Jump to content
Dogomania

Spójrzcie na te zdjęcia.Wiktor ma wreszcie dom!!!!!


asiuniap

Recommended Posts

  • Replies 751
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam z panią, u któtej teraz psiak się znajduje. Piesek jest bardzo grzeczny, ufny, zero agresji, widać, że był w domu, nie brudzi (oprócz dzisiejszego rana, kiedy to miał rozwolnienie, zapewne zmiana jedzenia tak wpłynęła na jego żołądek). Od dziś będzie na suchym. Dziś też będzie wykąpany. Taki typowy kundelek, zdrowy, nie ma ran po pogryzieniach, ale jest wychudzony. No i przede wszystkim baardzo smutny, ogonek podkulony, boi się, ale jak ta pani twierdzi, zaufa i wyjdzie z tego. Gosia, jak coś dzwoń na mój tel. albo puszczaj sygnał, ja oddzwonię. Aha, podobno ma ładne oczy i śmiesznie złamane uszy ;-)
A coś więcej mozesz powiedzieć o tej chętnej osobie, skąd jest itp. ?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="DarkRed"][/COLOR]6 obserwatorów, a nikt nie zadzwonił :icon_roc:
Piesio już jedzie do Warszawy, niewiele ujechał a już spawił się 2 razy :sabber:
Niuń jest podobno bardzo mądry, nauczony czystości, pięknie chodzi na smyczy. Przez dwa dni miał okropną biegunkę, pani myślała, że się odwodni i umrze, ale dali mu jakieś tabletki i już jest OK. Wieczorem Wiktor (Zwycięzca)będzie w hoteliku u Lavinii i Doddy.
[B]Prosba o wspomożenie finansowe[/B], sama nie dam, rady, jestem bez pracy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniap']6 obserwatorów, a nikt nie zadzwonił :icon_roc:
Piesio już jedzie do Warszawy, niewiele ujechał a już spawił się 2 razy :sabber:
Niuń jest podobno bardzo mądry, nauczony czystości, pięknie chodzi na smyczy. Przez dwa dni miał okropną biegunkę, pani myślała, że się odwodni i umrze, ale dali mu jakieś tabletki i już jest OK. Wieczorem Wiktor (Zwycięzca)będzie w hoteliku u Lavinii i Doddy.
[B]Prosba o wspomożenie finansowe[/B], sama nie dam, rady, jestem bez pracy.[/quote]
podaj nr konta - chyba, że to konto lavinii
jakie on ma imię (to do opisu na przelewie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']A ja mam pytanie techniczne. On przyjeżdża dzis czy jutro? Bo ciotka lavinia powiedziała mi że jutro a tu napisane ze juz jedzie.
To na kiedy mam się szykować? :sg168:[/QUOTE]

Ciocia, Wiktor przyjedzie z Sylwią do Was około północy :evil_lol: Ta pani,u której był te parę dni starała się wyczuć co Wiktor jadał do tej pory. Metodą prób i błędów doszła, że gotowanego nie jada, suche od biedy, za to przepada za chlebem i kiełbasą :smhair2: No i ta biegunka...

Dziękuję cioteczkom za pomoc :calus: . Wpłaty proszę kierować na konto lavinii z dopiskiem 'na Wiktora'.

P.S. mają jeszcze 240 km do Warszawy. W Wa-wie przesiadka do innej bryki i w nocy spanko w Wyszogrodzie :HUT012:

Link to comment
Share on other sites

Przyznam się, że z PwP nie kojarzę tej dziewczyny. Ale, jak się okazało po przejęciu przez nią Wiktora w Wa-wie mieszkamuy obie na Kabatach :-o
Sms od Sylwii.Niuniek jest chudziutki, grzeczniutki, pieknie reaguje na komendy, ma zamiar ułożyc się do snu i jest [B]MĄDRY :multi: . To juz 3 osoba, która mówi to samo[/B]
Doddy, prosze zrób mu fotki i wstaw jutro :modla:

Link to comment
Share on other sites

Jest juz u nas :multi:
Jak dla mnie do niego pasuje imie Dudi :mdrmed:
Jest grzeczniutki, cichutki i własnie poznaje nowe włosci. Z Antkiem i Breną i kotem Wackiem Plackiem zaznajomił sie bardzo pozytywnie.
Jutro zrobię zdjecia.

A Sylwia która przywoziła go to ta Sylwia co wzięła Kubusia z poderznietym gardłem. Świat jest więc malutki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...