobaczyć psy najmodniejszych ras, a także ras rzadkich.
Wystawa jest nie lada gratką dla hodowców i miłośników psów. Jest największym tego typu wydarzeniem na świecie – do tej pory największą była wystawą w Dortmundzie, która zgromadziła ponad 18,5 tysiąca zwierząt.







A najważniejsze, że my też już mamy numerek - 14956 :D





[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klepcia'][LEFT][B]Światówka - notka prasowa[/B]

[IMG]http://seterkowo.org/pn/themes/set/i/at.jpg[/IMG][/LEFT]

[LEFT][B]Największa na świecie wystawa psów rasowych odbędzie się w dniach 9-12 listopada na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W ciągu 4 dni zobaczyć będzie można niemal 21 tysięcy psów ponad 350 ras. [/B]Wystawa to ogromne przedsięwzięcie organizacyjne. W niemal wszystkich targowych pawilonach oceniane będą psie piękności. Zbudowane zostanie 80 ringów, jurorzy oceniać będą około 5 tysięcy psów dziennie.
Psy przyjeżdżają do Poznania z najdalszych zakątków świata. Reprezentowane będą 54 państwa, oprócz hodowców z Europy zjadą do Poznania właściciele psów z Peru, Kongo, Brazylii, Wenezueli czy USA.
Goście, którzy przybędą podziwiać psie piękności będą mogli zobaczyć psy najmodniejszych ras, a także ras rzadkich.
Wystawa jest nie lada gratką dla hodowców i miłośników psów. Jest największym tego typu wydarzeniem na świecie – do tej pory największą była wystawą w Dortmundzie, która zgromadziła ponad 18,5 tysiąca zwierząt. [/LEFT]
[/quote]

jeeeeeeee
aż mnei ciarki przeszły!!!!

[quote name='Nesuniaaa']Klepcia, skąd tą notke wziełaś?[/quote]

właśnie? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...