Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elwira']Ja na wystawę jadę z moim jamniorem pociągiem z Warszawy o 6.25 będę na miejscu o 9.30 (taką mam nadzieję). Mam nadzieję ,że mnie przyjmą.Czy ktoś wybiera się tym pociągiem?:lol:[/quote]


ja jade tym pociągiem :) wagon 3,miejsca 27-23 srodek :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malvina']Czy nikt z Łodzi nie jedzie pociągiem w środę:crazyeye: Ja chyba pojade tym z Łódź Kaliskiej o 15.35.[/quote]

My wyjeżdżamy w środę samochodem:roll:. Nocujemy pod Lesznem. Tam spotykamy się ze znajomymi, którzy też wystawiają:cool1:.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie bo wiele z was nie ma tutaj podane gg :D Tak więc jestem w trakcie tworzenia portalu [url]www.dogzone.pl[/url] i potrzebuje zdjęcia ras psów :D Jest ktoś może chętny ?? Ma ktoś jakieś bardzo łądne zdjęcie swojego psa w pozycji wystawowej ?? [url]http://www.mfoto.pl/uploads/1109/2vk6_4d5d5.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elwira']Mam krótkowłosego standarda i wystawiam go w klasie pośredniej.Lauro też jadę w wagonie 3 miejsce 35 przy oknie.:lol:[/quote]


oj coś mi się wydaje, że oni specjalny wagon zrobili dla tych co sie z psami wybierają:evil_lol: zauwazyłas moze napis na bileciku małym druczkiem "wagon bez przedziałów" :evil_lol: ale mi to pasuje... pogadają sobie psiarze :)
milsza podróz będzie..;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAURA']oj coś mi się wydaje, że oni specjalny wagon zrobili dla tych co sie z psami wybierają:evil_lol: zauwazyłas moze napis na bileciku małym druczkiem "wagon bez przedziałów" :evil_lol: ale mi to pasuje... pogadają sobie psiarze :)
milsza podróz będzie..;)[/quote]
To raczej nie jest specjalny wagon, "na zachod" czesto jest taki wagon, szczegolnie w pociagach miedzynarodowych. A wygladaja troche jak wnetrze samolotu - wiec nie jestem szczerze mowiac pewna, czy to takie dobre dla psow.....

Link to comment
Share on other sites

"Wesoło" :angryy: się robi jak do takiego wagonu wjeżdża pani z poczęstunkiem :angryy: a tu na przejściu leżą duże psiaki i nie ma miejsca żeby je gdzieś przesunąć :angryy: Jeden wielki cyrk :shake: - przerabiałam to w zeszłym roku :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Taaa, i wtedy mówimy, że to pies niepełnosprawny, bo... rasowy!:evil_lol:
Pzdr.[/quote]
Jak ja jechałam to mimo tego, że miałam jakiś tam nr w samym środku (pani w kasie takie miejsce mi przydzieliła, mimo tego, że wiedziała o psie) siedziałam sobie na tych miejscach. A i tak po przejściu kontroli pan powiedział, że możemy przesiąść się do innego wagonu, w którym jest bardzo duzo miejsca. nasz był wypełniony na maksa a drugi bezprzedziałowy zajmowiało może z 10 osób. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja jechałam z moim jamniorem do Częstochowy , w przedziale oprócz właścicieli były tylko 2 osoby więc był luz.Z powrotem był problem,ponieważ pociąg był zatłoczony i pasażerowie z obrzydzeniem patrzyli na nasze psiny i nikt nas nie chciał wpuścić do przedziału.Cóż było robić-zatarasowaliśmy przejście i wejście do wc po pół godzinie jazdy pani konduktor się zlitowała i otworzyła nam przedział dla matek z dziećmi.Był cały dla nas - 1 jamnior,2 amstafy i bulterierka czyli ekipa dobrana:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...