Jump to content
Dogomania

Paszoł won pchlarzu.... - pomóż zaszczepić i utrzymać szkolną znajdkę


ocelot

Recommended Posts

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ocelot']Aniu a ile już masz?[/QUOTE]

Cieszko powiedzieć , jutro jak przyjdą przelewy to wszystko na wątku rozliczę , z bazarku który robiłam na korę , jednak wszystkie pieniądze muszą iść na nią ( 50 zł za paliwo , donka z nią dzisiaj jezdziła do wet 25 km w jedną stronę + 20 zł ubranko po sterylkowe bo puerwsze kora zjadła )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalijo']Wysłałam 100 zł. Nie deklaruję comiesięcznie żadnej kwoty, bo u mnie różnie bywa z możliwościami, ale wątek zapisuję i myśle że co miesiąc coś tam mi się uda wyskrobać/
Ale myślę, ze taki słodziak szybko domek znajdzie :)[/QUOTE]

100 zł?:-o jesteś wilka , wszyscy zresztą juesteście ! Jak ja mam wam podziękować ??? Bo nie wiem , mam tylko nadzieję ,że i ja niedługo będę mogła w ten sposób pomóc

Link to comment
Share on other sites

Kurcze ja jestem nie pełnoletnia i nie mam kasy... śliczny jest ten psiaczek. Nie wiem jak mogę pomóc, spróbujcie poprosić o pomoc jakąś fundację może co? Myślę, że finansowo powinna wspomóc. On podobny jest do szczeniaka czechosłowackiego wilczaka nie? z ubarwienia i pyszczka. Zakochałam się w nim... Ile on ma w kłębie?

Link to comment
Share on other sites

odpowiadam na pw,bardzo mi przykro ale sami szukamy wsparcia na hotelik dla chorej jamnisi z tego watku;
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/potrzebny-nowy-tymczas-deklaracje-na-hotelik-dla-schorowanej-jamnisi-z-porazeniem-149029/index12.html[/URL]

w tej sytuacji wstyd pisać ale tylko 5zł wysłałam.:oops: jednak gdyby znalazło sie 10 osób takich jak ja byłoby juz 50.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234'] w tej sytuacji wstyd pisać ale tylko 5zł wysłałam.:oops: jednak gdyby znalazło sie 10 osób takich jak ja byłoby juz 50.:eviltong:[/QUOTE]

danko1234 slicznie w imieniu psiaka dziękuję, piszesz że to tylko 5 zł, daję Ci słowo że to aż 5zł. Każde złotówka przybliża psiaka do szczęścia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalijo']Przelew wysłałam.Mamy ten sam bank,więc jutro z samego rana powinien dojść.
Przepraszam, ze zamiast przeczytać to pytam, ale naprawdę nie mam teraz czasu,a chciałabym wiedzieć kiedy Borysek jedzie do DT?:oops:[/QUOTE]

Przepraszam , ale tu chyba zaszła pomyłka , to nie borysek tylko Amik , jest już na DT od tygodnia , tylko nie było za co opłacić .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']odpowiadam na pw,bardzo mi przykro ale sami szukamy wsparcia na hotelik dla chorej jamnisi z tego watku;
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/potrzebny-nowy-tymczas-deklaracje-na-hotelik-dla-schorowanej-jamnisi-z-porazeniem-149029/index12.html[/URL]

w tej sytuacji wstyd pisać ale tylko 5zł wysłałam.:oops: jednak gdyby znalazło sie 10 osób takich jak ja byłoby juz 50.:eviltong:[/QUOTE]

Bardzo dziękujemu , tu się każda złotówka bardzo liczy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

każda złotówka się liczy... gdyby tak każdy obywatel danego miasta dał po złotówce...(nikogo od tego nie ubędzie) to wyobraźcie sobie ile psów by uratowano. No i wg. starego powiedzenia "ziarko do ziarka a uzbiera się miarka"
Też zaraz zrobię przelew na 18zł... za jakiś czas się coś pewnie jeszcze znajdzie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...